اخبار و مقالات

گریس پرکن دست دوم

دستگاه گریس پرکن دست دوم

همان طور که قبل تر در رابطه با دستگاه های گریس پر کن اتوماتیک و گریس پر کن نیمه اتوماتیک صحبت کردیم، در این مقاله سعی می کنیم بیشتر به مبحث انواع دستگاه های گریس پرکن دست دوم این مسئله بپردازیم.

گریس پرکن جزء دستگاه های پرکن به حساب می آید که این دستگاه میتوانند با توجه به سفارش مشتری به همراه دربند نیز باشند. ممکن است که برای بسیاری از کارگاه ها و یا کسب و کارهای متفاوت استفاده از یک دستگاه گریس پرکن دست دوم مقرون به صرفه تر باشد که ما در این مقاله توضیحات جامع و کاملی را در اختیار شما مشتریان عزیز خواهیم گذاشت.

برای بسیاری از شما مدیران و یا مسئولان مشخص است، در شرایط کنونی راه اندازی یک کارخانه، کارگاه یا تولیدی با توجه به شرایط تحریم کشور عزیزمان و قیمت های بالای دستگاه ها و بسیاری چیزهای دیگر که بازگو کردن آن در حوصله ی خواننده این متن نمی گنجد، ممکن و به صرفه نیست. به آن دسته باید گفت که دیگر نگران تهیه ی اینگونه ماشین آلات نباشند.

حتی بعضا پیش آمده که این عزیزان نمی دانند که این دستگاه های پرکن گریس دست دوم را از کجا خریداری کنند و به صورت اجباری اقدام به خرید دستگاه نو کرده اند. ماشین سازی عبدالملکی این نیاز شما عزیزان را برطرف خواهد کرد.

 

قیمت دستگاه گریس پرکن دست دوم

مشخص است که قیمت ماشین گریس پرکن دست دوم از نوی آن کمتر و ممکن است به صرفه تر باشد و به طور کلی درباره دستگاه گریس پرکن نیز می توان این را هم اضافه کرد که باعث شده در کارخانه ساخت و تولید و بسته بندی گریس با سرعت و دقت بالا تر از خط تولید دستی صورت پذیرد.

این دستگاه ها بسته به میزان کارکرد خود شامل انواع و اقسام گوناگون که کارایی و ظرفیت تولید متفاوتی دارند که قیمت آنها بسیار متنوع هست که با تماس با آقای مهندس عبدالملکی می توانید از قیمت و کاربرد دستگاه اطلاعات جامع و دقیقی را بدست آورید. این را هم میتوان گفت که در دستگاه هایی که از ظرفیت تولید و کارایی بالاتری برخوردار هستند از قیمت های بالا تری برخوردارند

 

انواع دستگاه گریس پرکن دست دوم

ماشین های گریس پرکن همانند تمامی دستگاه های صنعتی و به طور کلی ماشین آلات صنعتی، از اجزا و ابزارهای بسیار مختلف تشکیل شده است که معمولا تهیه و تنظیم آن کار بسیار زمان بر و دشواری است که گروه ماشین سازی عبدالملکی با 10 سال سابقه فعالیت در این زمینه، این کار را برای شما انجام خواهد داد.

کارهایی همچون فروش دستگاه گریس پرکن اتوماتیک ونیمه اتوماتیک نو و دست دوم به همراه گارانتی 1 ساله و خدمات پس از فروش 5 ساله.

دستگاه های پرکن گریس دست دوم هم انواع مختلفی دارد که در بازه ی قیمتی آن تاثیر به سزایی دارند. دستگاه های پرکن گریس اتوماتیک و نیمه اتوماتیک سرد و گرم دست دو از آن جمله اند که کاربرد هر کدام منحصر به فرد است.

  • دستگاه پرکن گریس اتوماتیک دست دوم
  • دستگاه پرکن گریس نیمه اتوماتیک دست دوم
  • دستگاه پرکن گریس دستی دست دوم

در تمامی دستگاه های ذکر شده قابلیت پر کردن گریس سرد و هم گریس گرم وجود دارد.

 

دستگاه پرکن گریس اتوماتیک

همان طور که از نام این ماشین ها پیداست این دستگاه ها بدون نیاز به دخالت دست و یا نیروی انسانی (اپراتور) و تنها با فشار دادن یک دکمه به کار می افتند. در ادامه می توان گفت که دستگاه گریس پرکن اتوماتیک دست دوم از نوع نوی آن بسیار با صرفه تر و مقرون به صرفه تر است.

 

دستگاه گریس پرکن نیمه اتوماتیک

در این دستگاه از حداقل نیروی انسانی استفاده شده و مابقی به کمک نیروی دستگاه استفاده می شود

 

پرکن گریس سرد

این دستگاه می تواند انواع گریس را با غلظت بالا را درون ظروف مورد نظر شما پر کند . در گذشته تولید کنندگان محترم مجبور بودند این کار را به صورت دستی انجام دهند و زحمت و مشقت بسیار بالایی را متحمل شوند. می توان این نتیجه را گرفت که دستگاه گریس پر کن سرد، کمک شایانی به صنعت و همچنین تولید کنندگان ارجمند میکند .

 

پرکن گریس گرم

همان طور که از نامش پیداست در این دستگاه هم از فعل گرم منبع گریس استفاده می شود، بدین ترتیب که گریس قبل از ریخته شدن در ظرف گرم شده که این کار برای بعضی از انواع گریس صورت می گیرد که دستگاه های پرکن گریس تولید شده توسط ماشین سازی عبدالملکی این امکان را در اختیار شما خواهد گذاشت.

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

پرکن گریس دستی

به دنباله مطلب در بالا و دیگر صفحات وب سایت، این دستگاه نیز با دخالت دست کار می کند و نوع دست دوم آن برای کارگاه ها و تولیدی های کوچک که به دنبال هزینه های مقرون به صرفه هستند، بسیار با صرفه است و در دستگاه های گریس پرکن، پایین ترین قیمت را دارند.

 

دستگاه گریس پرکن دست دوم یا نو

برای بسیاری از افراد در هنگام خرید یک محصول، قیمت آن میتوان مسئله مهم و قابل توجهی باشد و در هنگام خرید یک محصول، نرخ تمام شده ی آن مهم است. میتوان در یک جمله گفت در صورتی که کارگاه یا تولیدی کوچکی دارید دستگاه گریس پرکن دست دوم میتواند برای شما گزینه مناسبی باشد.

اما در صورتی که یک خط تولید و یا یک کارخانه تقریبا بزرگ دارید قائدتا بهترین انتخاب برای شما میتواند گریس پرکن نو باشد. زیرا در کارخانه های بزرگ به دلیل حائز اهمیت بودن کیفیت محصول و حجم بالای تولید، استفاده از مدل های دسته دوم این محصول میتواند در کیفیت آن تاثیر بسیاری داشته باشد.

در صورت داشتن این شرایط ماشین سازی عبدالملکی به شما مدل های اتوماتیک این دستگاه را پیشنهاد میکند که با توجه به سفارش مشتری این دستگاه پتانسیل شخصی سازی خواهد داشت.


ارسال نظر :
نظر

نظرات شما :
    هنوز کامنتی ثبت نشده است.
تماس با ما