دستگاه شیرینگ پک دستی و ارزان

دستگاه شیرینگ پک دستی و ارزان که این نوع PVC نیز نامیده می شود و به لحاظ اتوماسیون صنعتی کمترین پیچیدگی را دارد. شرینک پدالی، کابینی و تونل حرارتی جزء این گروه از شیرینگ پک ها هستند.

دستگاه شیرینگ پک دستی و ارزان مقرون به صرفه

دستگاه شیرینگ پک دستی نوعی دستگاه بسته بندی است که با استفاده از گرما فیلم شیرینگ را در اطراف محصول جمع می کند. این دستگاه در مدلهای مختلفی از جمله دستگاه شیرینگ دستی، دستگاه شیرینگ اتوماتیک، دستگاه شیرینگ تونل، دستگاه شیرینگ گازسوز، دستگاه شیرینگ پالت و... طراحی و عرضه می شود که بسته به نیاز کارخانه ها و تولیدی های متفاوت، کاربردهای مختلفی دارند. همچون بسته بندی در صنایع غذایی، بسته بندی در صنایع لبنی، بسته بندی کاشی و سرامیک و... .

فرایندی که برای محافظت از محصول هنگام انتقال آن به بازار انجام می شود بسته بندی (یا شیرینگ) نامیده شده که توسط نایلون شیرینگ انجام میشود. علاوه بر این، ما بسته بندی را به عنوان یک سیستم یکپارچه مورد نیاز برای حمل و نقل، نگهداری و فروش کالا می شناسیم. دستگاه های شیرینگ پک دستی به کار رفته اغلب در تولید و در محل های کار با تیراژ کم محصول مورد استفاده قرار می گیرند. یک دستگاه شیرینگ دستی ارزان که از آن برای شیرینگ کردن استفاده می شود نیز در نظر بگیرید، این دستگاه معمولاً برای بسته های کوچک و به تعداد کم استفاده می شود.

حتما بخوانید: دستگاه شیرینگ پک

نمونه شیرینگ پک تولید شده توسط ماشین سازی عبدالملکی

 

انواع دستگاه های شیرینگ پک

از نظر گرم كردن فیلم شیرینگ، به دو دسته تقسیم می شود:

 • شیرینگ پک تونلی
 • شیرینگ پک كابینی

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0912-4668761 کاتالوگ محصولات

در مدل تونلی، این محصول از کوره ای عبور می کند که در آن گرما تولید و تابیده می شود تا لایه شیرینگ را جذب کند. دستگاه های شیرینگ تونلی به دلیل عدم شیرینگ فک، سرعت بیشتری نسبت به مدل کابینی دارند.

از این نوع دستگاه شیرینگ پک دستی و ارزان در تولیدی ها و کسب و کارهای کوچک استفاده های بسیاری میشود. شیرینگ دستی محفظه ای برای پخت فیلم شیرینگ دارد، زیرا این محفظه یکی از قسمتهای اصلی دستگاه است و دیواره های آن عایق بندی شده است تا از اتلاف حرارت توسط پشم سنگ جلوگیری کند، اما در مدل دستی برای شیرینگ محصول در شیرینگ کابینی شکل گرفته است و در آن بسته می شود.

در این محفظه، گرمای مورد نیاز برای جمع شدن فیلم شیرینگ توسط المنت الکتریکی تأمین می شود. پس از چند ثانیه، درب برای برداشتن محصول آماده شده باز می شود. استفاده از دستگاه شیرینگ کابینی در صنایع غذایی خصوصاً در هتل ها و رستوران ها بیش تر از این انواع شیرینگ ها برای کارگاه و منازل است.

دستگاه شیرینگ پک دستی و ارزان عملیات دوخت و بسته بندی را در یک مرحله و برای انواع گرما انجام می دهد. فیلم های قابل جمع شدن مانند PVC ، PO، PP و ... مناسب هستند.

 

نحوه کار دستگاه شیرینگ پک دستی

کارکرد دستگاه شیرینگ کابینی بسیار ساده و آسان است، زیرا اپراتور بعد از قرار دادن فیلم شیرینگ در یک مکان خاص و عبور از محل های نصب شده، محصول مورد نظر را در نایلون دو لایه از یک طرف قرار می دهد و سپس آن را قرار می دهد و درب کابین را کاملاً  می بندد و دکمه شروع را فشار دهید.

گرمای تولید شده توسط المنت و فن در گردش باعث جمع شدن نایلون شیرینگ در اطراف محصول مورد نظر می شود. زمان شیرینگ قابل تنظیم است و حدود 8 تا 11 ثانیه طول می کشد. سرعت بسته بندی دستگاه بسته به نوع محصول بین 200 تا 400 قطعه در دقیقه می باشد. اگر به سرعت بالاتری نیاز دارید، پیشنهاد ما به شما خرید دستگاه شیرینگ پک هست.

 

کاربردهای شیرینگ پک دستی و ارزان

آیا محصولاتی را در خانه تولید می کنید، که به دنبال دستگاه بسته بندی هستید؟

توصیه می کنیم بسته به سایز محصول خود یک دستگاه شیرینگ دستی ارزان خریداری کنید.

دستگاه شیرینگ دستی برای بسته بندی بهداشتی مواد غذایی در رستوران ها و پخت و پز خانگی قابل استفاده است.

از نظر سلامت با شیرینگ پک محصول سالم به دست مشتری می رسد.

از طرفی با بسته بندی مواد غذایی بهتر و شیک به نظر می رسد.

این ظاهر جذاب در جذب مشتری بسیار موثر است.

فروشندگان شیرینی می توانند شیرینی ها و محصولات خود را با یک شیرینگ پک خانگی ارزان بسته بندی کنند.

بسته بندی محصول باعث می شود تا محصول ظاهر خود را تا رسیدن به دست مشتری حفظ کند.

کتابفروشی ها می توانند از دستگاه شیرینگ دستی ارزان قیمت برای بسته بندی استفاده کنند.

آنها می توانند کتاب ها، لوازم التحریر و سایر محصولاتی را که می فروشند با این دستگاه بسته بندی کنند.

 

دستگاه شیرینگ دستی و ارزان

سشوار نوع ارزان شیرینگ دستی است. مهمترین ویژگی دستگاه شیرینگ دستی ارزان، سودآوری آن است. این دستگاه ها انواع مختلفی دارند. یکی از آنها به صورت سشوار است. کار با آن آسان است و فقط در هنگام استفاده باید نکاتی را به خاطر داشته باشید.

برای کار با این دستگاه ابتدا باید غلتک و فیلم شیرینگ را با دستگاه شیرینگ دستی به اندازه دلخواه آماده کنید. این دستگاه در کنار سشوار مورد نیاز است. برای شیرینگ پک کردن رول پس از قرار دادن روی دستگاه، باید آن را تا آنجا که کشیده شده کشید و از تیغه گرمای دستگاه عبور دهید. سپس تیغه باید روی رول نگه داشته شود تا عملیات شیرینگ کاملا انجام شود. از این رول می توان برای شیرینگ استفاده کرد.

در مورد رول نیز باید گفت که این یک قشای نازکی است که از پلاستیک ساخته شده است. وقتی رول دور محصول قرار می گیرد و توسط دستگاه گرم می شود، مانند یک بسته پلاستیکی به دیواره بسته بندی می چسبد. بسته بندی پک شده بین رول و محصول شیرینگ پک شده قرار می گیرد و پس از طی مسافت مناسب فن دستگاه باید نزدیک آن باشد. دمای این سشوار زیاد است و می تواند در اثر سهل انگاری آسیب ببیند و گرمای بیش از حد ایجاد کند. هنگامی که شیرینگ با یک دستگاه شیرینگ دستی ارزان انجام شد، باید آن را بر روی پایه قرار دهید تا سر آن رو به بالا باشد.

 

نکاتی که باید هنگام استفاده و خرید شیرینگ پک دستی بدانید

برای بسته بندی خوب، باید قبل از استفاده از شیرینگ پک ارزان قیمت، عوامل را بشناسید.

انتخاب دستگاه باید با توجه به نیاز مشتری انجام شود.

مشتری باید بداند که دستگاه شیرینگ باید چه چیزی را برآورده کند.

 1. یکی از عوامل مهم نوع سلفون یا فویل مورد استفاده برای شیرینگ است. رول نایلونی باید فشرده شود.
 2. ضخامت آن باید مناسب باشد. نباید خیلی نازک باشد تا سریع پاره شود.
 3. این ضخامت باید با توجه به وزن بسته بندی محصول انتخاب شود.
 4. نوع محصول بسته بندی شده باید مشخص شود.
 5. چگونه دستگاه شیرینگ برای مشتری بهترین عملکرد را دارد؟
 6. کیفیت شیرینگ چقدر مهم است.
 7. سرعت بسته بندی و شیرینگ پک چقدر است.
 8. کار با یک دستگاه شیرینگ دستی ارزان قیمت که اپراتور بتواند با آن کار کند چقدر پیچیده است.
 9. آیا مشتری می تواند مسئولیت تعمیر واحدهای فنی خود را تفویض کند؟
 10. آیا دستگاه خدمات پس از فروش دارد؟ آیا شرکت می تواند در صورت خرابی دستگاه به سرعت واکنش نشان دهد(خدمات پس فروش در چه حد است)؟
 11. آیا قیمت دستگاه در صورت لزوم مقرون به صرفه خواهد بود؟
دستگاه شیرینگ پک دستی

بسته بندی محصول توسط شیرینگ پک دستی ارزان

برای بسته بندی با دستگاه شیرینگ پک دستی ارزان، باید فاکتورها را در نظر بگیرید تا نتیجه خوبی بگیرید. یکی از مهمترین عناصر، رول مواد یا فیلم شیرینگی است. این رول باید دارای فشرده سازی مخصوص نایلون باشد. ضخامت و اندازه مورد استفاده نیز مهم است. خیلی نازک باعث پاره شدن آن می شود. ضخامت غلتک شیرینگ باید متناسب با وزن محصول در نظر گرفته شود.

شیرینگ پک ها انواع مختلفی دارد. هر یک از آنها با توجه به اثربخشی خود انتخاب می شوند. به عنوان مثال دستگاه شیرینگ کابینی برای بسته بندی انواع کارتن و جعبه مناسب است. همچنین به دلیل کم مصرف بودن و ارزان بودن گزینه خوبی برای بسته بندی هدایای تبلیغاتی است.

دستگاه های تونلی برای تولید بسیار کارآمد استفاده می شوند. می توان از آن برای بسته بندی روغن، اسباب بازی و بسته بندی در اندازه های نسبتاً بزرگ استفاده کرد.

دستگاه های شیرینگ به صورت خودکار و اتوماتیک، نیمه خودکار و دستی در دسترس هستند. ماشین های اتوماتیک هنگام شیرینگ بسته سرعت بالاتری دارند. دستگاه شیرینگ دستی ارزان از سرعت بسته بندی کمتری برخوردار است. دستگاه های نیمه اتوماتیک نیز کندتر از اتوماتیک و سریعتر از دستگاه های دستی هستند. قیمت این دستگاه ها با توجه به عملکرد آنها تعیین می شود. قطعاً قیمت ماشین های اتوماتیک گرانتر از بقیه است. قیمت دستگاه شیرینگ دست دوم نیز کمتر از دستگاه نو و یا آکبند است.

حتما بخوانید: دستگاه شیرینگ پک دست دوم

دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز

برای ایجاد هوای گرم در تنظیمات داخل دستگاه شیرینگ پک، تأمین این انرژی از طریق برق ضروری است که باعث مصرف جدی انرژی در دستگاه شیرینگ می شود. شیرینگ دوگانه سوز می تواند هوای گرم داخل تونل حرارتی را هم به صورت الکتریکی و هم از طریق گاز به تنهایی یا هر دو با هم تأمین کند.

 

قیمت شیرینگ پک دستی

همانطور که گفته شد، دستگاه شیرینگ پک دستی یکی از ساده ترین و متداول ترین انواع دستگاه های شیرینگ پک است که از نظر صنعت اتوماسیون پیچیدگی کمتری نسبت به سایر دستگاه ها دارد. دستگاه های شیرینگ پدالی، تونل های حرارتی و دستگاه های شیرینگ کابینی، از انواع دستگاه های شیرینگ دستی هستند که بیشتر مناسب خانه ها، کارگاه های کوچک و به طور کلی مکان هایی با فضای کم هستند که حجم تولید کم یا متوسطی ​​را دارا هستند. قیمت دستگاه های شیرینگ بسته به ظرفیت و حجم تولید و فناوری مورد استفاده متفاوت است و در مدل های مختلف متفاوت است. 

و همان طور که گفتیم، می رسیم به موضوع قیمت دستگاه شیرینگ پک دستی و ارزان... این دستگاه با توجه به نوسانات قیمت دلار، قیمتش بالا و پایین می شود. اما باید بدانیم که قیمت این دستگاه در بین دستگاه های شیرینگ پک بسیار پایین تر و ارزان تر است.ما با توجه به این نوسانات، نمی توانیم قیمت این دستگاه را اینجا اعلام کنیم. اما شما می توانید با شماره ای که در ابتدا و انتهای این متن مشاهده می کنید تماس گرفته و از قیمت دستگاه و همین طور سایر اطلاعات تکمیلی مطلع شوید.

دستگاه شیرینگ دستی

هزینه نایلون شیرینگ

با استفاده از سشوارهای صنعتی می توان پلاستیک شیرینگ را گرم کرد و محصول مورد نظر را به راحتی بسته بندی نمود. دستگاه های بسته بندی شیرینگ نیز وجود دارد تا محصول بتواند پلاستیک(فیلم شیرینگ) را از طریق یک تونل حرارتی جذب کند و به محصول اولیه بچسباند.

همانطور که گفته شد ، دستگاه شیرینگ کاربردهای زیادی در صنعت بسته بندی دارد، این دستگاه عمدتا در صنعت بسته بندی محصولات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. اینها شامل بسته بندی مواد غذایی در صنایع غذایی و سایر صنایعی است که نیاز به بسته بندی محصولات خود دارند.

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0912-4668761 کاتالوگ محصولات

مزایای شیرینگ کردن محصول

بسته بندی در کارخانه های تولیدی یکی از عوامل مهم تولید است که یکی از آنها شیرینگ پک محصولات است. محصولات شیرینگ دارای مزایای متعددی در بسته بندی محصول هستند از جمله مزایای شیرینگ محصول را می توان به شرح زیر بیان کرد:

به دلیل تقویت بسته بندی، شکل جعبه یا محصول با حرکات مکرر تغییر شکل نمی دهد و تا زمان استفاده نیز تغییر نمی کند و مانند قبل باقی خواهد ماند.

یکی از مهمترین مزایای شیرینگ کردن محصول سودآوری آن در مقایسه با کارتن است. به عنوان مثال، در مورد کنسرو رب یا رنگهای ساختمانی یا مایعات نوشیدنی، اگر به جای شیرینگ پک از بسته بندی مقوایی استفاده شود، هزینه ها از نظر مواد اولیه و نیروی کار چندین برابر خواهد شد.

شیرینگ مانع از ورود گرد و غبار به کارتن محصول یا نشستن گرد و غبار روی برلیبل محصول می شود. این از نفوذ رطوبت به سطح محصول یا کارتن جلوگیری نمی کند و بنابراین شکل ظاهری آن غیر قابل قبول باقی می ماند. باید با کمک یک تبلیغ شیرینگ یا متن دلخواه دیگر می توانید روی بسته بندی قرار داد.

حتما بخوانید: دستگاه اسپری پرکن

چرا باید محصول بسته بندی یا شیرینگ شود

 • بسته بندی در هنگام حمل و نقل تغییر شکل نمی یابد و آسیب نمی بیند.
 • با شیرینگ محصول، تا زمانی که به دست مشتری نرسد، سالم می ماند.
 • شیرینگ بسته ها باعث صرفه جویی در هزینه می شود. زیرا هزینه آن بسیار کمتر از کارتن است.
 • بسته بندی مناسب یکی از فاکتورهای مهمی است که در جذب مشتری بسیار موثر و تاثیر گذار است.
 • شیرینگ محصول از ورود گرد و غبار به محصول و آسیب رساندن به لیبل آن جلوگیری می کند.
 • شیرینگ محصول از ورود رطوبت به آن جلوگیری می کند.
 • هنگامی که محصول شیرینگ پک شد، می توان آگهی و هر پستی را به محصول چسباند
فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

آشتیانی

سلام وقت بخیر این شیرینگ پک رو اگر بخواییم برای بسته بندی مواد غذایی استفاده کنیم، هزینش چقدر در میاد و خدمات پس از فروش شما به چه صورته؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام وقت شما هم بخیر. از اونجایی قیمت ابزار‌ آلات و قطعات در بازار به شدت نوسان دارد نمیشه قیمت رو توی کامنت اعلام کرد، برای استعلام قیمت لطفا تماس بگیرید. و همچنین در رابطه با خدمات پس فروش ما قطعا پس از فروش در کنار مشتریان عزیزمون هستیم

بنگینی

سلام و درود...برای بسته بندی آجر از شیرینگ پک های دستی میتوان استفاده کرد؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام و درود، وقت شما بخیر. بله امکان پذیره با توجه به نوع محصول شما اندازه کوره، نوع نایلون شیرینگ و... دستگاه ساخته میشود. باز اگر نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید، میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناس فنی بتونن شما رو بهتر راهنمایی کنن.

حسینی

لطفاقیمت شرینگ پک دستی برای بسته بندی عرقیات خانگی رابفرمایید،متشکرم

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

با سلام. حتما در اسرع وقت با شما تماس گرفته می شود.

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما