دستگاه پرکن گریس سرد

دستگاه پرکن گریس سرد🥇 در مدل های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک که توسط ماشین سازی عبدالملکی عرضه میشود یک دستگاه پرکن مایعات غلیظ محسوب میشود که دارای سرعت و دقت بالایی است و در کارخانه جات

دستگاه پرکن گریس سرد چیست

دستگاه پرکن گریس سرد شرکت ماشین سازی عبدالملکی یک دستگاه پرکن مایعات غلیظ محسوب می شود که دارای سرعت و دقت بالایی است و در صنایع و کارخانه جات، برای بسته بندی مایعات غلیظ از آن استفاده می شود و دارای کیفیت بالا و قیمت مناسبی می باشد.

همانطور که میدانید گریس از مشتقات نفت و با غلظت بالا به صورت مایع و نیمه جامد (ویسکوزیته بسیار بالا) هست که از آن برای روانکاری استفاده می شود. برای پرکردن گریس درون ظرف به روش های سنتی، هزینه و سختی پرکردن آن درون ظرف نیازمند صرف انرژی، زمان و هزینه بیشتری است. از همین رو امروزه حضور دستگاه گریس پرکن در صنعت از اهمیت بالایی بر خوردار هستند.

دستگاه پرکن گریس سرد

برای پر کردن گریس سرد دستگاه های زیادی وجود دارد که ماشین سازی عبدالملکی توانسته با تجربه یک دهه ای خود، به تولید این نوع دستگاه ها بپردازد که ما در این مقاله به توضیح دستگاه پرکن گریس سرد و نحوه کار این دستگاه خواهیم پرداخت.

همچنین لازم به ذکر است دستگاه پرکن گریس هم برای پر کردن گریس سرد، و هم گریس گرم آن بکار میرود که در هر صورت این دستگاه جزء دستگاه های پرکن مایعات محسوب می شود.

 

نمونه دستگاه های پرکن گریس تولید شده

 

تفاوت پرکن گریس سرد و گرم

تفاوت بین دستگاه پرکن گریس سرد و پرکن گریس گرم در صحبت بسیار ساده است، اما از لحاظ عملی و فنی بسیار متفاوت است. برای توضیح آن باید هر کدام از این دستگاه ها را به صورت جدا گانه مورد بررسی قرار داد.

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

پرکن گریس گرم

برای پر کردن گریس که از چگالی یا ویسکوزیته بسیار بالایی بر خوردار بوده، مقداری حرارت لازم است. زیرا وقتی گریس حرارت دیده و گرم می شود، به دلیل فعل و انفعالات شیمیایی مقدار زیادی از چگالی آن کم شده و با سهولت بیشتری قابلیت حرکت کردن را پیدا میکند.

پس برای این کار قسمت منبع دستگاه را که روی آن قرار دارد حرارت داده و گرم می کنند سپس بعد از آن گریس از طریق نازل های خود به درون ظروف کوچک تر ریخته می شود.

 

پرکن گریس سرد

این دستگاه نیازی به گرم کردن ندارد. مکانیزم بالای این دستگاه کار پر کردن را انجام میدهد. به صورتی که گریس سرد درون منبع بر روی دستگاه قرار گرفته و پره هایی با شکل و عملکرد خاصی وجود دارند.

این پره ها همزمان با حرکت دورانی خود گریس را با فشار به سمت خروجیه منبع میفرستد تا پمپ، عمل مکش و انتقال گریس به نازلهای دستگاه و در نهایت ظروف کوچک به سهولت و آسانی انجام گیرد.

گریس سرد

کدام مدل پرکن گریس سرد پرطرفدارتر است؟

این دستگاه ها بیشتر به صورت نیمه اتوماتیک تولید می شوند. اپراتور دستگاه ظروف را در پایین و زیر نازل ها یا افشانک ها قرار داده و با فشردن پدال کار پر کردن انجام میگیرد و پس از این در زمان مشخص شده ظروف پر شده و با جایگزینی آن ها این چرخه ادامه می یابد. اما در مدل تمام اتوماتیک آن تنها قرار دادن ظروف بر در زیر شیر نازل به وسیله ی اپراتور انجام میگیرد و باقی کار تماما اتوماتیک بوده و بدونه دخالت دست انجام می شود.

خدمت شما خاطر نشان می کنیم که مکانیزم طراحی دستگاه پر کن گریس سرد، به شکل پمپی یا همان تایمری (لودسل) می باشد که در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک قابل طراحی و اجراست.

معمولا دستگاه پرکن گریس سرد برای کارگاه ها و تولیدی های کوچک یا افرادی که بودجه کمتری را برای این دستگاه در نظر گرفتند، مناسبتر است. اما برای کارخانه جات و شرکت های بزرگ قطعا پرکن گریس سرد اتوماتیک را پیشنهاد میکنیم زیرا این دستگاه بدون نیاز به دخالت اپراتور کار کرده و خروجی محصول شما از نظر کیفی بسیار بالاتر از مدل های نیمه اتوماتیک این دستگاه می باشد.

در کل پرکن گریس سرد اتوماتیک علاوه بر بالا بردن سرعت، دقت خطوط تولید را در کارخانه جات و تولیدی ها نیز بالا میبرد.

 

ظرفیت و قیمت دستگاه

دستگاه پرکن گریس سرد با توجه نوع سفارش و درخواست مشتری تولید خواهد شد که هر کدام از ۲ مدل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک این دستگاه کارایی و ظرفیت های متنوعی دارند که برای پر کردن ظروف مخصوص با اندازه و ابعادی خاص مورد استفاده قرار می گیرند.

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما