دستگاه شیرینگ پک تونلی

ماشین سازی عبدالملکی سازنده ماشین آلات صنعتی دستگاه های نظیر انواع شیرینگ پک های تونلی میسازد. دستگاه شیرینگ پک تونلی می تواند در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد

معرفی دستگاه شیرینگ پک تونلی

دستگاه شیرینگ پک تونلی برای بسته بندی نایلونی و پلاستیکی انواع محصولات غذایی (در صنایع غذایی) و محصولات کشاورزی (در صنعت کشاورزی) استفاده می شود. معمولاً برای پیچیدن نایلون به دور محصول و ایمن سازی آن با اعمال گرما، از دستگاه شیرینگ پک تونلی استفاده می شود. در این حالت نایلون کاملا دور محصول محکم است و محصولات را در یک دست قرار می دهد که حمل و نقل آنها را آسان می کند.

بیشتر شیرینگ های دوگانه سوز می توانند از طریق برق یا گاز کار کنند. در مواردی که حجم تولید زیاد باشد یا اندازه محصول بزرگ باشد، از دستگاه شیرینگ پک تونلی استفاده می شود. طراحی شیرینگ تونلی باید به گونه ای باشد که گرما به طور مساوی در تمام قسمت های تونل حرارتی این دستگاه توزیع شود و این توسط فن انجام می شود. در ساخت تونل یک فن وجود دارد که در زیر آن با دمیدن هوا به داخل المنت شیرینگ، تونل گرم می شود.

هرچه طراحی و ساخت تونل از نظر اندازه، طرح و محاسبات دقیق تر باشد، بازده تونل نیز بالاتر است، که علاوه بر کاهش مصرف انرژی که نقش بسیار مهمی در هزینه های تولید دارد، تمام سطوح را ایجاد می کند، سطوح روی بسته شیرینگ شده را بدون چین و چروک، تحویل ما می دهد.

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0912-4668761 کاتالوگ محصولات

دو مدل شیرینگ پک تونلی

دستگاه شیرینگ پک تونلی در دو مدل شیرینگ تونلی سلفون (سلفون PVC و سلفون POF) و نایلون پلی اتیلن که به دستگاه شیرینگ پلی اتیلن معروف می باشد، موجود است.

 

کاربرد دستگاه شیرینگ پک تونلی

در مواردی که حجم تولید زیاد باشد و یا سایز محصول زیاد باشد از دستگاه شیرینگ پک تونلی استفاده می شود. ساخت دستگاه شیرینگ پک تونلی باید به گونه ای باشد که حرارت به طور یکنواخت در تمام قسمت های شیرینگ تونل پخش شود و این کار توسط فن انجام می شود. در ساخت شیرینگ پک تونلی در پایین یک فن وجود دارد که با دمیدن هوا به عناصر پره های جمع شونده تونل را گرم می کند. هر چه شیرینگ پک تونلی از نظر ابعاد، طراحی و محاسبات دقیق‌تر طراحی و اجرا شود، راندمان شیرینگ تونلی بالاتر می‌رود که علاوه بر کاهش مصرف انرژی که نقش بسیار مهمی در هزینه‌های تولید دارد، باعث چروکیدگی یکنواخت و بدون چین و چروک روی تمامی سطوح می‌شود.

دستگاه شیرینگ تونلی عمدتا در صنعت، و در کارخانه ها و کارگاه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. صنایع غذایی بیشترین استفاده را از دستگاه شیرینگ پک تونلی می برد، زیرا با دستگاه شیرینگ تونلی محصولات به خوبی پلمپ و بسته بندی می شوند و هیچ گونه آلودگی و رطوبت وارد محصول نمی شود. همچنین نیز می توان گفت، دستگاه شیرینگ تونلی عملیات شیرینگ اساسی را انجام می دهد. تونل شیرینگ پک حرارتی توسط برق یا گاز یا هر دو (دو گانه سوز) گرم می شود و دمای آن به 185 تا 200 درجه سانتیگراد می رسد و همچنین مهم ترین قسمت دستگاه است.

 

دستگاه شیرینگ تونلی اتوماتیک

دستگاه شیرینگ اتوماتیک همه کارها را بدون دخالت نیروی کار به صورت خودکار انجام می دهد. محصولات نوار نقاله این دستگاه ها به طور اتوماتیک محصولات را مطابق تنظیمات قبلی تراز می کنند و پس از کشیدن نایلون، آنها را به قسمت گرم و داغ دستگاه هدایت می کنند.

از گرم کن های گازی یا برقی نیز در قسمت گرمایش دستگاه استفاده می شود تا گرمای موجود را برای تشکیل نایلون و اتصال آن به محصول را فراهم کند و بنابراین بسته بندی محصولات کاملاً اتوماتیک و خودکار است.

 

دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک

کارخانه های کوچکتر از شیرینگ نیمه اتوماتیک برای کاهش هزینه ها استفاده می کنند. این دستگاه ها از اپراتور برای انتقال محصولات در مراحل مختلف استفاده می کنند. از پدال ها معمولاً برای جابجایی محصولات روی تسمه های نقاله استفاده می شود.

برای کاهش هزینه های سوخت مصرفی، می توان از مدل های فقط گازسوز برای بسته بندی محصولات بدون استفاده از برق و فقط با استفاده از نیروی کار و گاز شهری استفاده کرد.

 

مزایای شیرینگ پک تونلی

 • سیستم عامل الکترومکانیکی-حرارتی
 • قابلیت شیرینک فیلمهای POF، PVC
 • سرعت شیرینگ بالای محصول
 • امکان تنظیم ارتفاع تونل
 • قابل اتصال به چرخ شیرینگ L.
 • دو مدل تک فاز و سه فاز
 • فرصت شیرینگ مواد غذایی، مواد آرایشی، بهداشتی و درمانی
 • مناسب برای کارگاه، کترینگ ها، چایخانه ها

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0912-4668761 کاتالوگ محصولات

چرا باید محصول بسته بندی (شیرینگ پک) شود؟

 1. در هنگام حمل و نقل، بسته بندی تغییر شکل داده یا آسیب نبیند.
 2. با شیرینگ پک کردن، محصول در همان وضعیت باقی می ماند تا زمانی که به دست مشتری می رسد.
 3. شیرینگ در این ضمینه، باعث صرفه جویی در هزینه می شود. زیرا هزینه آن بسیار کمتر از کارتن است.
 4. بسته بندی مناسب یکی از مهمترین عوامل جذب مشتری است.
 5. شیرینگ محصول از ورود گرد و غبار به محصول و آسیب رساندن به برچسب آن جلوگیری می کند.
 6. شیرینگ پک کردن محصول از ورود رطوبت به آن جلوگیری می کند.
 7. پس از بسته بندی محصول، می توان تبلیغات و هر پستی را به آن چسباند.
فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

دلفی

وقت بخیر، قیمت دستگاه رو میفرمایید؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام وقت شما هم بخیر. برای استعلام قیمت و یا مشخصات فنی با این شماره تماس بگیرید 09124668761

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما