دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک🥇 یکی از زیر مجموعه های ماشین آلات پرکن است که برای پر کردن انواع ظرف با انواع مواد طراحی و ساخته شده است. این دستگاه به صورت نیمه اتوماتیک یا پدالی عمل میکند

 پرکن نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک یکی از زیر مجموعه های ماشین آلات پرکن است که برای پر کردن انواع ظرف با انواع مواد طراحی و ساخته شده است. دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک مواد کف کننده مثل شیشه شور و غیره که این دستگاه وقتی ظرف به زیر نازل میرود ابتدا نازلها توسط جک پایین آمده و شروع به پر کردن مواد میکنند و از کف در حال پر کردن به بالا می آیند این عمل باعث میشود که مواد کف نکرده و سر ریز نشود.

اگر دقت کرده باشید بیشتر افرادی سراغ دستگاه های پرکن نیمه اتوماتیک میروند که فضا و بودجه کمتری برای این کار مد نظر دارند که نسبت به کارایی این نوع دستگاه خروجی خوبی را به آن ها میدهد.

دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک به دو دسته رومیزی و شاسی دار تقسیم میشود که بنا بر کسب و کار شما حوزه فعالیت اینگونه دستگاه ها متفاوت میباشد .

 

دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک چیست

در گذشته برای پر کردن ظرف ها در ابعاد مختلف با مواد های مختلف از روش های دستی استفاده میکردند، که نتیجه این کار باعث کاهش کیفیت محصول و کاهش موجودی در بازار و به وجود آمدن بعضی از بیماری ها میشد که با گذشت زمان این پروسه به وسیله دستگاه پرکن حل شد.

دستگاه پرکن در سه مدل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و دستی تولید و به بازار عرضه میشود که ما امروز به بررسی دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک میپردازیم.

دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک یکی از دستگاه های پرکنی میباشد که توسط نازل های خود مواد ها مختلفی مانند انواع محصولات غذایی انواع نوشیدنی رقیق و غلیظ و... را در انواع ظروف از جمله شیشه های مربا و عسل و بطری های نوشیدنی پر میکند.

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

تفاوت دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک با سایر مدل ها

دستگاه پرکن نیمه اتومات نسبت به دستگاه پرکن اتومات دارای یکسری مزایا و معایب هست که به صورت زیر است :

مزایا پرکن نیمه اتوماتیک

  • اشغال کردن کمتر فضا نسبت به نسخه اتومات
  • صرفه اقتصادی

معایب پرکن نیمه اتوماتیک

  1. سرعت و دقت پایین تر
  2. نیاز داشتن به اپراتور

 

دستگاه پرکن نیمه اتومات نسبت به دستگاه پرکن دستی  دارای یکسری مزایا و معایب هست که به صورت زیر است :

مزایا پرکن اتوماتیک
  1. سرعت و دقت بالاتر
  2. بالا بردن میزان تولید محصول
  3. صرفه اقتصادی
معایب پرکن اتوماتیک
  • اشغال کردن فضا نسبت به نسخه دستی
  • مناسب نبودن برای کارگاه های کوچک

 

نحوه کارکرد دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک

ابتدا موادی که قرار است ظروف با آن پر شود مورد بررسی قرار میگیرند (از لحاظ صحت سلامت محصول) و سپس درون درون مخزن ها ریخته میشوند، بعد از این مرحله ظروف بر روی فیکسچر تعبیه شده بر روی دستگاه قرار میگیرند، سپس پس از این مرحله دستگاه را به گونه برنامه ریزی میکنند که طی یک زمان معین نازل ها باز و بسته شوند و در نهایت هم ظروف پر شده و یک اپراتور آن ها را برای بسته بندی و... میبرد.

 

این دستگاه را از کجا خریداری کنیم

راه اندازی خط تولید آنچنان جا و هزینه زیادی نمیخواهد (به جز هزینه دستگاه) اما خرید این دستگاه یکی از مهم ترین کار های راه اندازی خط تولید است چون اگر کیفیت آن مناسب نباشد مجبور به قطع خط هستید که باعث ضرر های بسیاری میشود.

یکی از مهم ترین بخش های راه انداختن یک خط تولید در کار گاه یا در کارخانه بخش خرید محصولات است که چگونه بتوانیم با بهترین قیمت بهترین محصول را خریداری کنیم.

تجربه نشان داده است که فرد صاحب خط تولید یک دستگاه با قیمت بسیار ارزان خریده است و پس از چند ماه کار کردن مدام نیاز به یک فرد جهت تعمیر داشته یا حتی فردی بوده است که دستگاهی را با قیمت بسیار بالا خریداری کرده است اما نتوانسته خروجی خوبی را از کار خود بگیرد.

این مسئله باعث شده است که افراد از انجام دادن این کار صرف نظر کنند یا حتی بسیار گیج شوند که چه انتخابی میتواند بهترین باشد. اما دیگر در عصر جدید چنین اتفاقی نخواهد افتاد چون شما میتوانید با مشاورین این کار تماس حاصل فرمایید تا با علم و تجربه ای که در این کار کسب کرده اند شما را به یک انتخاب درست برسانند.

شرکت ماشین سازی عبدالملکی با داشتن سال ها تجربه توانسته محصولات خوبی را به بازار عرضه کند. شما میتوانید با خیال راحت در راستای خرید این دستگاه با متخصصین ما صحبت کنید و بهترین نتیجه گیری را نیز انجام دهید.

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

مخصوصی

سلام، قیمت؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام با شماره مهندس عبدالملکی تماس بگیرید - 09124668761

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما