دستگاه پرکن عسل

خرید دستگاه پرکن عسل🟡 قیمت ارزان و مناسب کیفیت عالی✔️ عسل همیشه جزو یکی از اساسی ترین رکن های حرم غذایی به شمار می رود دستگاه پرکن عسل بدلیل داشتن سرعت و دقت بالا

دستگاه پرکن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک عسل

محصول دیگر از ماشین سازی عبدالملکی، دستگاه پرکن عسل است. با کمک این دستگاه می توان شیشه های عسل را به سرعت و کاملا بهداشتی بسته بندی کرد. برای مشاوره و سفارش این دستگاه با شماره زیر تماس بگیرید. دستگاه پرکن عسل، از دیگر محصولات گروه دستگاه پرکن مایعات ماشین سازی عبدالملکی (تولید کننده انواع ماشین آلات صنعتی) است. این ماشین آلات با استفاده از آخرین فن آوری های روز دنیا تولید می شوند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

به دلیل غلظت و چسبندگی زیاد این ماده غذایی، پر شدن با عسل باید به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک باشد؛ این دستگاه باید دارای یک سیلندر با دقت بالا باشد. استفاده از این دستگاه ممکن است تیتراژ تولید را در طول روز افزایش دهد. از جمله محصولات گروه عبدالملکی در زمینه پر کردن عسل می توان دستگاه های زیر را نام برد:

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0912-4668761 کاتالوگ محصولات

پرکن عسل دستی، دستگاه پرکن عسل خانگی، پرکن عسل اتوماتیک، دستگاه تک پرکن، دستگاه پرکن عسل یکی از دستگاه های پرکن مایعات است.

 

نمونه دستگاه پرکن تولید شده توسط ماشین سازی عبدالملکی

 

دستگاه پرکن عسل چیست

دستگاه پرکن عسل به دلیل چسبندگی این ماده غذایی از پیچیدگی خاصی برخوردار است. این دستگاه دارای سیستم گرمایشی است، زیرا اگر عسل در حین پر شدن گرم و داغ نباشد، از کار می افتد و منجر به افت تولید سیستم تولید می شود. این دما همچنین باید تنظیم شود تا به آنزیم ها و مقوی عسل آسیب نرساند. این یک ماشین نیمه اتوماتیک یا اتوماتیک برای پرکن عسل و یک سیلندر پیستونی است که مجهز به دو جداره است و برای بسته بندی و پرکن ای انواع مواد مناسب است.

در داخل دیواره مخزن دستگاه پرکن عسل، از مکانیزم حرارتی برای گرم کردن مواد در محدوده مورد نیاز و دادن حالت رونده به مواد استفاده می شود. این دما نیز قابل تنظیم است. پرکن عسل را می توان در ظرفیت های مختلف اعمال کرد و برای پرکن ای تنظیم کرد.

 

طراحی و ساخت ماشین پرکن عسل

دستگاه پرکن شیشه عسل یکی از سری دستگاه های پرکن مایعات است که پس از طی مراحل تولید به روزرسانی و تجهیز شده است. این دستگاه که در سیستم های مختلف و مشخصات فنی و بصری موجود است، محصولات بسیار متنوعی را ارائه می دهد. سرانجام، تأمین عسل را از طرق مختلف کنترل می کند.

لازم به ذکر است که سیستم موجود در دستگاه پرکن شیشه عسل یکی از گزینه های زیر است:

  • سیستم نیمه اتوماتیک
  • سیستم اتوماتیک

 

قیمت دستگاه پرکن عسل

قیمت انواع پرکن های عسل به عملکرد دستگاه بستگی دارد، این دستگاه که در انواع مختلفی ساخته و تولید می شود، کاربردهای زیادی در سراسر جهان دارد و می توان از کیفیت پرکن های عسل با این دستگاه استفاده کرد.

این دستگاه مطابق با تمام استانداردهای بین المللی مورد تایید و نیاز وزارت بهداشت تولید شده است.

این دستگاه برای پر کردن شیشه های مورد نظر عسل در اسرع وقت طراحی و ساخته شده است. کیفیت عسل تازه هنگام کار با دستگاه کاملاً حفظ خواهد شد، زیرا دستگاه از استیل عالی ساخته شده و هیچ آسیبی ندارد.

 

عوامل موثر بر قیمت دستگاه پرکن عسل

  • نوع وسیله
  • حجم سیلندر دستگاه
  • سرعت پرکن ها
  • دستگاه دستی، اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک
  • سال ساخت دستگاه و...

قیمت دستگاه دستی پرکن عسل با توجه به موارد مشخص شده متفاوت است.

علاوه بر این، به دلیل نوسانات بازار، درج قیمت دستگاه پرکن عسل دستی امکان پذیر نخواهد بود. برای اطلاعات قیمت گذاری و اطلاعات بیشتر با شماره پایین تماس بگیرید.

دستگاه پرکن عسل

انواع دستگاه های پر کننده عسل

عسل ماده ای با گران رویی بالا است که ویسکوزیته بالایی نیز دارد. این ماده غذایی با کمک مایعات غلیظ در ظروف مختلف پر می شود. دستگاه های پرکن عسل می توانند به طور خودکار تمام مراحل پرکن را انجام دهند و بسته بندی دقیق را تضمین کنند.

دستگاه های نیمه اتوماتیک پرکن عسل از اپراتور ظرف گذار برای پرکن ای ظرف استفاده می کنند اما دستگاه های پرکن عسل دستی که ارزان تر و عملکردی ساده و آسان دارند نیز می توانند در کارگاه های کوچک و مشاغل خانگی مورد استفاده قرار گیرند.

 

نکاتی برای حرارت دهی عسل

پختن عسل در دمای بالاتر از 40 درجه سانتیگراد باعث تبخیر و غیرفعال شدن آنزیم های ترکیبات معطر و طعم آن می شود، در حالی که گرم شدن بالای 49 درجه منجر به تخریب آنزیم ها می شود. با این حال، بیشتر عسل های موجود در بازار برای جلوگیری از تبلور و تخمیر، داغ و گرم می شوند(پاستوریزه می شوند) تا 66 درجه سانتیگراد... .

آسیاب عسل در دمای پایین یا بالاتر اجازه می دهد فرایندی به نام اولترافیلتراسیون(که در آن عسل از یک فیلتر فشار بسیار ریز عبور کند)، کاملاً شفاف شود و طولانی تر شود؛ هرچه عسل را سریعتر گرم کرده و سپس آن را خنک کنید، بهتر است.

در این دستگاه پرکن مایعات، به گونه ای طراحی و چیدمان شده است که هنگام پر کردن ظرف عسل و بسته بندی آن به مواد و بوی عسل برخورد نکند و به طور خلاصه عسل خالص را در اختیار مشتریان قرار دهد.

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0912-4668761 کاتالوگ محصولات

این دستگاه کاربردهای دیگری نیز دارد

عسل همیشه جزو یکی از اساسی ترین رکن های حرم غذایی به شمار می رود که به دلیل داشتن خاصیت دارویی نیز در گذشته برای پانسمان کردن زخم های موضعی استفاده میکردند. اما همیشه بدلیل غلیظ بودن بسته بندی(پرکن ای) و استفاده از آن سخت میشد. 

علاوه بر تمامی این موارد عسل یک ماده گرانبها به حساب میاید و جا به جایی آن از ظرفی به ظرف دیگر کمی سخت و دشوار به شمار میرود. در همین جهت بود مهندسان صنایع پرکن مایعات، دستگاه پرکن عسل را درست و به بازار عرضه کردند.

دستگاه پرکن عسل در مدل های مختلف با کارایی های مختلف به بازار معرفی شده که شامل پرکن عسل دستی و تمام اتومات و نیمه اتوماتیک است. دستگاه پرکن عسل بدلیل داشتن سرعت و دقت بالا و همچنین فضای کمی که میگیرد باعث شده است که مشتری های فراوان و خاص خودش را داشته باشد و این دستگاه علاوه بر عسل مایعات غلیظ دیگری مانند رب و سس و مربا و... را نیز پر میکند.

 

دستگاه پرکن عسل دستی

دستگاه پرکن عسل دستی دارای مکانیزمی کاملا ساده و کارآمد است بطوریکه بسیاری از افراد که خواهان راه اندازی کارگاه بسته بندی(پرکنی) هستند از این دستگاه استفاده میکنند زیرا هم از لحاظ اقتصادی صرفه بالایی دارد و هم از لحاظ مکانیزمی بازده ای بالایی دارد(البته نسبت به مدل خودش...).

دستگاه پرکن عسل دستی علاوه بر عسل مایعات غلیظی مانند شربت و مربا و ... را پر میکند اما باید توجه داشته باشید که مایعاتی مانند مربا که شامل تکه های ریز میباشد میتواند به دستگاه شما آسیب برساند.

دستگاه پرکن عسل دستی  باسیلندرهای، 50 ، 100، 200، 500، و 1000 سی سی در کارخانه هایی پیشرفته تولید و به بازار عرضه میشود.

این دستگاه برای افرادی مناسب است که میخواهند در کارگاه خود کسب کاری راه بیاندازند یا صرفه اقتصادی فاکتور مهم تری از  سرعت و دقت و بازدهی برای آن ها است.

 

درباره شرکت ما

شرکت ماشین سازی عبد الملکی با داشتن سال ها تجربه توانسته محصولات خوبی را به بازار عرضه کند. شما میتوانید با خیال راحت در راستای خرید این دستگاه با متخصصین ما صحبت کنید و بهترین نتیجه گیری را نیز انجام دهید. جهت اطلاعات بیشتر به قسمت تماس با مراجعه کنید و در این حوزه با مشاورین مجرب ما صحبت کنید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

نوروزی

با سلام و درود خدمت شما. واقعا کارتون عالیه

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

با سلام و عرض ادب. با تشکر از شما

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما