دستگاه پرکن پودری

خرید دستگاه پرکن پودری🥇 کیفیت عالی و قیمت مناسب✅ دستگاه پرکن پودری برای بسته بندی انواع مواد غذایی (نمک و فلفل و آرد و انواع ادویه جات) و دارویی و بهداشتی (پودر بچه و لباسشویی)

دستگاه پرکن پودری چیست

دستگاه های پرکن دارای انواع و مدل های مختلفی هستند که در پیشرفت صنعت بسته بندی و بخش تولید، نقش به سزایی را داشته اند که انواع مایعات و پودرها را در انواع ظروف پر میکنند. در کل دستگاه های پرکن به دو دسته دستگاه پرکن پودری (Powder Filler) و دستگاه پرکن مایعات تقسیم می شوند که هر دو دارای عملکردی متفاوت هستند.

مثلا دستگاه پرکن مایعات بر اساس نیروی جاذبه(ثقل) عمل میکنند در حالی که پرکن های پودری از مکانیزم عملکرد کانتریی استفاده میکنند. از کاربردهای دستگاه میتوان در بخش های مواد غذایی و دارویی و بهداشتی نام برد. مثل نمک، فلفل، آرد و ادویه جات، پودر بچه، پودر ماشین لباس شویی و... .

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0912-4668761 کاتالوگ محصولات

چیزی که در مورد این دستگاه با سایر دستگاه های ماشین سازی عبدالملکی مشترک است، مدل دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک است که به بیان آن می پردازیم.

 

نمونه دستگاه پرکن پودری تولید شده

 

دستگاه پرکن پودری دستی

دستگاه پرکن پودری دستی نیز یکی از انواع پرکن های مطرح در بازار است که با توجه به عملکرد ساده و کم حجم تر نسبت به سایر مدل ها، توانسته راندمان خوبی را از خود به نمایش بگذارد و در کارگاه ها مورد توجه قرار بگیرد.

دستگاه پرکن پودری اتوماتیک به دلیل آنکه فضای نسبتا زیادی را اشغال میکند و هزینه زیادی را به همراه دارد، برای کارگاه های کوچک مناسب نمیباشد اما دستگاه پرکن پودری دستی به دلیل اشغال کمترین حد فضا و رابط کاربری یا اپراتوری آسان و صرفه اقتصادی گزینه مناسبی برای کارگاه ها و فضاهای کوچک به شمار میرود.

 

انواع دستگاه پرکن پودری

دستگاه پرکن پودری در مدل ها و اندازه های مختلف طراحی و تولید می شود که از جمله دستگاه های پرکاربرد می توان به دستگاه پرکن خانگی دستی اشاره کرد. به طور کلی دستگاه پرکن پودری در دو مدل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می شود که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

 

دستگاه پرکن پودری نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک مواد پودری مانند حبوبات، ادویه، نمک، ادویه، پودر لباسشویی و ... را پر می کند. اپراتور برای ظروف پلاستیکی یا کیسه های بسته بندی مورد نیاز است. دستگاه پرکن پودری نیمه اتوماتیک به دلیل سرعت و کارایی بالا بسیار کارآمد است.

 

دستگاه پرکن پودر اتوماتیک

پرکن پودری اتوماتیک مانند دستگاه نیمه اتوماتیک است و با این دستگاه می توان انواع مواد پودری را به پلاستیک، شیشه، کیسه و ... هدایت کرد. بسته بندی ظروف بر خلاف پرکن نیمه اتوماتیک این دستگاه نیاز به نیروی کار و اپراتور ندارد و تمامی مراحل را به صورت کاملا اتوماتیک انجام می دهد. همچنین این دستگاه از دقت و سرعت بسیار بالایی نسبت به مدل های دیگر برخوردار است که استفاده از این فیلر را بیشتر مورد استقبال قرار می دهد.

دستگاه پرکن اتوماتیک پودری صنعتی بوده و در کارگاه های تولیدی، کارخانجات و صنایع تولیدی کاربرد دارد.

 

دستگاه پرکن پودری خانگی

همانطور که کمی قبل به این مورد اشاره شد، این دستگاه های پرکن علاوه بر حجم پایین دستگاه، از نرخ بسیار پایین تری در برابر دستگاه های پرکن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک حاضر در کارخانه جات برخوردارند. در نتیجه برای مشاغل خانگی و کوچک مناسب تر هستند.

اگر بخواهیم یکی از این کارها و مشاغل را نام ببریم، می توان به تولید و بسته بندی مثل ادویه اشاره کرد که این دسته افراد و متغاضیان دستگاه پرکن پودری خانگی با قیمت بسیار مناسب و بسیار پایین جهت رفاه حال این عزیزان در اختیارشان قرار می گیرد.

خرید دستگاه پرکن پودری

دستگاه پرکن پودری نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن پودری نیمه اتوماتیک نیز مانند دیگر دستگاه های پرکن مواد پودری شکل را به درون انواع ظروف و کیسه میریزد. ولی یک فرق با سری اتوماتیک و دستی دارد که دارای سرعت و دقت بیشتر نسبت به نوع دستی، و کمتر از نوع اتوماتیک آن می باشد. البته این مطلب حاوی یک نکته است که افرادی به سمت خرید این دستگاه ها میروند که کیفیت (دقت و سرعت) را با هم میخواهند که این دستگاه این ویژگی را برای این افراد دارد.

همچنین در این دستگاه بسته به نوع کار حداقل یک یا دو اپراتور باید مشغول به کار میشوند.

 

دستگاه پرکن پودری تمام اتوماتیک

دستگاه پرکن پودری تمام اتوماتیک نیز مثل بقیه مدل های این دستگاه موظف به پرکن انواع پودر(شیمیایی – غذایی و ...) در انواع ظروف(شیشه – پلاستیک – کیسه و ...) می باشد. من حیث المجموع جمع بزرگی از کارخانه جات فعال در زمینه مواد غذایی، شیمیای و صنعتی عامل سرعت و دقت را از قیمت ارجح تر میدانند که این امر بزرگ باعث معروفیت سری نمام اتوماتیک این دستگاه شده است. اینگونه دستگاها با دقت و سرعت فوق العاده بدون نیاز به اپراتور(همان کارگر یا نیروی انسانی) مواد مورد صحبت را درون ظروف پر مکنند. این دستگاه از سری نیمه اتوماتیک آن اندکی گران تر است، اما به دلیل سرعت و دقت(کیفیت) بیشتر توانسته مشتری های عالی و بزرگی را به سمت خود جذب کند.

قیمت دستگاه پرکن پودری

انواع دستگاه پرکن پودری

پرکن ولودار

این مدل پرکن به دلیل باز بودن دریچه بهترین گزینه برای پرکردن کیسه های بتن و گچ و سایر پودرهای ساختمانی می باشد. کیسه در دهانه دریچه قرار می گیرد و بلافاصله با پودر مورد نظر پر می شود. سیستم پر کردن با سنسور بار اندازه گیری می شود.

 

پرکن کیسه لودسلی

مکانیزم پرکردن این دستگاه توسط لودسل انجام می شود. بسته به وزن تعیین شده توسط نمایشگر، این دستگاه کیسه ها را از 10 تا 100 کیلوگرم پر می کند و پس از رسیدن به مقدار مشخصی، کیسه را به حال خود رها می کند تا چرخه پر شدن بعدی را تکمیل کند.

 

پرکن پودر کم حجم

کار این دستگاه پر کردن کیسه های پلاستیکی کوچک مانند نمک، فلفل و سایر ادویه ها و پودرهای مشابه است.

تایمر پرکن با تایمر قابل تنظیم برای وزن های مختلف از 50 گرم تا 1 کیلوگرم.

 

پودر پرکن لیوان یک بار مصرف

از این دستگاه برای پر کردن فنجان های یکبار مصرف که با چای، نوشابه، آب میوه و غیره پر می شوند استفاده می شود. سیستم دستگاه به صورت چرخشی طراحی شده است که در حین چرخش توسط اینورتر تنظیم می شود. با گذشت زمان، مقدار پر کردن به طور طبیعی افزایش می یابد.

 

مکانیزم و عملکرد دستگاه پرکن پودری تمام اتوماتیک

دستگاه پرکن پودری اتوماتیک شامل مخزن، ماردون و انتهای مخزن میباشد که اگر بخواهیم عمل انجام شده را به زبان بیاوریم، ماردون با دوران خود پودر را از داخل مخزن به سمت نازل میفرستد. با هر بار چرخش ماردون، مقدار مشخصی پودر به داخل ظروف و یا کیسه ریخته میشود.

در پایین و زیر دستگاه، یک نقاله قرار دارد که ظروف یا کیسه ها را به زیر نازل هدایت می کند و بعد از پر شدن نیز آنها را برای دربندی می فرستد. این ماشین بنا به نیاز مشتری و با سفارش او نیز میتواند دارای میکسر، میکسر درون مخزن و انتقال دهنده پودر شود. در کنار این دستگاه امکانات زیر مناسب با سفارش مشتری تعبیه میشوند:

  • شوتینگ درب و میز ترافیک
  • کوره لیبل شیرنگ پک
  • تعدادی هد درب بند
  • اندازه تعیین شده از نوار نقاله

 

قیمت دستگاه پرکن پودری و روش خریداری آن

قیمت این ماشین متناسب با نوع ماده، حجم آن، سرعت، دقیق بودن و... کاملا متغییر است. چه بسا کیفیت و مرغوبیت دستگاه های تولید شده توسط ماشین سازی های مختلف نیز با هم متفاوت است. ((ولی ما از کیفیت خود مطمئنیم))

ما به شما این نوید را می دهیم که با یک بار خرید از ما، هم مرغوبیت دستگاه های ما را متوجه می شوید، هم از کیفیت گارانتی و خدمات پس از فروش ما نیز با خبر می شوید و هم مشتری دیگر دستگاه های تولید شده توسط ماشین سازی عبدالملکی می شوید. چرا که رضایت مشتریان عزیز و گرامی، مهم ترین سرمایه ماست.

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0912-4668761 کاتالوگ محصولات

حمایت از تولیدات داخلی و ایرانی

در راستای بر طرف کردن خواسته ها و نیاز های شما مشتریان عزیز و با توجه به مبحث روز و بسیار مهم حمایت از تولیدات داخلی به فرمایش حضرت آقا سید علی خامنه ای رهبر کبیر و عظیم الشان انقلاب بزرگ اسلامی، در  ضمن ایجاد شغل اقدام به ساخت دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته با تکنولوژی روز در دنیا و با کیفیت عالی، همچنین گارانتی 1 ساله و خدمات 5 ساله برای دستگاه های تولید شده ی خود کرده ایم.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

محمدرضا یوسفی

بسیار عالی، موفق باشید

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما