اخبار و مقالات

اسپری پرکن دست دوم🥇 | اسپری پرکن کیفیت عالی

دستگاه اسپری پرکن دست دوم

دستگاه های اسپری پرکن را می توان در طیف وسیعی از مدل ها و کاربرد ها، که تولید و به بازار عرضه می شوند، تهیه کرد. به عنوان مثالی از این دستگاه ها می توان به محصولات اسپری هایی که به صورت پودری و یا از جنس مایعات پر می شوند، اشاره نمود که تولید شده و هر کدام در بخشی از زندگی کاربرد خود را دارند.

دستگاه اسپری پرکن همگی به دو دسته خودکار (اتوماتیک) و نیمه خودکار (نیمه اتوماتیک) تقسیم می شوند. تفاوت این دو نوع از محصول چه در مدل های نو و چه در مدل های اسپری پرکن دست دوم، همانطور که از اسم آن ها بر می آید، در نحوه ی دخالت اپراتور و کاربری است که با آن کار می کند. اپراتور به طور معمول در نوع اتوماتیک اسپری پرکن ها، در طول فرایند انجام کار عمل به خصوصی را انجام نمی دهند بیشتر نقش نظارتی را ایفا می کنند و یا اپراتور متریال های لازم را برای دستگاه فراهم می کند.

 

کاربرد دستگاه اسپری پرکن

به دلیل استفاده گسترده از اسپری ها، بسیاری از تولیدکنندگان محصولات خود را در این قالب تولید می کنند. احتمالاً پرمصرف ترین اسپری پرکن ها در انواع و اقسام عطرها وجود دارد. وجود یک مایع معطر با مخلوطی از گازها، اگرچه استفاده از آن آسان تر است، اما مصرف بهینه آن را تعیین می کند. تولیدکنندگان رنگ نیز برخی از محصولات خود را به صورت اسپری عرضه می کنند که کاربرد خاص خود را دارد. بسیاری از مایعات پزشکی نیز امروزه به صورت اسپری در دسترس هستند، مانند اسپری های بی حس کننده، اسپری های آسم و ...

اسپری پرکن حشره کش، اسپری ضد عفونی کننده، مواد شیمیایی، اسپری گاز و سایر قسمت های استفاده از دستگاه اسپری پرکن هستند.

 

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اسپری پرکن در صنایع گوناگون مانند رنگ سازی، بهداشتی، آرایشی، غذایی و غیره کاربرد های گوناگون دارد. همچنین تعداد نازل های این محصول بستگی به این دارد که نوع دستگاه به صورتی باشد که می تواند تعداد آن از 3 نازل به بالا متغیر باشد. نحوه ی عملکرد در این اسپری پرکن ها معمولا به روش پنوماتیک و به وسیله باد صورت می پذیرد که با استفاده و کمک یک کمپرسور شارژ می شود.

 

مزایای دستگاه اسپری پرکن دست دوم

همان طور که گفته شد از اسپری پرکن ها نو و اسپری پرکن دست دوم در صنایع گوناگون بهره گیری می شود. شایان ذکر است که با توجه به این که امروزه کاربرد و استفاده از افشانه ها و اسپری ها در بیشتر زمینه گسترش یافته است، بنابراین تولید کننده های کالا و صنایع مختلف تمایل بیشتری دارند که محصول خود را به این شکل و قالب روانه بازار کنند.

شاید بتوان محصولات بهداشتی، آرایشی و خوشبو کننده ها را جزء کالایی دانست که بیشترین کاربرد اسپری پرکن را به خود اختصاص داده اند. قرار دادن مایع معطر و گاز فشرده درون این افشانه ها سبب می شود تا هم استفاده راحت تری داشته باشند و هم در مصرف آن ها به مقدار بهینه عمل شود.

از اسپری پرکن در صنایع رنگ سازی نیز استفاده می شود. به طوری که تولید کنندگان رنگ بخشی از محصولات رنگ خود را در قالب اسپری و افشانه به بازار عرضه می کنند و با توجه با کاربرد خاصی که در این زمینه دارد سبب شده تا خریداران آن به سمت این دسته محصولات جذب شوند. در صنایع داروسازی نیز می توان از اسپری پرکن ها برای ساخت انواع داروهای مایع که به صورت اسپری تولید می شوند، کمک گرفت.

در نتیجه با بهره گیری از این محصول، می توان برای ساخت انواع اسپری های بی حسی، اسپری های آسم و غیره بهره گرفت. همچنین از اسپری پرکن ها می توان در ساخت مواد شیمیایی، بهداشتی و نظافتی بهره گرفت. برای مثال حشره کش ها، محلول های ضد عفونی کننده، اسپری گاز ها وغیره نمونه هایی از کاربرد این محصول در این صنایع می باشد.

 

دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک دست دوم

نحوه ی عملکرد دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک (تمام خودکار) به طریقی مکانیکی و به صورت پنوماتیک است، قابل ذکر است که این دستگاه برای پر کردن انواع اسپری ها در صنایع مختلف در سایز و ابعاد 50 تا 500 میلی لیتر مناسب بوده و کارکرد آن به نحو کاملا خودکار می باشد و نیاز خاصی به اپراتور ندارد. در این اسپری پرکن 3 نازل به صورت روتاری تعبیه شده است. این 3 نازل عبارت اند از نازل پرکن که وظیفه پر کردن اسپری از مواد یا پودر مخصوص است، نازل پرچ که وظیفه بسته بندی و بستن را به عهده دارد و نازل گاز زن که وظیفه دارد تا گازی که به وسیله یک کمپرسور تامین می شود را به صورت فشرده داخل اسپری ها جای دهد. البته قابل ذکر است که تعداد این نازل های گاز زن می تواند تا 4 تا افزایش پیدا کرده و به سرعت دستگاه بیافزاید.

کارکرد دستگاه اسپری پرکن اتومات مستقیم به صورت کاملا پنوماتیک بوده و روکش آن از جنس استیل می باشد. اسپری پرکن نو و اسپری پرکن دست دوم مناسب برای پر کردن و بسته بندی انواع قوطی ها و افشانه های سه تیکه فلزی و آلومینیومی می باشد، بنابراین به کمک این اسپری پرکن می توان انواع اسپری رنگ ها، خوشبو کننده ها، افشانه های شیمیایی، انواع اسپری های دارویی و غیره را به سهولت و در زمان کم پر کرد و مورد استفاده قرار داد. در این نوع از محصول اپراتور کار زیادی را انجام نمی دهد و بیشتر نقش نظارتی و بررسی از نظر کیفی را دارد، در نهایت بیشتر کار اپراتور این است که مواد و متریال های ورودی دستگاه را تهیه کند و یا گاز کمپرسور را چک کند.

 

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک دست دوم

دستگاه های اسپری پرکن نیمه اتوماتیک (نیمه خودکار) درست مانند نمونه اتوماتیک آن است، به صورتی که سیستم آن نیز به صورت پنوماتیک (گاز بادی) می باشد و دارای همان 3 نازلی است که  قبلا ذکر شد. تفاوت عمده ی این نوع نسبت به اتوماتیک در عملکرد اپراتور یا کاربری است که قرار است با آن کار کند. به صورتی که غیر از این که اپراتور آن مواد اولیه را برای این اسپری پرکن تهیه می کند باید در روند و فرایند کار دستگاه نیز به آن کمک کند و برخی اعمال را انجام نمی دهد که وظیفه اپراتور است.

با کمک این دستگاه های اسپری پرکن نیمه اتومات نیز می توان انواع افشانه ها و اسپری ها در صنایع مختلف همچون دارویی، شیمیایی، بهداشتی، رنگ سازی، آرایشی و غیره را تولید و به بازار عرضه کرد. در نهایت شاهد آن هستیم که قیمت نوع اتوماتیک این محصول بیشتر از نوع نیمه اتوماتیک است. اما به مرور زمان می توان این را جبران کرد. همچنین امروزه در بیشتر صنایع شاهد این هستیم که بیشتر از اسپری پرکن به صورت اتوماتیک استفاده می شود، چراکه نیروی انسانی کمتری نسبت به نوع نیمه اتوماتیک می خواهد.

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 قیمت اسپری پرکن دست دوم

دستگاه اسپری پرکن در صنایع دارویی و بهداشتی کاربرد دارد. دستگاه اسپری پرکن برای پرکردن انواع اسپری های آلومینیومی به عنوان مثال اسپری های حشره کش، اسپری های صنعتی مانند اسپری های لاستیکی واشر، اسپری های گاز فندکی، اسپری های چسب و ... استفاده می شود. لازم به ذکر است که در حال حاضر با بالا و پایین شدن قیمت دلار که تاثیر به سزایی در ملزومات این دستگاه دارد، قادر به نوشتن قیمت در اینجا نیستیم و از شما می خواهیم تا با شماره درج شده تماس بگیرید و از قیمت دستگاه اطلاع حاصل نمایید. ما در گروه ماشین سازی عبدالملکی منتظر صدای گرمتان هستیم...

 

انواع اسپری پرکن

انواع اسپری پرکن تولید شده در این شرکت عبارتند از:

 • اسپری پرکن اتوماتیک مستقیم
 • اسپری پرکن رفت و برگشت
 • اسپری پرکن اتوماتیک تک روتار
 • اسپری پرکن نیمه اتوماتیک
 • وان تست قوطی اسپری

 

اسپری پرکن دست دوم

با توجه به نیاز های این روز های بازار، ماشین سازی عبدالملکی توانسته نیاز کارفرمایان و کارخانه جات مختلف را برطرف کند، از آنجا که هم در زمینه تولید و هم فروش اسپری پرکن دست دوم اقدام کرده است. امروزه از اسپری پرکن ها در صنایع مختلف برای تولید انواع افشانه ها و اسپری ها استفاده می شود، زیرا که استفاده از اسپری ها و افشانه ها روز به روز بیشتر و تمایل به استفاده از آن بیشتر می شود. برای راحتت تر کردن کار شما زیزان 

 

دستگاه پرکن اسپری صنعتی

دستگاه پرکن اسپری صنعتی در صنایع و زمینه های مختلف کاربرد دارد و می تواند سرعت خط تولید را حدود 80 درصد افزایش دهد و برخی از کاربردهای این دستگاه عبارتند از:

 • برف افشان
 • اسپری های چسب و پرکننده های شیمیایی فوم
 • اسپری رنگ و دئودورانت، اسپری اکلیلی
 • اسپری های شیمیایی مانند اسپری های حشره کش و داروهای دامپزشکی
 • اسپری برای تمیز کردن انژکتور و لاستیک، اسپری برای پولیش داشبورد و لاستیک
 • اسپری های خوراکی مانند رنگ های خوراکی، اسپری زعفران و انواع روغن های خوراکی 

 

اسپری پرکن

برای استفاده از پرکن اسپری ابتدا دستگاه را به برق وصل کنید سپس اپراتور قوطی های اسپری را زیر نازل اول که مخصوص پرکردن مایع داخل قوطی های اسپری می باشد قرار داده و پدال دستگاه را بطور مستقل در این قسمت فشار می دهد که مایع وارد قوطی مورد نظر می شود. در مرحله بعد اپراتور به صورت والو را به صورت دستی جعبه(قوطی) کرده و دوباره پدال را فشار می دهد که از طریق آن والو روی قوطی اسپری سوراخ می شود.

در نهایت اپراتور قوطی(جعبه) سوراخ شده را به سمت نازل تزریق گاز حرکت داده و دوباره پدال پا را فشار می دهد، اکنون بطری اسپری آماده است. توجه داشته باشید که قبل از کار با دستگاه لازم است نازل ها را با حجم و ظرفیت مواد پرکننده تنظیم کرده و سپس کلیدهای پرکردن مایعات، پانچ و تزریق گاز را روشن کنید.

استفاده از دستگاه پرکن اسپری نیمه اتوماتیک بسیار ساده و آسان است و نیاز به دانش و تجربه خاصی ندارد. بدنه این دستگاه ها از فولاد مرغوب ساخته شده که در برابر خط و خش و جرقه کاملا مقاوم بوده و برای پرکردن مواد قابل اشتعال مناسب است.

 

راه اندازی خط پرکن اسپری نیمه اتوماتیک

 • حداقل مساحت 60 متر مربع نیاز دارد
 • محل قرارگیری دستگاه باید دارای فن و تهویه مناسب باشد.
 • وجود کمپرسور هوا با حجم بیش از 250 سی سی، حداقل 3 سیلندر و با استارت F کمتر از 1 ثانیه (هوا برای ایمنی بالاتر)
 • وجود پمپ گاز
 • وجود کپسول گاز (ترش یا شیرین)

موارد بالا نکاتی مهم و لازم جهت راه اندازی خط اسپری پرکن نیمه اتوماتیک مناسب دستگاه شما توسط گروه ماشین سازی عبدالملکی قابل سفارش و ارائه می باشد. شما می توانید از آموزش کارشناسان فنی ما به صورت رایگان بهره مند شوید و دستگاه نصب و تحویل کارخانه شما خواهد شد.

 

مزایای دستگاه پرکن اسپری نیمه اتوماتیک

 • اندازه کوچک، وزن سبک و قیمت مقرون به صرفه در برابر عملکرد بالا
 • دستگاه کاملا ایمن 
 • یک صفحه محافظ برای محافظت از اپراتور در هنگام شارژ وجود دارد
 • قابلیت استفاده برای کارگاه ها و تولیدی های کوچک
 • در طراحی پکینگ های گازی، شیرآلات و قطعات پنوماتیک برای بانوان، تمامی استانداردهای روز دنیا را رعایت شده است
 • با یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش

دستگاه اسپری پرکن به دو صورت نیمه اتوماتیک و اتوماتیک تولید می شود. تفاوت این دو مانند سایر دستگاه ها در وظیفه اپراتور با دستگاه مورد نظر است. معمولا در ماشین های اتوماتیک، اپراتور در طول فرآیند کار زیادی انجام نمی دهد و در نهایت فقط مواد را برای تولید نظارت یا آماده می کند.

اسپری پرکن در بسیاری از صنایع از جمله مواد غذایی، بهداشتی و رنگ استفاده می شود. تعداد نازل های پرکننده بسته به دستگاه متفاوت است و بسته به نوع گردش ممکن است شامل 3 نازل یا بیشتر باشد. معمولا در دستگاه اسپری پرکن روش پرکردن پنوماتیک و با هوای تامین شده توسط کمپرسور می باشد.


ارسال نظر :
نظر

نظرات شما :
  هنوز کامنتی ثبت نشده است.
تماس با ما