دستگاه لیبل زن

این دستگاه ساخت گروه فنی تخصصی ماشین سازی عبدالملکی می باشد که دستگاه لیبل زنی ظروف پلاستیکی استوانه ای گرد (پت، پلی اتیلن و ...)، قوطی های شیشه ای و فلزی برای مصارف غذایی

دستگاه لیبل زن

این دستگاه ساخت گروه فنی تخصصی ماشین سازی عبدالملکی می باشد که دستگاه لیبل زنی ظروف پلاستیکی استوانه ای گرد (پت، پلی اتیلن و ...)، قوطی های شیشه ای و فلزی برای مصارف غذایی، شیمیایی و بهداشتی و دارویی می باشد.

نمونه استوانه ای برای چسباندن لیبل و یا بر چسب به محیط ظروف استوانه ای (گرد) و دارای لیبل صنعتی چسبنده است که قابلیت چسباندن لیبل(بر چسب) را به صورت کامل یا جزئی بر روی ظرف دارد. دستگاه فضایی را برای ظرف یا قطعه فراهم می کند و به وسیله حرکت اهرم، لیبل در اطراف ظرف(تقریباً تمام قسمت های دستگاه از فولاد و آلومینیوم ساخته شده است تا از زنگ زدگی و خوردگی در اثر ریزش مواد جلوگیری شود) عمل کنتاکت دستگاه صورت می گیرد.

لیبل زن

انواع دستگاه لیبل زن

این مدل دستی برای ایجاد برچسب یا لیبل برای تمامی ظروف استوانه ای و کوچک طراحی و ساخته شده است. عملکرد این دستگاه دستی به شرح زیر است:

در مرحله اول ابتدا ظرف را بین غلطک های روی برچسب خود قرار دهید و اهرم مربوطه را روی ظرف بچرخانید و فشار دهید. همزمان با فشار داد ن ماشه، عملیات لیبل گذاری آغاز می شود و ظرف شروع به چرخش می کند تا زمانی که لیبل مربوطه به اطراف ظرف چسبانده شود. پس از لیبل زدن، ظرف دیگری را در رول های آن قرار دهید و دوباره ماشه را فشار دهید.

در این مدل لیبل زن دستی تقریباً هر 5 تا 6 ثانیه می توان برچسب را چسباند تا سرعت این مدل لیبل خودچسب تقریباً به 650-600 در ساعت برسد. لازم به ذکر است که در این روش هزینه لیبل گذاری افزایش یافته است (چون کارگران در طول روز با این دستگاه لیبل زن مشغولند)

نکته دیگری که در این مدل باید به آن توجه داشت عملیات درج تاریخ تولید یا مصرف است که کارگر باید روی ظروف بچسباند، که کارگر آن را به نوار نقاله برگرداند تا تاریخ تولید و مصرف را درج کند و این نیز باعث افزایش هزینه ها می شود.

بنابراین به طور کلی بهترین پیشنهاد استفاده از لیبل ساز اتوماتیک است که مجهز به نوار نقاله باشد و عملیات لیبل گذاری و تاریخ گذاری در یک دستگاه انجام شود و هزینه های کارگری فوق العاده پایین باشد... .

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

درباره ما

ماشین سازی عبدالملکی با داشتن بیش از ده سال تجربه ساخت و تجهیز خطوط تولید، آماده است تا با ارائه کیفیتی برتر از دستگاه های تولیدی، گامی راسخ در بالا بردن کیفیت محصول و تجربه بهتر کارگر از کار در خط تولیدات این مرز و بوم بردارد.با ما همراه باشید. 

 

نحوه خرید از ما

برای اطلاعات بیشتر، درخواست مشخصات، کاتالوگ، پیش فاکتور و ... در مورد فروش دستگاه لیبل زن غلتکی خرید دستگاه لیبل زن، قیمت دستگاه لیبل زن با شماره و آدرس موجود در صفحه و صفحه تماس با ما تماس حاصل فرمایید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

قمری نژاد

بسیار خوب و عالی. ممنون از حس توجهتون

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما