اسپری پرکن نیمه اتوماتیک

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک با کیفیت عالی🥇 این دستگاه یکی از مهم ترین ابزار های موجود در عرصه لوازم بهداشتی، غذایی و صنعتی است. اسپری پرکن به سه مدل نیمه اتوماتیک

اسپری پر کن نیمه اتوماتیک

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک یکی از مهم ترین ابزار های موجود در عرصه لوازم بهداشتی، غذایی و صنعتی است. اسپری پر کن ها دارای سه مدل دستی و نیمه اتوماتیک و اتوماتیک هستند که همه آن ها به روش ها و مکانیزم های مختلف اسپری ها را با مواد مختلف پر میکنند.

اسپری پر کن نیمه اتومات دستگاهی است که به وسیله یک اپراتور (نیروی انسانی) و سیستم هوشمند با دقت و سرعت نسبتا رضایت بخش در کارگاه ها و کارخانه جات وجود دارد که وظیفه پر کردن اسپری هایی مانند اسپری های خوشبو کننده و تثبیت کننده مو ها و هر صنعتی که مربوط به اسپری بوده را بر عهده دارد.

اسپری پر کن نیمه اتومات نسبت به اسپری پر کن دستی و اسپری پر کن اتومات دارای یکسری معایب و مزایا است که در ادامه به نقد و بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

اسپری پرکن های تولید شده توسط ماشین سازی عبدالملکی

 

نحوه کارکرد اسپری پرکن نیمه اتوماتیک

این دستگاه به صورت دستی تغذیه شده و پس از پر شدن ریل با زدن هر پدال سه نازل مایع و پانچ و گاز همزمان کار کرده و عملیات تزریق مایع و پرس و تزریق گاز انجام می شود.

این دستگاه به صورت کاملا پنوماتیک بوده و تیراژ تولید آن ساعتی چهار صد تا هفتصد عدد نسبت به سرعت اپراتور متغیر است.

حتما بخوانید: اسپری پرکن اتوماتیک

مزایای اسپری پرکن نیمه اتوماتیک نسبت به سایر مدل ها

اسپری پرکن نیمه اتوماتیک در مقایسه با اسپری پر کن دستی یک برتری خاصی از چند لحاظ دارد که میتوان به دقت و سرعت بیشتر اسپری پرکن نیمه اتوماتیک نسبت به اسپری پر کن دستی و صرفه جویی در زمان و به صرفه بودن آن اشاره کرد.

یکی از نکاتی که باعث برتری اسپری پر کن نیمه اتومات نسبت به دستی دارد این است که اپراتوری (نیروی انسانی) که ناظر کار است دیگر نیازی به دقت و کار زیاد ندارد و بیشتر کار را خود دستگاه انجام میدهد.

اسپری پر کن نیمه اتوماتیک در مقایسه با مدل اتوماتیک حرف کمی برای گفتن دارد چون اسپری پرکن اتوماتیک هم سرعت و هم دقت بالاتری دارد و البته یک نکته قابل توجهی که این دو مدل از هم جدا میکند این است که سری اتوماتیک نسبت به نیمه اتوماتیک دیگر نیازی به اپراتور (نیروی انسانی) ندارد.

همین مسئله باعث شده است که کارگاه ها و کارخانه ها هزینه بیشتری بکنند تا اسپری پرکن نیمه اتوماتیک را خریداری کنند اما به دلیل اینکه برای بعضی از کارخانه ها مسئله مالی بسیار مهم است و زیاد صرفه جویی در زمان برایشان مهم نیست به سراغ مدل نیمه اتوماتیک میروند و اغلب اینگونه افراد رضایت کاملی از عملکرد دستگاه شان دارند.

پس اگر بخواهیم چکیده و یک نتیجه خوب از مطلب بالا بگیریم این است که اگر یک کارگاه کوچک دارید یا حتی دقت و سرعت آنچنان اهمیت ندارد بهتر است که از مدل نیمه اتوماتیک استفاده کنید و اگر هم بودجه کافی برای این کار را دارید بهتر است که مدل اتوماتیک این دستگاه را تهیه کنید.

 

چگونگی راه اندازی خط تولید اسپری پرکن نیمه اتوماتیک

راه اندازی خط تولید اسپری آنچنان جا و هزینه زیادی نمیخواهد (به جز هزینه دستگاه) اما خرید این دستگاه یکی از مهم ترین کار های راه اندازی خط تولید است چون اگر کیفیت آن مناسب نباشد مجبور به قطع خط هستید که باعث ضرر های بسیاری می شود.

اگر از قبل تجربه خرید دستگاه های صنعتی را ندارید بهتون پیشنهاد میکنم که حتما با یک مشاور این مسئله را در میان بگذارید یا حداقل از شرکت معتبر خرید خود را انجام دهید

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

ناشناس

عالیه

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما