دستگاه تولید لوازم آرایشی

دستگاه تولید لوازم آرایشی برای پرکن ریمل، پرکن کرم استفاده میشود این دستگاه برای پرکن تیوپ استفاده میشود برای دریافت قیمت دستگاه تولید لوازم آرایشی یا دستگاه پرکن لوازم آرایشی تماس بگیرید.

روند تولید لوازم آرایشی به دو صورت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک انجام میگیرد .در خط تولید کرم های آرایشی این قابلیت وجود دارد که بتوانند در هر دقیقه به طور میانگین 15 تا 30 عدد تیوپ را در زیر دستگاه های نیمه اتوماتیک پر کند که این رقم در زیر دستگاه های تمام اتوماتیک به 35 تا 40 در دقیقه میرسد .

در ابتدا و زمانی که لوازم آرایشی نبود با پوست تخم مرغ  بادام ، تخم خشخاش ، شیر و ... ماسک های پوستی تولید می کردند که با گذشت زمان و به تدریج در کارخانه های مخصوص تولید لوازم آرایشی مثل سایه هایی با انواع رنگ ها ، رژگونه ، رژ لب و .... تولید شدند از لحاظ بیوشیمی پوست به موادی نرم کننده ای مانند چربی ، روغن و مواد نرم کننده نیاز دارد که باید از این طریق برای پوست فراهم شود .

در این خط تولید از سیستم  plc  استفاده میشود در اصل این سیستم یک کنترلگر منطقی می باشد که دارای برنامه ریزی خودکار بوده ؛ برای اطلاعات بیشتر به ماشین سازی عبدالملکی مراجعه کنید .

 

دستگاه پرکن لوازم آرایشی

دستگاه پرکن لوازم آرایشی یا تیوپ پرکن براین دلیل بسیار کاربرد دارد که برای استفاده راحت از لوازم آرایشی آن را در تیوپ پر میکنند به خاطر همین دلیل است که نام دیگر دستگاه تولید لوازم آرایش دستگاه تیوپ پرکن است .

این دستگاه جزو دستگاه پرکن مایعات میباشد بیشتر مواد آرایشی و بهدشتی حالت نیمه جامد دارند ؛ مانند کرم ، لوسیون ، رنگ مو و ... که این عوامل میتواند شامل مکانیسم دستگاه ، جنس تیوب و ظرفیت تیوب باشد .

 

دستگاه پرکن کرم

خرید و فروش دستگاه پرکن کرم در سال های اخیر برای افزایش بهداشت در محیط کار خیلی مورد توجه شرکت های تولید لوازم آرایشی قرار گرفته است.

شرکت های تولید لوازم آرایشی در دهه های اخیر از اهمیت بسیار بالا و ویژه ای برخوردار شده اند و با تولید کردن لوازم آرایشی و عرضه آن در بازار فروشی خوبی را به دست آورده اند. کرم آرایشی یکی از انواع لوازم آرایشی هایی است که در زمان تولید آن باید بهداشت بطور خوبی رعایت شود.

فروش دستگاه پرکن کرم به دلیل رعایت بهداشت و استفاده کمتر از دست گسترش پیدا کرده است.

 

دستگاه پرکن پماد

دستگاه پرکن پماد به صورت دو نوع موجود است دستگاه پرکن پماد نیمه اتوماتیک، دستگاه پرکن پماد تمام اتوماتیک که با توجه به نوع کارایی که دارند در شهرهای مختلف بازار فروش خوبی و عالی دارند.

دستگاه پرکن پماد امروزه در اندازه و اقسام مختلف است.

پماد ها به دلیل اینکه دارویی هستند برای استفاده راحت تر به صورت تیوپی بسته بندی می شوند و دستگاه پرکن پماد به همین دلیل تولید شده است. البته از دستگاه پرکن پماد می توان برای پرکردن تیوپ مواد های دیگر نیز استفاده کرد در نتیجه دستگاه پرکن پماد کاربردهای زیادی دارد.

 

تیوپ چیست

بیشترین استفاده از دستگاه تولید لوازم آرایشی برای پرکردن مواد آرایشی داخل تیوپ می باشد .

تیوپ در واقع ظرفی می باشد که برای بسته بندی به شمار می آید که جنس نرم نیز دارد .

تیوپ ها میتوانند از جنس های پلاستیک ، لمینت یا آلومینیوم می باشد . به طور معمول شکل آنها به صورت استوانه میباشد و مقطع آنها بیضی شکل می باشد .

 

مزیت های تیوپ پرکن

داشتن تیوپ های متفاوت
داشتن تجهیزات مدرن
تولید زیاد در زمان کوتاه
ته بندی هر بسته ای
و ....

 

کاربرد های دستگاه تیوپ پرکن

این دستگاه می تواند در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد صنایعی از جمله آرایشی بهداشتی ، شیمیایی ، غذایی و ... .کاربرد دستگاه تیوپ پرکن در پرکردن تیوپ موارد زیر مورد استفاده است

ژل
چسب
گریس
سس
شکلات
چسب
رنگ های روغنی
پماد ها
و ....

بستن انتهای تیوپ یا سیل کردن چیست

تیوپ همانند یک سیلندر عمل کرده که در یک طرف آن دهانه ای تنگ تر برای خروج مواد دارد در های بسیار متنوعی موجوداست که برای تیوپ های متفرقه استفاده میشود انتهای تیوپ ها باز است که پس از اینکه کار پرکردن تمام میشود انتهای آن با روش ها و شیوه های مختلفی پرس و بسته می شود .

نحوه سیل کردن تیوپ بسیار حائز اهمیت است . این کار برای تیوپ های از جنس لمینت و آلومینیوم تفاوت هایی دارد .تیوپ هایی که از جنس لمینت یا پلاستیک هستند با حرارت دادن توسط المنت و جوش التراسونیک سیل میشود .در تیوپ های که از جنس آلومینیوم هستند انتهای آن را تا زده و با چند تا و پرس کردن این کار انجام میشود .

 

انواع دستگاه پرکن لوازم آرایشی

دستگاه پرکن لوازم آرایشی که در بازار موجود می باشد به دو شکل روتاری و خطی می باشند . هریک از این دستگاه ها دارای مزیت ها و عیب هایی هستند که تولید کنندگان لوازم آرایشی باید بسته به نیاز خود از آن استفاده کرده و با در نظر گرفتن برخی از مسائل مختلف باید میان روتاری و خطی دستگاهی را انتخاب کنند .

این دستگاه ها با 3 شکل دستی و نیمه اتوماتیک و اتوماتیک موجود میباشد . دستگاه های دستی همان طور که از نامشان مشخص است با دست و دخالت اپراتور همراه میباشد و به طور قطعی از سرعت و دقت کمتری برخوردار هستند . این دستگاه ها در تولیدی های کوچک و کارگاه هایی که حجم تولید پایین دارند مورداستفاده قرار میگیرد .

انتخاب کردن از میان دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک رابطه مستقیم با خط تولید دارد که چه مقدار خط تولید ظرفیت دارد . دستگاه های اتومات از دستگاه های نیمه اتومات گران تر بوده اما با توجه با سرعت و دقت بالا مفید تر برای کارخانجاتی می باشد که به سرعت و دقت بیشتری نیاز دارند .

 

تجهیزات اصلی دستگاه پرکن لوازم آرایشی

مخزن اصلی
مخلوط کن برقی وکیوم
مخزن روغن
مخزن آب
دستگاه پرکن و آب بندی لوله تمام اتوماتیک
دستگاه پرکن و آب بندی لوله نیمه اتوماتیک

 

قطعات مصرفی خط تولید کرم های آرایشی

بخاری 1 ست برای 3 مخزن
سیم پیچ شیر برقی
جعبه پمپ گردش آب
رله
درزگیر کاور
چند عدد مهر و موم
چراغ های ال ای دی
حلقه آب بندی مکانیکی

 

قیمت دستگاه تولید لوازم آرایشی

قیمت دستگاه پرکن محصولات آرایشی بهداشتی را میتوان به راحتی به دست آورد و با داشتن آگاهی کافی اقدام به خریدن نمود همان گونه که مشخصه این دستگاه ها بسته به نوع مصرف و استفاده و نوع دستی بودن یا اتوماتیک بودن و یا نیمه اتوماتیک بودن قیمت هایشان متفاوت میباشد و برای اطلاعات بیشتر از قیمت یا نوع مصرف و استفاده میتوانید با ماشین سازی عبدالمکی تماس بگیرید .

 

اگر میخواهید برای خودتان کارگاهی یا خط تولیدی برای تولید لوازم آرایشی بزنید برای این کار نیازمند وسائل و ماشین آلاتی می باشید که بسته به نوع کسب و کارتان که چقدر در طول روز ظرفیت تولید دارید ماشین آلات مورد نیاز را انتخاب کنید . همچنین شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره برای انتخاب دستگاه مورد نیاز و مورد اطمینان نسبت به کارگاه یا کارخانه خود با ماشین سازی عبدالمکی مشورت کرده و مشاوره بگیرید .

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

مصطفی

کارت بسیارعالی

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

بزرگوارید، ممنون از همراهی شما

مهدی محمدپور

سلام. ممنون بابت راهنمایی و مشاورتون. چنتا سوال داشتم برای شروع این کار مشتاق هستم. برای خرید و تولید دستگاهای مورد نیاز آرایشی هزینه ای که مورد نیاز هست چقدر میباشد.زمان ساخت و تحویل شما چند روزه کاری هست.و اینکه وارکردن دستگاه فوق به صرفه تر هست یا خرید از داخل؟ هم اینکه مواد اولیه مشکلی برای واردات دارن یا نه؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

با سلام آقای محمدپور، وقت بخیر. به دلیل تورم فعلی قیمت ها برای تامین تجهیزات لازم برای ساخت دستگاه، دارای نوسان زیادی می باشد. برای تصمیم گیری در رابطه با خرید دستگاه از خارج کشور یا اینجا، پیشنهاد ما به شما خرید از تولید کننده داخلی است. زیرا در آینده مسائلی مربوط به خدمات پس از فروش دستگاه، تعمیرات و تامین مجدد قطعات و... در آینده برای شما بسیار راحت تر خواهد بود.

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما