دستگاه شیرینگ پک کابینی

خرید دستگاه شیرینگ پک کابینی باکیفیت🥇 و قیمت مناسب ✅ شیرینگ پک یک نوع خاص از بسته بندی است که در مدل کابینی آن بسته بندی کالاها مانند مواد غذایی و بهداشتی و... به صورت

دستگاه شیرینگ پک کابینی چیست

برای همه افراد پیش آمده است که محصولی را بخاطر بسته بندی خاص آن خریداری کرده اند یا اینکه نسبت به سایر محصولات بیشتر در دید خاص و عام است.

اما اینگونه بسته بندی ها معمولا دارای خصوصیاتی اعم از شفافیت لایه رویی و جلوگیری از ورود گرد و غبار و... بوده که در دهه های گذشته چنین بسته بندی در صنعت وجود نداشت، اما بعد از به وجود آمدن مواد نفتی و پلاستیک و... بسته بندی های جدید به بازار عرضه شد.

در این صفحه میخواهیم راجع به دستگاه شیرینگ پک کابینی با شما صحبت کنیم که این بسته بندی های جدید با خاصیت شیمیایی که داشتند تحت یک حرارت معین شده به شکل محصول مورد نظر در می آیند و با نام شیرینگ پک به بازار عرضه شدند.

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0912-4668761 کاتالوگ محصولات

دستگاه شیرینگ پک کابینی چیست

شیرینگ پک کابینی یک نوع خاص از بسته بندی است که در بسته بندی کالاهایی مانند مواد غذایی و بهداشتی و... مورد استفاده قرار میگیرد.

شیرینگ پک کابینی

کاربرد دستگاه شیرینگ پک کابینی

 یکی از مهم ترین دلایل به وجود آمدن شیرینگ پک، نشان دادن آن نسبت به سایر بسته بندی ها میباشد، وقتی محصولی را به وسیله شیرینگ پک بسته بندی میکنیم دارای مزایای زیر میباشد:

 • جلوگیری از ورود آلودگی
 • قابلیت نمایان شدن محصول
 • جلوگیری از ضربات ( با شدت کم)

کاربرد شیرینگ در زمینه های مختلف باعث محبوبیت و تولید بالای آن شده است:

 1. صنایع بهداشتی
 2. لوازم آشپزخانه
 3. صنایع غذایی
 4. صنایع داروسازی
 5. صنایع پتروشیمی

 

قیمت شیرینگ پک کابینی

معمولا در دستگاه های صنعتی یا دستگاه شیرینگ پک کابینی معیار قیمت گذاری، کاربرد و مدل آن دستگاه میباشد. این دستگاه شیرینگ پک در سه مدل دستی و نیمه اتوماتیک و تمام اتومات درست و تمام (به بازار در جهت سرعت بخشیدن به بسته بندی) عرضه میشود.

معمولا دستگاه های صنعتی را به این دلیل در سه مدل درست میکنند که مشتری های آن ها از مدل ها و با "نظرات و خواسته های" مختلفی دارند. یکی از معمولی ترین دستگاه های شیرینگ پک با قابلیت های جذاب سری شیرینگ پک تونلی آن به شمار میرود که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

 

نحوه عملکرد شیرین پک تونلی

در این مدل از دستگاه های شیرینگ پک اپراتور (نیروی انسانی) محصول مورد نظر را که از قبل درون فیلم شیرینگ گذاشته شده است را داخل کابین دستگاه قرار می دهد. سپس فیلم شیرینگ توسط تیغه شیرینگ به اندازه ی مورد نظر بریده می شود و با حرارت معین شده ای، به شکل محصول شیرینگ پک شده در می آید، اپراتور اضافی فییلم شیرینگ را جدا میکند و آن را بر می دارد.

یکی از مهم ترین نکات در سرعت و دقت این سری از دستگاه های شیرینگ پک اپراتور میباشد زیرا نیمی از کار ها توسط دستگاه انجام میشود. البته وظیفه شارژ و آماده کردن مجدد دستگاه بر عهده اپراتور نیز می باشد.

این نوع از دستگاه برای افراد و کار خانه هایی مناسب میباشد که قیمت دستگاه اهمیت بسیار بالایی دارد و در کنار فاکتور قیمت، شاخصه دقت و سرعت نیز مهم است.

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0912-4668761 کاتالوگ محصولات

مزایای شیرینگ پک کابینی

 • صرفه اقتصادی
 • سرعت و دقت قابل قبول
 • کمتر اشغال کردن فضا نسبت سایر مدل ها

 

معایب شیرینگ پک کابینی

 1. نیاز به اپراتور
فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

سلطانپور

با سلام و عرض ادب. تشکر میکنم بابت دستگاه تحویل داده شده به اینجانب

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام و ارادت، جلب رضایت شما باعث افتخار و مباهات ماست

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما