اسپری پرکن نیمه اتوماتیک

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک با کیفیت عالی🥇 این دستگاه یکی از مهم ترین ابزار های موجود در عرصه لوازم بهداشتی، غذایی و صنعتی است. اسپری پرکن به سه مدل نیمه اتوماتیک

دستگاه اسپری پر کن نیمه اتوماتیک چیست

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک یکی از مهم ترین ابزار های موجود در عرصه لوازم بهداشتی، غذایی و صنعتی است. اسپری پر کن ها دارای سه مدل دستی و نیمه اتوماتیک و اتوماتیک هستند که همه آن ها به روش ها و مکانیزم های مختلف اسپری ها را با مواد مختلف پر میکنند.

اسپری پر کن نیمه اتومات دستگاهی است که به وسیله یک اپراتور (نیروی انسانی) و سیستم هوشمند با دقت و سرعت نسبتا رضایت بخش در کارگاه ها و کارخانه جات وجود دارد که وظیفه پر کردن اسپری هایی مانند اسپری های خوشبو کننده و تثبیت کننده مو ها و هر صنعتی که مربوط به اسپری بوده را بر عهده دارد.

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0912-4668761 کاتالوگ محصولات

اسپری پرکن نیمه اتومات نسبت به اسپری پر کن دستی و اسپری پر کن اتومات دارای یکسری معایب و مزایا است که در ادامه به نقد و بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

حتما مطالعه فرمایید: دستگاه اسپری پرکن

دستگاه های اسپری پرکن تولید شده توسط ماشین سازی عبدالملکی

 

نحوه کارکرد دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک

این دستگاه به صورت دستی تغذیه شده و پس از پر شدن ریل، با زدن هر پدال سه نازل مایع و پانچ و گاز همزمان کار کرده و عملیات تزریق مایع و پرس کردن و تزریق گاز انجام می شود.

این دستگاه به صورت کاملا پنوماتیک بوده و تیراژ تولید آن ساعتی چهار صد تا هفتصد عدد نسبت به سرعت اپراتور متغیر است.

حتما بخوانید: اسپری پرکن اتوماتیک

مزایای دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک نسبت به سایر مدل ها

اسپری پرکن نیمه اتوماتیک در مقایسه با اسپری پر کن دستی یک برتری خاصی از چند لحاظ دارد که میتوان به دقت و سرعت بیشتر اسپری پرکن نیمه اتوماتیک نسبت به اسپری پرکن دستی و صرفه جویی در زمان و به صرفه بودن آن اشاره کرد.

یکی از نکاتی که باعث برتری اسپری پرکن نیمه اتومات نسبت به دستی دارد این است که اپراتوری (نیروی انسانی) که ناظر کار است دیگر نیازی به دقت و کار زیاد ندارد و بیشتر کار را خود دستگاه انجام میدهد؛ یا به نوعی حتی یک اپراتور نیمه ماهر نیز قادر به کار کردن با دستگاه است.

اسپری پر کن نیمه اتوماتیک در مقایسه با مدل اتوماتیک حرف کمی برای گفتن دارد چون اسپری پرکن اتوماتیک هم سرعت و هم دقت بالاتری دارد و البته یک نکته قابل توجهی که این دو مدل از هم جدا میکند این است که سری اتوماتیک، دیگر نیازی به اپراتور (نیروی انسانی) ندارد.

همین مسئله ها باعث شده است که کارگاه ها و کارخانه ها هزینه بیشتری بکنند تا اسپری پرکن نیمه اتوماتیک را خریداری کنند اما به دلیل اینکه برای بعضی از کارخانه ها مسئله مالی بسیار مهم است، و صرفه جویی در زمان برایشان مهم نیست به سراغ مدل نیمه اتوماتیک میروند و اغلب اینگونه افراد رضایت کاملی از عملکرد دستگاه شان دارند.

پس اگر بخواهیم چکیده و یک نتیجه خوب از مطلب بالا بگیریم این است که اگر یک کارگاه کوچک دارید یا حتی دقت و سرعت آنچنان اهمیت ندارد بهتر است که از مدل نیمه اتوماتیک استفاده کنید و اگر هم بودجه کافی برای این کار را دارید بهتر است که مدل اتوماتیک این دستگاه را تهیه کنید.

 

از ویژگی های این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. دستگاه نیمه اتوماتیک بوده و نیاز به اپراتور شارژ دارد.
  2. کار با این دستگاه بسیار ساده و آسان است.
  3. ظرفیت پرکردن دستگاه از 400 تا 700 قوطی در ساعت می باشد.

برای راه اندازی این دستگاه نیاز به کمپرسور هوا دارید و پس از تهیه آن ابتدا باید تنظیمات مربوط به اندازه و میزان پر شدن قوطی را مشخص کنید و در صورت اطمینان به تنظیمات اولیه مانند تنظیمات هوا و گاز بروید. وقتی آماده شدید، هم نازل ها و هم جعبه ها را در دستگاه قرار دهید و دکمه شروع را فشار دهید.

ابتدا کلید تزریق مایع را روشن کنید، سپس کلید پانچ و در نهایت کلید گاز که در ابتدا فقط یک بار اتفاق می افتد و دیگر در فرآیند تولید نیازی نیست.

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0912-4668761 کاتالوگ محصولات

چگونگی راه اندازی خط تولید دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک

راه اندازی خط تولید اسپری آنچنان جا و هزینه زیادی نمیخواهد (به جز هزینه دستگاه) اما خرید این دستگاه یکی از مهم ترین کار های راه اندازی خط تولید است، چون اگر کیفیت آن مناسب نباشد مجبور به قطع خط هستید که باعث ضررهای بسیاری می شود.

اگر از قبل تجربه خرید دستگاه های صنعتی را ندارید بهتون پیشنهاد میکنم که حتما با مشاوران ما این مسئله را در میان بگذارید تا خریدی مطمئن و آسوده داشته باشید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

ناشناس

عالیه

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما