اسپری پرکن دست دوم🥇 - اسپری پرکن کیفیت عالی

فروش 🥇 دستگاه اسپری پرکن دست دوم باکیفیت تضمینی، مهندس عبدالملکی 09124668761 ، دستگاه های اسپری پرکن کاربرد بسیار زیادی در انواع صنایع مانند شیمیایی، داروسازی، رنگ سازی

دستگاه اسپری پرکن دست دوم

دستگاه های اسپری پرکن را می توان در طیف وسیعی از مدل ها و کاربرد ها، که تولید و به بازار عرضه می شوند، تهیه کرد. به عنوان مثالی از این دستگاه ها می توان به محصولات اسپری هایی که به صورت پودری و یا از جنس مایعات پر می شوند، اشاره نمود که تولید شده و هر کدام در بخشی از زندگی کاربرد خود را دارند.

دستگاه اسپری پرکن همگی به دو دسته خودکار (اتوماتیک) و نیمه خودکار (نیمه اتوماتیک) تقسیم می شوند. تفاوت این دو نوع از محصول چه در مدل های نو و چه در مدل های اسپری پرکن دست دوم، همانطور که از اسم آن ها بر می آید، در نحوه ی دخالت اپراتور و کاربری است که با آن کار می کند. اپراتور به طور معمول در نوع اتوماتیک اسپری پرکن ها، در طول فرایند انجام کار عمل به خصوصی را انجام نمی دهند بیشتر نقش نظارتی را ایفا می کنند و یا اپراتور متریال های لازم را برای دستگاه فراهم می کند.

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0912-4668761 کاتالوگ محصولات

اسپری پرکن در صنایع گوناگون مانند رنگ سازی، بهداشتی، آرایشی، غذایی و غیره کاربرد های گوناگون دارد. همچنین تعداد نازل های این محصول بستگی به این دارد که نوع دستگاه به صورتی باشد که می تواند تعداد آن از 3 نازل به بالا متغیر باشد. نحوه ی عملکرد در این اسپری پرکن ها معمولا به روش پنوماتیک و به وسیله باد صورت می پذیرد که با استفاده و کمک یک کمپرسور شارژ می شود.

اسپری پرکن

نمونه فیلم های دستگاه اسپری پرکن

 

مزایای دستگاه اسپری پرکن دست دوم

همان طور که گفته شد از اسپری پرکن ها نو و اسپری پرکن دست دوم در صنایع گوناگون بهره گیری می شود. شایان ذکر است که با توجه به این که امروزه کاربرد و استفاده از افشانه ها و اسپری ها در بیشتر زمینه گسترش یافته است، بنابراین تولید کننده های کالا و صنایع مختلف تمایل بیشتری دارند که محصول خود را به این شکل و قالب روانه بازار کنند. شاید بتوان محصولات بهداشتی، آرایشی و خوشبو کننده ها را جزء کالایی دانست که بیشترین کاربرد اسپری پرکن را به خود اختصاص داده اند. قرار دادن مایع معطر و گاز فشرده درون این افشانه ها سبب می شود تا هم استفاده راحت تری داشته باشند و هم در مصرف آن ها به مقدار بهینه عمل شود.

از اسپری پرکن در صنایع رنگ سازی نیز استفاده می شود. به طوری که تولید کنندگان رنگ بخشی از محصولات رنگ خود را در قالب اسپری و افشانه به بازار عرضه می کنند و با توجه با کاربرد خاصی که در این زمینه دارد سبب شده تا خریداران آن به سمت این دسته محصولات جذب شوند. در صنایع داروسازی نیز می توان از اسپری پرکن ها برای ساخت انواع داروهای مایع که به صورت اسپری تولید می شوند، کمک گرفت. در نتیجه با بهره گیری از این محصول، می توان برای ساخت انواع اسپری های بی حسی، اسپری های آسم و غیره بهره گرفت. همچنین از اسپری پرکن ها می توان در ساخت مواد شیمیایی، بهداشتی و نظافتی بهره گرفت. برای مثال حشره کش ها، محلول های ضد عفونی کننده، اسپری گاز ها وغیره نمونه هایی از کاربرد این محصول در این صنایع می باشد.

 

دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک دست دوم

نحوه ی عملکرد دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک (تمام خودکار) به طریقی مکانیکی و به صورت پنوماتیک است، قابل ذکر است که این دستگاه برای پر کردن انواع اسپری ها در صنایع مختلف در سایز و ابعاد 50 تا 500 میلی لیتر مناسب بوده و کارکرد آن به نحو کاملا خودکار می باشد و نیاز خاصی به اپراتور ندارد. در این اسپری پرکن 3 نازل به صورت روتاری تعبیه شده است. این 3 نازل عبارت اند از نازل پرکن که وظیفه پر کردن اسپری از مواد یا پودر مخصوص است، نازل پرچ که وظیفه بسته بندی و بستن را به عهده دارد و نازل گاز زن که وظیفه دارد تا گازی که به وسیله یک کمپرسور تامین می شود را به صورت فشرده داخل اسپری ها جای دهد. البته قابل ذکر است که تعداد این نازل های گاز زن می تواند تا 4 تا افزایش پیدا کرده و به سرعت دستگاه بیافزاید.

کارکرد دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک مستقیم به صورت کاملا پنوماتیک بوده و روکش آن از جنس استیل می باشد. اسپری پرکن نو و اسپری پرکن دست دوم مناسب برای پر کردن و بسته بندی انواع قوطی ها و افشانه های سه تیکه فلزی و آلومینیومی می باشد، بنابراین به کمک این اسپری پرکن می توان انواع اسپری رنگ ها، خوشبو کننده ها، افشانه های شیمیایی، انواع اسپری های دارویی و غیره را به سهولت و در زمان کم پر کرد و مورد استفاده قرار داد. در این نوع از محصول اپراتور کار زیادی را انجام نمی دهد و بیشتر نقش نظارتی و بررسی از نظر کیفی را دارد، در نهایت بیشتر کار اپراتور این است که مواد و متریال های ورودی دستگاه را تهیه کند و یا گاز کمپرسور را چک کند.

اسپری پرکن اتوماتیک

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک دست دوم

دستگاه های اسپری پرکن نیمه اتوماتیک (نیمه خودکار) درست مانند نمونه اتوماتیک آن است، به صورتی که سیستم آن نیز به صورت پنوماتیک (گاز بادی) می باشد و دارای همان 3 نازلی است که  قبلا ذکر شد. تفاوت عمده ی این نوع نسبت به اتوماتیک در عملکرد اپراتور یا کاربری است که قرار است با آن کار کند. به صورتی که غیر از این که اپراتور آن مواد اولیه را برای این اسپری پرکن تهیه می کند باید در روند و فرایند کار دستگاه نیز به آن کمک کند و برخی اعمال را انجام نمی دهد که وظیفه اپراتور است.

با کمک این دستگاه های اسپری پرکن نیمه اتوماتیک نیز می توان انواع افشانه ها و اسپری ها در صنایع مختلف همچون دارویی، شیمیایی، بهداشتی، رنگ سازی، آرایشی و غیره را تولید و به بازار عرضه کرد. در نهایت شاهد آن هستیم که قیمت نوع اتوماتیک این محصول بیشتر از نوع نیمه اتوماتیک است. اما به مرور زمان می توان این را جبران کرد. همچنین امروزه در بیشتر صنایع شاهد این هستیم که بیشتر از اسپری پرکن به صورت اتوماتیک استفاده می شود، چراکه نیروی انسانی کمتری نسبت به نوع نیمه اتوماتیک می خواهد.

جهت مشاوره برای راه اندازی خط تولید، استعلام مشخصات فنی دستگاه، قیمت و هزینه راه اندازی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0912-4668761 کاتالوگ محصولات

قیمت اسپری پرکن دست دوم

دستگاه اسپری پرکن در صنایع دارویی و بهداشتی کاربرد دارد. دستگاه اسپری پرکن برای پرکردن انواع اسپری های آلومینیومی به عنوان مثال اسپری های حشره کش، اسپری های صنعتی مانند اسپری های لاستیکی واشر، اسپری های گاز فندکی، اسپری های چسب و ... استفاده می شود. لازم به ذکر است که در حال حاضر با بالا و پایین شدن قیمت دلار که تاثیر به سزایی در ملزومات این دستگاه دارد، قادر به نوشتن قیمت در اینجا نیستیم و از شما می خواهیم تا با شماره درج شده تماس بگیرید و از قیمت دستگاه اطلاع حاصل نمایید. 

 

اسپری پرکن های ماشین سازی عبدالملکی

این شرکت قادر به تولید انواع اسپری پرکن ها مانند

  • اسپری پرکن اتوماتیک مستقیم
  • اسپری پرکن رفت و برگشت
  • اسپری پرکن اتوماتیک تک روتار
  • اسپری پرکن نیمه اتوماتیک
  • وان تست قوطی اسپری

میباشد. از طریق منوی بالای سایت میتوانید به تمامی اسپری پرکن ها دسترسی داشته باشید. فیلم ها، عکس و تمامی اطلاعات تخصصی تر هر یک از محصولات توی صفحات مربوط به خودشان موجود است.

همچنین اگر نیاز به اسپری پرکن دست دوم نیز دارید، این شرکت میتواند دستگاه های مناسبی را برای شما مشتری عزیز تامین کند.

 

اسپری پرکن نیمه اتوماتیک

حتما بخوانید: دستگاه شیرینگ پک

اسپری پرکن دست دوم

با توجه به نیاز های این روز های بازار، ماشین سازی عبدالملکی توانسته نیاز کارفرمایان و کارخانه جات مختلف را برطرف کند، از آنجا که هم در زمینه تولید و هم فروش اسپری پرکن دست دوم اقدام کرده است. امروزه از اسپری پرکن ها در صنایع مختلف برای تولید انواع افشانه ها و اسپری ها استفاده می شود، زیرا که استفاده از اسپری ها و افشانه ها روز به روز بیشتر و تمایل به استفاده از آن بیشتر می شود.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

نوید

مرسی از توضیحات خوب و کامل تون

محمدرضا یوسفی

سلام، اسپری پرکن نیمه اتوماتیک چه قیمت هستش؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام و عرض ادب، لطفا با شماره مهندس عبدالملکی تماس بگیرید 09124668761

مهرداد ثابت

قیمت اسپری پر کن دستی رو میخواستم بفرمایید ممنون ممنونم

رسول یارمرادی

سلام قیمت دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک ونیمه اتوماتیک میخواستم باتشکر

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام و عرض ادب، برای استعلام قیمت لطفا با شماره مهندس عبدالملکی تماس بگیرید 09124668761

طبايي

سلام قيمت دستگاه نيمه اتوماتيك تو و دست دوم و ظرفيت پركني آن

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام وقتتون بخیر. با شماره شما تماس میگیریم

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما