دستگاه پرکن پودری

خرید دستگاه پرکن پودری🥇 کیفیت عالی و قیمت مناسب✅ این دستگاه برای بسته بندی انواع مواد غذایی (نمک و فلفل و آرد و انواع ادویه جات) و دارویی و بهداشتی (پودر بچه و لباسشویی) کاربرد

دستگاه پرکن پودری

دستگاه های پرکن دارای مدل های متفاوتی هستند که در پیشرفت صنعت بسته بندی نقش به سزایی را ایفا کرده اند که انواع مایعات، پودر و... را در انواع ظروف پر میکنند.

به طور کلی دستگاه های پرکن را می توان به دو دسته پرکن مایعات و پرکن پودری تقسیم کرد که هر دوی آن ها دارای پیکر بندی متفاوت هستند، بیشتر تفاوت این دو دستگاه در نوع پر کردن محصولات می باشد که برای مثال دستگاه پرکن مایعات بر اساس نیروی گرانش (ثقل) کار می کند در صورتی که پرکن های پودری از مکانیزم کانتریی استفاده می کنند.

دستگاه پرکن پودری در صنعت بهداشتی و غذایی و دارویی و... مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه پرکن پودری هم عضوی از خانواده  پرکن ها است که در سه مدل تمام و نیمه اتومات و دستی منتاژ و به بازار عرضه می شود که تفاوت این دو مدل در تعداد توزین است که متناسب با کسب و کار شما تعداد توزین نیز متفاوت خواهد بود.

معمولا محصولاتی که توسط دستگاه پرکن پودری پر می شوند دارای وزن بسیار بالا هستند که به همین دلیل باید قبل از ریختن محصول در دستگاه توسط توازن کننده وزن شوند و متناسب با نوع بسته بندی فیلتر صورت گیرد. پرکن پودری بر اساس نوع و وزن محصول بسته بندی شده سرعت و بازده متفاوتی را به شما می دهد.

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

دستگاه پرکن پودری دستی

بسیاری از مردم به دنبال راه اندازی یک خط تولید خانگی جهت کسب در آمد هستند تا بتوانند در آمد حاصل از آن را به عنوان کمک هزینه استفاده کنند به همین دلیل دستگاه های صنعتی (بخاطر بزرگ بودن و هزینه بالا) گزینه مناسبی برای این کار نیستند.

در همین راستا ماشین سازی عبدالملکی در کنار مدل های دیگر مدل دستگاه پرکن پودری دستی هم ارائه داده تا افراد بتوانند علاوه بر صرفه جویی در هزینه به هدف خود نیز برسند.

دستگاه پرکن پودری دستی نیز یکی از پرکن های دستی است که با توجه به مکانیزم ساده و حجم کوچک تر نسبت به سایر مدل ها، توانسته بازدهی خوب را از خود به نمایش بگذارد و در کارگاه ها مورد استفاده قرار بگیرد.

 

خرید دستگاه پرکن پودری

 

دستگاه پرکن پودری نیمه اتوماتیک

این دستگاه نیز مانند سایر دستگاه ها مواد پودری شکل را به درون انواع ظروف و کیسه میریزد اما با این تفاوت که درای کیفیت (سرعت و دقت) بیشتر نسبت به سری دستی و درای کیفیت (سرعت و دقت) کمتر نسبت به سری اتوماتیک است.

البته این نکته بسیار مهم است که افرادی به سمت خرید این دستگاه میروند که میخواهند هزینه کمتر اما کیفیت بالاتر را با هم داشته باشند که این دستگاه تمام فاکتور های لازم اینگونه افراد را دارا است.

 

دستگاه پرکن پودری اتوماتیک

دستگاه پرکن پودری اتوماتیک مانند دیگر مدل ها وظیفه پر کردن انواع پودر(شیمیایی و غذایی و ...) در انواع ظروف را دارد اما با این تفاوت که سرعت و دقت بسیار بالایی دارد.

بسیاری از شرکت های بزرگ فاکتور سرعت و دقت  را مهم تر از قیمت دستگاه میدانند و همین باعث شده است که سری اتوماتیک این دستگاه به وجود آید. دستگاه پرکن پودری اتوماتیک با دقت و سرعت فراوان و بدون نیاز به اپراتور(نیروی انسانی) کیسه ها و قوطی ها و .... را پر میکند.

این دستگاه از سری نیمه اتوماتیک کمی گران تر است اما به دلیل سرعت و دقت بیشتر توانسته مشتری های خوبی را به خود جذب کند.

 

قیمت دستگاه پرکن پودری

 

دستگاه پرکن پودری مناسب را از کجا خریداری کنیم

ساخت و توسعه یک خط تولید همانند بسیاری از کارها و مشاغل دارای یکسری رکن می باشد، که با رعایت کردن آن ها می توان یک خط تولید به روز و سودمند را جهت کسب در آمد راه اندازی کرد.

یکی از مهم ترین رکن های راه اندازی خط تولید به خرید مهم ترین بخش (قلب تپنده) ، یعنی دستگاه مربوطه (دستگاه پرکن پودری ادویه، دستگاه پرکن ساشه پودری) بر می گردد، مهم ترین تصمیم برای خرید یک دستگاه خوب، قیمت و کیفیت آن می باشد که می تواند تاثیر به سزایی در انتخاب شما داشته باشد.

همیشه دغدغه یک صاحب خط تولید در کارگاه یا کارخانه مشکلات فنی دستگاه یا کیفیت آن بوده است که تاثیر مستقیمی در خروجی و سود مالی حاصل از دستگاه داشته است. در طول یک دهه گذشته تجربه اثبات کرده است که خرید محصول با کیفیت می تواند تا 22% در توسعه و تجارت محصولات غذایی ، بهداشتی و... کمک به سزایی کند.

اما خرید محصولات ارزان هر چند از لحاظ مالی بسیار سودمند به نظر می آید اما پس از گذشت مدتی، خط تولید دچار مشکل حاد می شود که خسارت قابل توجه ای را به بار می آورد.

این موضوع باعث شده است که صاحبان مشاغل (کارگاه ها یا کارخانه ها) از انجام دادن این کار (خرید دستگاه) صرف نظر کنند یا حتی بسیار دچار مشکل شوند که چه انتخابی میتواند بهترین باشد. اما دیگر در دهه جدید چنین اتفاقی نخواهد افتاد چون شما می توانید با مشاورین تماس حاصل فرمایید تا با علم و تجربه ای که در این کار کسب کرده اند شما را به یک خرید هوشمندانه نزدیک کنند.

شرکت ماشین سازی عبدالملکی با داشتن سال ها تجربه توانسته محصولات خوبی را به بازار عرضه کند. شما میتوانید با خیال راحت در راستای خرید این دستگاه () با متخصصین ما صحبت کنید و بهترین نتیجه گیری را نیز انجام دهید.

جهت اطلاعات بیشتر (قیمت دستگاه پرکن پودری، قیمت دستگاه پرکن پودری دست دوم، دستگاه پرکن پودری کوچک) به قسمت تماس با مراجعه کنید و در این حوزه با مشاورین مجرب ما صحبت کنید.

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما