شیرینگ پک کابینی

خرید شیرینگ پک باکیفیت🥇 قیمت مناسب✅ شیرینگ پک یک نوع خاص از بسته بندی است که در بسته بندی کالاهایی مانند مواد غذایی و بهداشتی و... مورد استفاده قرار میگیرد. شیرینگ پک کابینی معمولا

برای همه افراد پیش آمده است که محصولی را بخاطر بسته بندی خاص آن خریداری کرده اند یا حتی نسبت به سایر محصولات بیشتر در دید خاص و عام است.

اما اینگونه بسته بندی ها معمولا دارای خصوصیاتی اعم از شفافیت لایه رویی و جلوگیری از ورود گرد و غبار و... بوده که در دهه های گذشته چنین بسته بندی در صنعت وجود نداشت، اما بعد از به وجود آمدن مواد نفتی و پلاستیک و... بسته بندی های جدید به بازار عرضه شد.

این بسته بندی های جدید با خاصیت شیمیایی که داشتند تحت یک حرارت معین شده به شکل محصول مورد نظر در می آیند و با نام شیرینگ پک به بازار عرضه شدند.

 

شیرینگ پک کابینی

شیرینگ پک یک نوع خاص از بسته بندی است که در بسته بندی کالاهایی مانند مواد غذایی و بهداشتی و... مورد استفاده قرار میگیرد.

 

کاربرد شیرینگ پک کابینی

 یکی از مهم ترین دلایل به وجود آمدن شیرینگ اجمالی نشان دادن آن نسبت به سایر بسته بندی ها میباشد ، وقتی محصولی را به وسیله شیرینگ پک بسته بندی میکنیم دارای مزایای زیر میباشد:

 • جلوگیری از ورود آلودگی
 • قابلیت نمایان شدن محصول
 • جلوگیری از ضربات ( با شدت کم)

کاربرد شیرینگ در زمینه های مختلف باعث محبوبیت و تولید بالای آن شده است:

 1. صنایع بهداشتی
 2. لوازم آشپزخانه
 3. صنایع غذایی
 4. صنایع داروسازی
 5. صنایع پتروشیمی

 

 

قیمت شیرینگ پک کابینی

معمولا در دستگاه های صنعتی معیار قیمت گذاری کاربرد و مدل آن دستگاه میباشد که دستگاه های شیرینگ پک نیز از این قاعده مستقل نیستند. دستگاه شیرینگ پک در سه مدل کابین دار(دستی و نیمه اتوماتیک) و تونلی و تمام اتومات درست و به بازار در جهت سرعت بخشیدن به بسته بندی عرضه میشود.

معمولا دستگاه های صنعتی را به این دلیل در سه مدل درست میکنند که مشتری های آن ها از مدل ها با نظرات و خواسته های مختلفی هستند. یکی از معمولی ترین دستگاه های شیرینگ پک با قابلیت های جذاب سری تونلی آن به شمار میرود که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

 

نحوه عملکرد شیرین پک تونلی

در این مدل از دستگاه های شیرینگ پک اپراتور (نیروی انسانی) محصول مورد نظر را که از قبل درون فیلم شیرینگ گذاشته شده است را داخل کابین دستگاه قرار می دهد. سپس فیلم شیرینگ توسط تیغه دوزنده دوخته میشود و با حرارت معین شده ای به شکل محصول در می آید، اپراتور اضافی فییلم شیرینگ را جدا میکند و آن را باز میکند.

یکی از مهم ترین نکات در سرعت و دقت این سری از دستگاه های شیرینگ پک اپراتور میباشد زیرا نیمی از کار ها توسط دستگاه انجام میشود. البته وظیفه شارژ مجدد دستگاه بر عهده اپراتور نیز می باشد.

این نوع از دستگاه برای افراد و کار خانه هایی مناسب میباشد که قیمت دستگاه اهمیت بسیار بالایی دارد و در کنار فاکتور قیمت شاخصه دقت و سرعت نیز مهم است.

 

مزایای شیرینگ پک کابینی

 • صرفه اقتصادی
 • سرعت و دقت قابل قبول
 • کمتر اشغال کردن فضا نسبت سایر مدل ها

 

معایب شیرینگ پک کابینی

 • نیاز به اپراتور

 

درباره گروه ما

شرکت ماشین سازی عبدالملکی با داشتن سال ها تجربه توانسته محصولات خوبی را به بازار عرضه کند. شما میتوانید با خیال راحت در راستای خرید این دستگاه با متخصصین ما صحبت کنید و بهترین نتیجه گیری را نیز انجام دهید.

جهت اطلاعات بیشتر به قسمت تماس با مراجعه کنید و در این حوزه با مشاورین مجرب ما صحبت کنید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما