دستگاه گریس پرکن اتوماتیک

دستگاه پرکن گریس اتوماتیک، با کیفیت و قیمت مناسب این دستگاه یک شاسی به ابعاد یک در یک متر و سه متر نوار نقاله به همراه یک مخزن دویست کیلویی... گریس پرکن اتوماتیک

دستگاه گریس پرکن اتوماتیک

دستگاه پرکن گریس به اتوماتیک با یک شاسی یک در یک متر و نوار نقاله سه متری با مخزن 200 کیلوگرم تولید می شود که انتهای خط اپراتور دستگاه، محصولات را تحویل می گیرد.

هنگامی که ظروف به زیر نازل قرار میگیرند، ظروف توسط جکی به نام جک جلوگیر و جکی که ظروف عقب گیر را متوقف می کند، به جک عقب متصل می شوند و اکنون یک سنسور حساس دارید که دستورالعمل های باز و بسته شدن زیر نازل را می دهد، نازل ها پایین می آورد و هر زمان بالا می رود، تزریق آماده انجام گرفته و اکنون جک ها برمی گردند و ظروف شروع به حرکت می کنند و به انتهای خط و میز ترافیک می رسند.

یا به عبارتی دیگر، در مدل دستگاه گریس پرکن اتوماتیک، کانتینر(ظروف) بر روی نوار نقاله قرار می گیرد. این کار توسط اپراتور انجام می شود. پس از این مرحله، عملیات با فشار دادن دکمه آغاز می شود و تمام مراحل به صورت خودکار انجام می شوند. حجم مواد توسط حسگر وزن یا حجم تنظیم می شود و پس از رسیدن به حجم دلخواه، ظرف منتقل شده و ظرف بعدی جایگزین می شود.

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0912-4668761 کاتالوگ محصولات

نمونه گریس پرکن ماشین سازی عبدالملکی

 

پرکن گریس اتوماتیک چیست

در دنیای صنعت، از یک ماده نیمه جامد به نام گریس همیشه برای نرم کردن و روان شدن چرخ دنده دستگاه ها استفاده می شود، اما در فعالیت های صنعتی مانند روغن کاری چرخ دنده ها نیز می تواند بسیار مفید باشد. معایب از آنجا که گریس به مواد و اجسام مختلف می چسبد، مردم در بسته بندی آن مشکل دارند و باید آن را گرم کرده و سپس درون ظروف پرکنند؛ بنابراین صنعتگران وسیله ای به نام گریس پرکن ایجاد می کنند که قابل استفاده است و گریس را دچار مشکلی نمی کند.

دستگاه گریس پرکن به ما کمک می کند تا بسته بندی عالی را با هزینه، دقت و صرفه جویی تحویل دهیم.

 

انواع دستگاه های گریس پرکن

  1. دستگاه گریس پرکن اتوماتیک
  2. دستگاه گریس پرکن نیمه اتوماتیک
  3. دستگاه دستی پرکن گریس

 

موارد استفاده از گریس پرکن اتوماتیک

یکی از کاربرد های این دستگاه برای بسته بندی انواع روان کننده های پایه لیتیوم، روان کننده های گرم و سرد مبتنی بر کلسیم با دقت پرکن بسیار بالا میباشد. دستگاه های پرکن گریس شرکت ماشین سازی عبدالملکی با کیفیت منحصر به فرد خود توانسته اند اعتماد اکثر تولیدکنندگان محلی و منطقه ای را در این زمینه جلب کنند.

دستگاه پرکن گریس اتوماتیک

امکانات گریس پرکن اتوماتیک

  • ظرفیت تولید به درخواست خریدار قابل تغییر است.
  • دستگاه تولید کننده برای پر کردن ظروف از 100 گرم تا 16000 گرم.
  • امکان ساخت دستگاه از یک تا 4 نازل برای حجم های مختلف

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0912-4668761 کاتالوگ محصولات

مزایا و معایب دستگاه گریس پرکن اتوماتیک

این نوع دستگاه پرکن گریس اتوماتیک نیازی به اپراتور (نیروی کار) ندارد و از 0 تا 100 محصول بسته بندی شده ساخته می شود و این می تواند سرعت خوبی به محصولات این شرکت بدهد. این دستگاه ها غالباً در شرکت های بزرگی مورد استفاده قرار می گیرند که سرعت و عملکرد دستگاه برای آنها بسیار مهم است. شما می توانید این دستگاه را با توجه به معیارها و نیازهای خود تهیه کنید و محدودیتی در ظرفیت ظرف و تعداد آن وجود ندارد.

آنچه در مورد این دستگاه قابل توجه است این است که گریس را از ته ظرف می ریزد تا هیچ حبابی وجود نداشته باشد و این می تواند به کیفیت گریس موجود در ظرف کمک کند.

  • مزایا: افزایش دقت و سرعت دستگاه، کاهش قیمت (اپراتور)، کاهش مصرف انرژی (برق)
  • معایب: هزینه بیشتر آن
فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

رضایی

عالیه، خداقوت

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

و همچنین به شما

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما