دستگاه پرکن پودری

خرید دستگاه پرکن پودری🥇 درجه یک، قیمت مناسب✅ این دستگاه برای بسته بندی انواع مواد غذایی (نمک و فلفل و آرد و انواع ادویه جات) و دارویی و بهداشتی (پودر بچه و لباسشویی) کاربرد

دستگاه پرکن پودری

پرکن ها دارای مدل های متفاوتی هستند که در پیشرفت صنعت بسته بندی نقش به سزایی را ایفا کرده اند که انواع مایعات و پودر و... را در انواع ظروف پر میکنند.

در کل دستگاه های پرکن را میتوان به دو دسته پرکن مایعات و پرکن پودری تقسیم کرد که هر دو دارای مکانیزم متفاوتی هستند، برای مثال دستگاه پرکن مایعات بر اساس نیروی گرانش (ثقل) کار میکنند در حالی که پرکن های پودری از مکانیزم کانتریی استفاده میکنند.

دستگاه پرکن پودری نیز برای بسته بندی انواع مواد غذایی(نمک و فلفل و آرد و انواع ادویه جات و ...) و دارویی و بهداشتی (پودر بچه و لباسشویی) ... کاربرد دارد. دستگاه پرکن پودری نیز زیر مجموعه پرکن ها است که در سه مدل دستی و نیمه اتومات و تمام اتومات ساخته و به بازار عرضه میشود که تفاوت این دو مدل در دقت و درصد خطای وزنی و تعداد توزین است که هر شرکتی بر اساس بازدهی خط تولید خود یکی از این مدل ها را استفاده میکنند.

دستگاه های پرکن پودری به شدت به وزن پودر حساس هستند و به همین دلیل است که بسیاری از شرکت ها قبل از ریختن پودر در مخزن دستگاه از یک سیستم توازن کننده استفاده میکنند تا هیچگونه آسیبی به دستگاه نرسد برای مثال پر کردن پودر در قوطی ها و کیسه ها با یک دیگر بسیار متفاوت است.

نکته ای که در مورد بسیاری از پرکن ها صدق میکند بدین صورت است که دستگاه بر اساس نوع و جنس ماده سرعت متفاوتی را دارا است که این  نکته برای پرکن پودری هم صدق میکند.

 

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

 

دستگاه پرکن پودری دستی

بسیاری از افراد به دنبال راه اندازی یک خط تولید خانگی در کارگاه خود هستند تا بتوانند در آمد حاصل از آن را به عنوان کمک هزینه استفاده کنند به همین منظور دستگاه های صنعتی به دلیل هزینه فراوان به درد راه اندازی خط تولید کوچک نمیخورد.

در همین راستا شرکت ها در کنار مدل های اتومات و نیمه اتومات مدل دستی هم میگذارند تا افراد بتوانند علاوه بر صرفه جویی در هزینه به هدف خود نیز برسند.

دستگاه پرکن پودری دستی نیز یکی از پرکن های دستی است که با توجه به مکانیزم ساده و حجم کوچک تر نسبت به سایر مدل ها  ، توانسته بازدهی خوب را از خود به نمایش بگذارد و در کارگاه ها مورد استفاده قرار بگیرد.

دستگاه پرکن پودری اتوماتیک به دلیل اینکه فضای زیادی را اشغال میکند و هزینه زیادی را به همراه دارد برای کارگاه های کوچک مناسب نمیباشد اما دستگاه پرکن پودری دستی به دلیل اشغال کمتر فضا و رابط کاربری آسان و صرفه اقتصادی گزینه مناسبی برای کارگاه ها به شمار میرود.

 

خرید دستگاه پرکن پودری

 

دستگاه پرکن پودری نیمه اتوماتیک

این دستگاه نیز مانند سایر دستگاه ها مواد پودری شکل را به درون انواع ظروف و کیسه میریزد اما با این تفاوت که درای کیفیت (سرعت و دقت) بیشتر نسبت به سری دستی و درای کیفیت (سرعت و دقت) کمتر نسبت به سری اتوماتیک است.

البته این نکته بسیار مهم است که افرادی به سمت خرید این دستگاه میروند که میخواهند هزینه کمتر اما کیفیت بالاتر را با هم داشته باشند که این دستگاه تمام فاکتور های لازم اینگونه افراد را دارا است.

 

دستگاه پرکن پودری اتوماتیک

دستگاه پرکن پودری اتوماتیک مانند دیگر مدل ها وظیفه پر کردن انواع پودر(شیمیایی و غذایی و ...) در انواع ظروف را دارد اما با این تفاوت که سرعت و دقت بسیار بالایی دارد .

بسیاری از شرکت های بزرگ فاکتور سرعت و دقت  را مهم تر از قیمت دستگاه میدانند و همین باعث شده است که سری اتوماتیک این دستگاه به وجود آید. دستگاه پرکن پودری اتوماتیک با دقت و سرعت فراوان و بدون نیاز به اپراتور(نیروی انسانی) کیسه ها و قوطی ها و .... را پر میکند.

این دستگاه از سری نیمه اتوماتیک کمی گران تر است اما به دلیل سرعت و دقت بیشتر توانسته مشتری های خوبی را به خود جذب کند.

 

قیمت دستگاه پرکن پودری

 

این محصول را از کجا خریداری کنیم

راه اندازی خط تولید  آنچنان جا و هزینه زیادی نمیخواهد (به جز هزینه دستگاه) اما خرید این دستگاه یکی از مهم ترین کار های راه اندازی خط تولید است چون اگر کیفیت آن مناسب نباشد مجبور به قطع خط هستید که باعث ضرر های بسیاری میشود .

یکی از مهم ترین بخش های راه انداختن یک خط تولید در کار گاه یا در کارخانه بخش خرید محصولات است که چگونه بتوانیم با بهترین قیمت بهترین محصول را خریداری کنیم .

تجربه نشان داده است که فرد صاحب خط تولید یک دستگاه با قیمت بسیار ارزان خریده است و پس از چند ماه کار کردن مدام نیاز به یک فرد جهت تعمیر داشته یا حتی فردی بوده است که دستگاهی را با قیمت بسیار بالا خریداری کرده است اما نتوانسته خروجی خوبی را از کار خود بگیرد.

این مسئله باعث شده است که افراد از انجام دادن این کار صرف نظر کنند یا حتی بسیار گیج شوند که چه انتخابی میتواند بهترین باشد .

اما دیگر در عصر جدید چنین اتفاقی نخواهد افتاد چون شما میتوانید با مشاورین این کار تماس حاصل فرمایید تا با علم و تجربه ای که در این کار کسب کرده اند شما را به یک انتخاب درست برسانند .

شرکت ماشین سازی عبدالملکی با داشتن سال ها تجربه توانسته محصولات خوبی را به بازار عرضه کند. شما میتوانید با خیال راحت در راستای خرید این دستگاه با متخصصین ما صحبت کنید و بهترین نتیجه گیری را نیز انجام دهید.

جهت اطلاعات بیشتر به قسمت تماس با مراجعه کنید و در این حوزه با مشاورین مجرب ما صحبت کنید

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما