اسپری پرکن اتوماتیک

دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک با کیفیت مناسب🥇، تولید دستگاه با ادوات کیفیت بالا✅ که معمولا به همراه میز تغذیه ارائه میشود. این دستگاه به صورت خط مستقیم که شامل دو ایستگاه بوده

اسپری پرکن اتوماتیک

دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک یکی از مهم ترین  ابزار های موجود درعرصه لوازم بهداشتی و غذایی است که توانسته کارایی و مزیت های خاص خودش را در صنعت به رخ همگان بکشاند که در ادامه مطلب به آن قابلیت های آن اشاره میکنیم.

اسپری پرکن  اتوماتیک یکی از دستگاه هایی است که موقع خرید آن افراد دچار مشکلاتی میشوند که یک سری سوالات را به همراه دارد :

اسپری پرکن اتوماتیک چیست؟

چگونگی راه اندازی خط تولید اسپری پرکن اتوماتیک؟

مزایای خرید اسپری پرکن اتوماتیک نسبت به سایر مدل ها؟

از کجا با قیمت و کیفیت مناسب این دستگاه را خریداری کنیم؟

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

اسپری پرکن اتوماتیک چیست

همانطور که میدانید و در مطالب قبلی به آن اشاره شده بود ، اسپری پرکن ها دارای سه مدل دستی و نیمه اتوماتیک و اتوماتیک هستند که همه آن ها به روش ها و مکانیزم های مختلف اسپری ها را با مواد مختلف پر میکنند.

از بین این سه مدل سری های دستی و  نیمه اتوماتیک را به صورت تخصصی در مطالب گذشته توضیح دادیم اما امروز قصد داریم سری کار آمد اسپری پرکن اتوماتیک را مورد بررسی قرار بدهیم و کارایی های آن را نسبت به سایر مدل ها نشان دهیم و یک جمع بندی مناسب برای خرید شما انجام دهیم.

اسپری پرکن اتوماتیک دستگاهی است که به وسیله سیستم هوشمند با دقت و سرعت نسبتا رضایت بخش در کارگاه و کارخانه ها وجود دارد که وظیفه پر کردن اسپری هایی مانند اسپری های خوشبو کننده و تثبیت کننده مو ها و رنگ های غذایی را بر عهده دارد .

اسپری پرکن اتوماتیک نسبت به اسپری پرکن دستی و اسپری پرکن نیمه اتوماتیک دارای یکسری معایب و مزایا است که در ادامه به نقد و بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

حتما بخوانید: اسپری پرکن نیمه اتوماتیک

 

نمونه دستگاه های تولید شده توسط ماشین سازی عبدالملکی

 

نحوه کارکرد اسپری پرکن اتوماتیک

اسپری پر کن اتوماتیک یک. یک. چهار. همراه با میز تغذیه به صورت خط مستقیم که شامل دو ایستگاه بوده که نازل مایع پس از ورود به ایستگاه اول توسط سیلندر پیستون مایع را به داخل قوطی تزریق کرده و پس از گذاشتن ولو توسط اپراتور به زیر پرس رفته و عملیات پانچ انجام می شود.

سپس توسط نوار نقاله به ایستگاه بعدی که همان ایستگاه گاز  گفته میشود میرسد این ایستگاه شامل چهار نازل گاز میباشد که میتوان چهار نازل را به صورت تک تک و یا جهت بالا بردن سرعت دستگاه هر چهار نازل را همزمان بکار گرفت و بعد از عملیات تزریق گاز قوطی خارج شده و توسط نوار نقاله به بیرون هدایت می شود.

 

مزایای اسپری پرکن اتوماتیک نسبت به سایر مدل ها

اسپری پرکن اتوماتیک در مقایسه با اسپری پرکن دستی یک برتری خاصی از چند لحاظ دارد که میتوان به دقت و سرعت بیشتر اسپری پرکن اتوماتیک نسبت به اسپری پرکن دستی و صرفه جویی در زمان و به صرفه بودن آن اشاره کرد.

یکی از نکاتی که باعث شده است بسیاری از شرکت های بزرگ از این سری اسپری پرکن استفاده کنند این است که دیگر نیاز به اپراتور (نیروی انسانی) نیست و 0 تا 100 کار بر عهده دستگاه میباشد.

اما اگر از این مقایسه بگذریم که نشان دهنده برتری اسپری پرکن اتوماتیک نسبت به اسپری پرکن دستی (از لحاظ مشخصات فنی) است. به مقایسه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک با اتوماتیک میرسیم که بیشتر افراد بین خرید این دو مدل تفاوت سلیقه دارند.

اسپری پرکن نیمه اتوماتیک به دلیل کارایی که هم از لحاظ اقتصادی هم از لحاظ فنی دارد محبوبیت بیشتری در نظر صاحبان شرکت ها دارد اما این دلیل بر برتری آن نسبت به اسپری پرکن اتوماتیک نمیباشد چون اسپری پرکن اتوماتیک از لحاظ سرعت و دقت کیفیت بالاتری به مراتب از اسپری پرکن نیمه اتوماتیک دارد و یکی از نکات مهم دیگر این است که نیازی به اپراتور (نیروی انسانی) نیست و از این لحاظ هم به صرفه تر است.

اما اگر بخواهیم چکیده و یک نتیجه خوب از مطلب بالا بگیریم این است که اگر یک کارگاه کوچک دارید یا حتی دقت و سرعت آنچنان اهمیت ندارد بهتر است که از مدل نیمه اتوماتیک استفاده کنید و اگر هم بودجه کافی برای این کار را دارید بهتر است که مدل اتوماتیک این دستگاه را تهیه کنید تا از دقت و سرعت بالا آن لذت کافی را ببرید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

خاوندی

سلام، فیلم های بیشتر این دستگاه رو از کجا ببینم؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام، میتونید از کانال آپارات بهشون دسترسی داشته باشید

اسکندرزاده

میز تغذیه رو به صورت جداگونه میتونیم تهیه کنیم؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

بله شدنیه

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما