دستگاه گریس پرکن اتوماتیک

دستگاه پرکن گریس اتوماتیک، با کیفیت و قیمت مناسب این دستگاه یک شاسی به ابعاد یک در یک متر و سه متر نوار نقاله به همراه یک مخزن دویست کیلویی... گریس پرکن اتوماتیک

دستگاه گریس پرکن اتوماتیک

دستگاه پرکن گریس اتوماتیک با یک شاسی یک متر در یک متر و نوار نقاله سه متری با مخزن 200 کیلوگرمی تولید می شود. ابتدا تنظیمات را بر اساس میزان ماده ای که می خواهیم درون ظروف تزریق شود تنظیم کرده سپس ارتفاع نازل تزریق نسبت به کف ظرف مشخص می گردد.

هنگامی که ظروف در زیر نازل قرار میگیرند، توسط جکی به نام جک جلوگیر و جکی که ظروف عقب گیر را متوقف می کند، به جک عقبی متصل شده سپس با توجه به سنسوری که به روی دستگاه تعبیه شده، دستورالعمل های باز و بسته شدن زیر نازل را می دهد، نازل ها را پایین می آورد و هر زمان که نازل بالا می رود، تزریق انجام می شود.

 

اکنون جک ها به حالت اولیه برمی گردند و ظروف شروع به حرکت می کنند و به انتهای خط و میز ترافیک می رسند و ظرف دیگری جایگزین می شود و این چرخه همچنان ادامه دارد.

 

به عبارتی دیگر، در مدل دستگاه گریس پرکن اتوماتیک، کانتینر(ظروف) بر روی نوار نقاله قرار می گیرند. پس از این مرحله، عملیات تنها با فشار دادن دکمه آغاز می شود و تمامی مراحل به صورت خودکار انجام می شوند. حجم مواد توسط حسگر بر اساس وزن یا حجم مواد تنظیم می شود و پس از رسیدن به حجم دلخواه، ظرف حرکت کرده و ظرف بعدی جایگزین می شود.

 

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0912-4668761 کاتالوگ محصولات

نمونه گریس پرکن ماشین سازی عبدالملکی

 

پرکن گریس اتوماتیک چیست

پرکن گریس اتوماتیک دستگاهی است برای پر کردن گریس، پماد، رب و … کلیه ی مواد دیگری که گرانروی بالایی دارند.

در دنیای صنعت، از یک ماده نیمه جامد به نام گریس همیشه برای نرم کردن و روان شدن چرخ دنده دستگاه ها استفاده می شود، در فعالیت های صنعتی مانند روغن کاری چرخ دنده ها نیز می تواند بسیار مفید باشد.

از آنجایی که گریس به مواد و اجسام مختلف می چسبد، مردم در بسته بندی آن مشکل دارند، باید ابتدا آن را گرم کرده و سپس درون ظروف پرکنند، بنابراین صنعتگران وسیله ی دستگاهی به نام گریس پرکن این کار را انجام می دهند که دیگر این مشکل را از بین می برد.
در واقع دستگاه گریس پرکن به ما کمک می کند تا بسته بندی عالی را با هزینه ی کمتر و دقت بیشتر تحویل دهیم.​

 

انواع دستگاه های گریس پرکن

  • دستگاه گریس پرکن اتوماتیک
  • دستگاه گریس پرکن نیمه اتوماتیک
  • دستگاه دستی پرکن گریس

 

موارد استفاده از گریس پرکن اتوماتیک


یکی از کاربرد های این دستگاه برای بسته بندی انواع روان کننده های پایه لیتیوم، روان کننده های گرم و سرد مبتنی بر کلسیم با دقت پرکن بسیار بالا میباشد. دستگاه های پرکن گریس شرکت ماشین سازی عبدالملکی با کیفیت منحصر به فرد خود توانسته اند اعتماد اکثر تولیدکنندگان محلی و منطقه ای در صنایع مختلف را در این زمینه جلب کند.

 

 

دستگاه پرکن گریس اتوماتیک

 

ویژگی های گریس پرکن اتوماتیک

  • ظرفیت تولید به درخواست خریدار قابل تغییر است
  • دستگاه تولید کننده برای پر کردن ظروف از 100 گرم تا 16000 گرم
  • امکان ساخت دستگاه از یک تا 4 نازل برای حجم های مختلف

 

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0912-4668761 کاتالوگ محصولات

 

 
مزایا و معایب دستگاه گریس پرکن اتوماتیک

این نوع دستگاه پرکن گریس اتوماتیک نیازی به اپراتور (نیروی کار) ندارد و از 0 تا 100 محصول بسته بندی و ساخته می شود و این می تواند سرعت خوبی به تولید محصولات شرکت بدهد. این دستگاه ها غالباً در کارخانه های بزرگی مورد استفاده قرار می گیرد که سرعت و عملکرد دستگاه برای آنها بسیار مهم است. شما می توانید این دستگاه را با توجه به معیارها و نیازهای خود تهیه کنید و هیچ محدودیتی در ظرفیت ظرف و تعداد آن وجود ندارد.

آنچه در مورد این دستگاه قابل توجه است این است که گریس را از ته ظرف پر می کند تا هیچ حبابی وجود نداشته باشد و این می تواند به کیفیت گریس موجود در ظرف کمک کند.

مزایا: 

افزایش دقت و سرعت دستگاه
کاهش خطای تلرانس 
کاهش قیمت اپراتور
 کاهش مصرف انرژی برق

معایب:

هزینه ی آن بیشتر است اما با توجه به حذف اپراتور، هزینه ی آن جبران می شود.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

رضایی

عالیه، خداقوت

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

و همچنین به شما

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما