دستگاه پرکن عطر و ادکلن

خرید دستگاه پرکن عطر و ادکلن🥇 پرکن شیشه ادکلن، قیمت مناسب✅ و با کیفیت بالا☑️ دستگاه های پرکن عطر و ادکلن در مدل های دستی، اتوماتیک، نیمه اتوماتیک قرار دارند که در صنعت ساخت ادکلن

دستگاه پرکن عطر و ادکلن

دستگاه پرکن ادکلن یکی از نیاز های اصلی بازار عطر و ادکلن بوده که در صورت داشتن یک دستگاه پرکن شیشه عطر و ادکلن خوب و مناسب قادر به تولید محصولی با کیفیت از نظر بسته بندی خواهید بود. این دستگاه ها زیر مجموعه دستگاه های پرکن مایعات بوده که در صنعت ادکلن سازی تاثیرات(کاربرد) بسیار زیادی خواهد داشت.

امروزه ادکلن، یکی از دلایل و مسائل شیک بودن تبدیل شده است که به همین دلیل اصطلاحا بازار بسیار داغی دارد که اگر بخواهیم به مقداری از تاثیر گذاری عطر در عصر جدید بپردازیم میتوان به تبلیغ عطر ها توسط بازیگران معروف اشاره کرد. به دلایل مختلفی شرکت های عطر سازی از محبوبیت خاصی برخوردار هستند.

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0912-4668761 کاتالوگ محصولات

به همین دلیل میتوان گفت که در صنعت پرکردن یا پرکنی شیشه عطر و ادکلن، دستگاه های پرکن ادکلن در که در سه مدل پرکن ادکلن دستی، پرکن ادکلن اتوماتیک و پرکن ادکلن نیمه اتوماتیک ساخته میشوند، از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار هستند زیرا میتوانند در هویت آن برند از لحاظ کیفیت، تاثیر به سزایی داشته باشند. این دستگاه به عنوان یک دستگاه پرکن مایعات به حساب می آید که یکی از مهم ترین دستگاه های موجود در این کارخانه ها دستگاه پرکن عطر و ادکلن هست که انواع عطر و ادکلن را در انواع ظروف پرکن پلاستیکی و شیشه ای پر می کند.

 

نمونه کارهای دستگاه پرکن ادکلن

 

نحوه کارکرد دستگاه پرکن ادکلن دستی

دستگاه پرکن ادکلن دستی هم مانند سایر مدل ها وظیفه پر کردن ظروف به وسیله ادکلن را دارد با این تفاوت که مکانیزم و سرعت و دقت آن با سایر مدل ها فرق میکند.

طرز کار دستگاه پرکن ادکلن دستی بدین صورت است که ابتدا عطر و ادکلن های مورد نظر توسط اپراتور یا همان نیروی انسانی تایید شده و سپس آن ها را دستگاه پرکن ادکلن را وصل میکنند. در ادامه شیشه مناسب به هر ادکلن را زیر دستگاه گذاشته و اهرم را به پایین میکشند تا عمل پرکردن ادکلن انجام شود.

برای این کار، دستگاه مربوطه به پر کردن ادکلن ها را آماده کرده و سوزن سرنگ را به گونه ای تنظیم میکنند که دقیقا بر روی لبه شیشه قرار بگیرد. بعد از این کار، سرنگ را فشار داده و مقدار مورد نظر از آن عطر و ادکلن به داخل ظرف تزریق میشود، مکانیزم این دستگاه بسیار ساده بوده و مناسب افرادی است که خواهان برپایی یک خط تولید کوچک در کارگاه(یا حتی مشاغل خانگی) خود هستند.

پس بنابراین این دستگاه نمیتواند در یک کارخانه بزرگ جای داشته باشد به این دلیل که سرعت و دقت کافی مورد نظر یک شرکت بزرگ را ندارد و باعث میشود سرعت خط تولید تا مقدار چشم گیری پایین بیاید.

دستگاه پرکن ادکلن

نحوه کارکرد دستگاه پرکن ادکلن نیمه اتومات

این دستگاه مانند سایر مدل ها میباشد با این تفاوت که نسبت به مدل دستی سریع تر است. این دستگاه به سرعت و دقت سری پرکن ادکلن تمام اتومات نمیرسد که همین موضوع باعث شده است که بسیاری از افراد بین خرید این سری و سری های دیگر (انتخاب بین سه مدل) بسیار دچار مشکل شوند.

طرز کار دستگاه پرکن ادکلن نیمه اتوماتیک بدین صورت است که ابتدا مراحل پرکردن ادکلن به صورتی که در بالا گفته شد انجام میشود و سپس به صورت اتومات سرنگ ها به دستگاه متصل می شود. سرنگ ها بر اساس برنامه ای که از قبل ریخته شده است در شیشه ها پر می شود، تقریبا مراحل این سری مانند سری دستی بود با این تفاوت که اپراتور یا همان نیروی انسانی نقش کمتری در خط تولید دارد و دستگاه با سرعت بهتر و دقت بیشتر کار را انجام میدهد.

این سری (دستگاه پرکن ادکلن نیمه اتومات) برای کارخانه هایی مناسب است که دو فاکتور صرفه اقتصادی و سرعت(و یا دقت) خط تولید به یک اندازه مهم هستند.

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0912-4668761 کاتالوگ محصولات

نحوه کارکرد دستگاه پرکن ادکلن تمام اتومات

این سری از دستگاه های پرکن ادکلن نسبت به سایر مدل ها دارای مزیت هایی است که توانسته جای ثابتی را در کارخانه های بزرگ تولید عطر و ادکلن برای خود کسب کند. معمولا افرادی که در خط تولید خود ظرفیت زیادی از سفارشات را دارند از این دستگاه استفاده میکنند زیرا هانطور که در بالاتر اشاره کردیم این دستگاه از سرعت و دقت بالایی در فرایند تولید برخوردار است که میتواند به سرعت خط تولید و کیفیت محصول تولید شده، کمک شایانی کند.

طرز کار دستگاه پرکن ادکلن تمام اتومات بدین صورت است که این دستگاه شباهت زیادی به دستگاه پرکن مایعات دارد و اینگونه است که عطر به وسیله گرانش زمین و با سرعت بالا به داخل ظرف مکش میشود و مواد اضافی آن مانند (کف و ...) از ظرف خارج میگردد.

این مکانیزم باعث شده است که دیگر نیازی به اپراتور (نیروی انسانی) نباشد و سرعت خط تولید بسیار بالا برود.

دستگاه پرکن ادکلن اتوماتیک

دستگاه عطرسازی

عطر و ادکلن قرن هاست که به عنوان ماده ای خوش بو استفاده می شود و از آن زمان در مراسم، تشریفات و آیین ها استفاده می شود.

این شکل عطر امروزی، اولین بار در بین النهرین در حدود 4000 سال پیش کشف شد. آن ها ترکیبی از ادویه جات ترشی جات با پونه کوهی یا استوراکس بودند.

محصولات دیگر شامل ماشین  عبدالملکی، دستگاه عطر سازی یا دستگاه پرکن عطر است که در این زمینه بسیار مفید است.

این دستگاه در شرکت ما با مواد اولیه عالی و همچنین یراق آلات اصلی و با کیفیت تولید می شود و با 5 سال ضمانت و خدمات پس از فروش با در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

برای اطلاعات بیشتر و قیمت دستگاه عطر با ما در تماس باشید.

 

قیمت دستگاه عطرسازی

دستگاه عطرسازی یکی از پرکاربردترین ماشین آلات در جهان است که این ماشین خرید بسیار بالایی دارد. زیرا امروزه مردم بیشترین عطر و ادکلن را استفاده می کنند...

امروزه دستگاه عطرسازی یکی از رایج ترین محصولات، برای بوی خوش افراد خوش پوش است. زیرا انواع مختلف عطر و ادکلن بوی بسیار خوبی دارد. عطر مایعیست که بسیار معطر است و افراد مختلف از آن برای خوشبو کردن بدن در مجالس و مهمانی ها استفاده می کنند. برای بسته بندی انواع عطر و ادکلن در یک بطری یا ظرف، باید از دستگاه های پرکن عطر و ادکلن استفاده کنید. این دستگاه به گونه ای طراحی و تولید شده است که مشکلی در تماس با عطر و ادکلن های "الکلی" وجود ندارد.

از جمله عواملی که قیمت دستگاه عطرسازی را تغییر می دهد موارد زیر است:

  • نوع عملکرد دستگاه (دستی، نیمه اتوماتیک، اتوماتیک)
  • تعداد نازل های دستگاه
  • کیفیت قطعات مورد استفاده در دستگاه و…

هزینه دستگاه های پرکن عطر و ادکلن دستی، کمتر از نمونه نیمه اتوماتیک و اتوماتیک است.

 

اهمیت تعداد نازل در دستگاه پرکن ادکلن

دستگاه های پرکن ادکلن دارای تعداد نازل متفاوتی هستند، زیرا هر چه تعداد این نازل ها بیشتر باشد مواد سریعتر پر می شوند و حجم تولید افزایش می یابد و با این نازل ها می توان هر ظرف ادکلن را در مدت زمان کوتاهی پر کرد.
پرکن های ادکلن از جمله وسایلی هستند که برای جلوگیری از خوردگی باید مواد مناسبی داشته باشند، به همین دلیل از فولاد ضد زنگ ساخته می شوند.
معمولا بهترین دستگاه های پرکن عطر و ادکلن از طریق سایت های اینترنتی خرید و فروش انواع دستگاه پرکن، به فروش می رسد.
بنابراین انواع دستگاه پرکن ادکلن را می توان به راحتی به مشتریان مربوطه تحویل داد.

پرکن عطر و ادکلن

دستگاه پرکن ادکلن مناسب خود را از کجا خریداری کنیم

ساخت و توسعه یک خط تولید همانند بسیاری از کارها و مشاغل دارای یکسری رکن می باشد، که با رعایت کردن آن ها می توان یک خط تولید به روز و سودمند را جهت کسب در آمد راه اندازی کرد. یکی از مهم ترین رکن های راه اندازی خط تولید به خرید مهم ترین بخش (قلب تپنده)، یعنی دستگاه مربوطه (دستگاه پرکن شیشه ادکلن ، دستگاه ادکلن پرکنی) بر می گردد، مهم ترین تصمیم برای خرید یک دستگاه خوب، قیمت و کیفیت آن می باشد که می تواند تاثیر به سزایی در انتخاب شما داشته باشد.

همیشه دغدغه یک صاحب خط تولید در کارگاه یا کارخانه مشکلات فنی دستگاه یا کیفیت آن بوده است که تاثیر مستقیمی در خروجی و سود مالی حاصل از دستگاه داشته است. در طول یک دهه گذشته تجربه اثبات کرده است که خرید محصول با کیفیت می تواند تا 12% در توسعه و تجارت محصولات غذایی، بهداشتی و... کمک کند. اما خرید محصولات ارزان هر چند از لحاظ مالی بسیار سودمند به نظر می آید اما پس از گذشت مدتی، خط تولید دچار مشکل حاد می شود که خسارت قابل توجه ای را به بار می آورد.

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0912-4668761 کاتالوگ محصولات

این موضوع باعث شده است که صاحبان مشاغل (کارگاه ها یا کارخانه ها) از انجام دادن این کار (خرید دستگاه) صرف نظر کنند یا حتی بسیار دچار مشکل شوند که چه انتخابی میتواند بهترین باشد. اما دیگر در دهه جدید چنین اتفاقی نخواهد افتاد چون شما می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید تا با علم و تجربه ای که در این کار کسب کرده اند شما را به یک خرید هوشمندانه نزدیک کنند.

 

درباره شرکت ماشین سازی عبدالملکی

شرکت ماشین سازی عبدالملکی تولید کننده ماشین آلات صنعتی با داشتن سال ها تجربه توانسته محصولات خوبی را به بازار عرضه کند. شما میتوانید با خیال راحت در راستای خرید این دستگاه(دستگاه پرکن شیشه ادکلن ، دستگاه پرکن ادکلن) با متخصصین ما صحبت کنید و بهترین نتیجه گیری را نیز انجام دهید.
جهت اطلاعات بیشتر(قیمت دستگاه پرکن ادکلن) به قسمت تماس با مراجعه کنید و در این حوزه با مشاورین مجرب ما صحبت کنید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

مجتبی

برای یک کارگاه کوچک پرکن ادکلن، چه دستگاهی را پیشنهاد میکنید؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام وقتتون بخیر. میتوانید از مدل دستی یا نیمه اتوماتیک این دستگاه استفاده کنید.

کامبیز ملکیان

با عرض درود و ادب و احترام خدمت شما اطلاعاتی فنی جهت خط پر کن مایعات در زمینه عطر و ادکلن نیاز دارم لطفا راهنمایی بفرمائید متشکرم

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

با سلام وقت شما بخیر. با توجه به حجم تولیدی که دارید میتوانید نوع دستگاه را انتخاب کنید. اگر میزان تولید تون پایین هست میتونید از مدل های نیمه اتوماتیک و اگر حجم تولید زیاد باشد، میتوانید از مدل های اتوماتیک استفاده بفرمایید.

ضمیمی

خسته نباشید_قیمت دستگاه چقدره؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام و ارادت، شماره تماس شما برای استعلام قیمت ارجاع داده شد.

احسان میرزایی

سلام وقت بخیر زحمت بکشید قیمت دستگاه های عطر پرکن نیمه دستی رو بفرستین

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام و درود. با شماره شما در اولین فرصت تماس گرفته می شود.

معیری

سلام و ادب لیست قیمت به اضافه جزئیات توانایی های انواع دستگاه های پرکن و پلمپ شیشه عطر رو میخواستم بدونم جهت راه اندازی خط تولید. لطفا کاتالوگ و قیمت محصولات رو واتساپ بفرمایید تا با شما هماهنگی های لازم به عمل آید.

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام و ارادت، شماره تماس شما به بخش فروش ارجاع داده شد.

عطاریان

سلام و وقت بخیر قیمت دستگاه ادکلن پر کن میخواستم به همراه کاتالوگ و نحوه تسویه ممنونم ازتون

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام و درود. با شماره شما در اولین فرصت تماس گرفته می شود.

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما