دستگاه اسپری پرکن

خرید دستگاه اسپری پرکن درجه یک🥇 کیفیت قطعات عالی و قیمت مناسب✅ دستگاه های اسپری پرکن ماشین سازی عبدالملکی کاملا استاندارد بوده و کیفیت ادوات دستگاه از کارفرما پرسیده میشود.

دستگاه اسپری پرکن چیست

اسپری ها ظرف های قوطی شکلی هستند که گازها و مواد گوناگون را به صورت استیریزه در قسمت مخزنی شکلی خود حفظ میکنند که پر کردن نامناسب آن میتواند خطرات جدی به همراه داشته باشد .

اسپری ها در زمینه های مختلفی مانند مواد غذایی و لوازم بهداشت و .... کاربرد های گوناگونی دارند اما همیشه هنگام پر کردن آن ها با مشکلاتی رو به رو میشویم که باعث کند شدن خط تولید و ایجاد ضرر و زیان میشود . مشکلاتی مانند خراب شدن دستگاه و سرعت پایین خط تولید باعث شد که متخصصین حوزه صنایع مکانیک دست به کار شوند . دستگاه های اسپری پرکن با تکنولوژی جدیدی که دارند باعث شده اند که این امر نسبت به گذشته آسان تر گردد و طیف وسیعی از مشاغل را تحت پوشش خود قرار دهد . دستگاه های اسپری پرکن به دلیل طیف گسترده ای از نوع مشاغلی که تحت پوشش قرار میدهد در سه نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و دستی تولید و به بازار عرضه میشود .

دستگاه اسپری پرکن از جمله دستگاه های مورد نیاز خط تولید کارگاه ها و کارخانه ها میباشد و زیر مجموعه دستگاه های پرکن هستند.

نمونه دستگاه اسپری پرکن توسط ماشین سازی عبدالملکی

دستگاه اسپری پرکن

چرا باید از دستگاه اسپری پرکن استفاده کرد؟

دستگاه اسپری پرکن یکی از مهم ترین ابزار های موجود در عرصه لوازم بهداشتی و غذایی است که توانسته کارایی و مزیت های خاص خودش را در صنعت به رخ همگان بکشاند .

• دستگاه های اسپری پرکن میتوانند تا 87 درصد در سرعت خط تولید تاثیر مستقیم داشته باشند

• پس اگر در انتخاب این دستگاه دقت کافی را به خرج ندهیم میتواند منجربه تعطیلی یک خط تولید شود

بنابراین شما میتوانید با انتخاب درست محصول (از لحاظ برند و مدل) هم از نظر مالی رشد کنین و هم سرعت خط تولید خود را نسبت به سایر شرکت ها بالا ببرید

اسپری پرکن ها دارای سه مدل دستی و نیمه اتوماتیک و اتوماتیک هستند که همه آن ها به روش ها و مکانیزم های مختلف اسپری ها را با مواد مختلف پر میکنند .

قیمت دستگاه پرکن اسپری

قیمت دستگاه اسپری پرکن

دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک یکی از مهم ترین ابزار های موجود در عرصه لوازم بهداشتی و غذایی است که توانسته کارایی و مزیت های خاص خودش را در صنعت به رخ همگان بکشاند که به قابلیت های آن اشاره میکنیم.

اسپری پرکن ها دارای سه مدل دستی و نیمه اتوماتیک و اتوماتیک هستند که همه آن ها به روش ها و مکانیزم های مختلف اسپری ها را با مواد مختلف پر میکنند و به نسبت نوع دستگاه قیمت دستگاه اسپری پرکن نیز متفاوت است. از بین این سه مدل سری های دستی و نیمه اتوماتیک را به صورت تخصصی در صفحات آنها توضیح دادیم اما الان قصد داریم سری کار آمد دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک را مورد بررسی قرار بدهیم و کارایی های آن را نسبت به سایر مدل ها نشان دهیم و یک جمع بندی مناسب برای خرید شما انجام دهیم.

دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک دستگاهی است که بین مدل های دیگر قیمت بالاتری دارد و به تب امکانات بیشتری نسبت به سایر مدل ها دارد. اما باید بدانید که به وسیله سیستم هوشمند با دقت و سرعت نسبتا رضایت بخش در کارگاه و کارخانه ها وجود دارد که وظیفه پر کردن اسپری هایی مانند اسپری های خوشبو کننده و تثبیت کننده مو ها و رنگ های غذایی را بر عهده دارد .

دستگاه اسپری پرکن تمام اتوماتیک

دستگاه اسپری پرکن تمام اتوماتیک


 • گارانتی از زمان نصب یکسال
 • خدمات پس از فروش پس از نصب پنج سال
 • مناسب برای کارخانه جات بزرگ
 • دقت و سرعت بیشتر نسبت به سایر مدل ها
دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک دریافت کاتالوگ
منابع آلوده کننده هوای داخلی منزل

مزایای خرید دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک نسبت به سایر مدل ها

دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک در مقایسه با دستگاه اسپری پرکن دستی یک برتری خاصی از چند لحاظ دارد که میتوان به دقت و سرعت بیشتر اسپری پرکن اتوماتیک نسبت به اسپری پرکن دستی و صرفه جویی در زمان و به صرفه بودن آن اشاره کرد.

دستگاه اسپری پرکن گاز فندک

دستگاه اسپری پرکن گاز فندک

یکی از نکاتی که باعث شده است بسیاری از شرکت های بزرگ از این سری اسپری پرکن استفاده کنند این است که دیگر نیاز به اپراتور(نیروی انسانی) نیست و 0 تا 100 کار بر عهده دستگاه میباشد. اما اگر از این مقایسه بگذریم که نشان دهنده برتری اسپری پرکن اتوماتیکنسبت به اسپری پرکن دستی (از لحاظ مشخصات فنی ) است. به مقایسه اسپری پرکن نیمه اتوماتیکبا اتوماتیکمیرسیم که بیشتر افراد بین خرید این دو مدل تفاوت سلیقه دارند .

دستگاه اسپری پرکن دست دوم

دستگاه اسپری پرکن دست دوم

یکی از نکاتی که باعث شده است بسیاری از شرکت های بزرگ از این سری اسپری پرکن استفاده کنند این است که دیگر نیاز به اپراتور(نیروی انسانی) نیست و 0 تا 100 کار بر عهده دستگاه میباشد. اما اگر از این مقایسه بگذریم که نشان دهنده برتری اسپری پرکن اتوماتیک نسبت به اسپری پرکن دستی (از لحاظ مشخصات فنی) است. به مقایسه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک با اتوماتیک میرسیم که بیشتر افراد بین خرید این دو مدل تفاوت سلیقه دارند .

دستگاه اسپری پرکن زعفران

دستگاه اسپری پرکن زعفران

اسپری پرکن نیمه اتوماتیک به دلیل کارایی که هم از لحاظ اقتصادی هم از لحاظ فنی دارد محبوبیت بیشتری در نظر صاحبان شرکت ها دارد اما این دلیل بر برتری آن نسبت به اسپری پرکن اتوماتیک نمیباشد چون دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک از لحاظ سرعت و دقت کیفیت بالاتری به مراتب از دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک دارد و یکی از نکات مهم دیگر این است که نیازی به اپراتور (نیروی انسانی) نیست و از این لحاظ هم به صرفه تر است.

اما اگر بخواهیم چکیده و یک نتیجه خوب از مطلب بالا بگیریم این است که اگر یک کارگاه کوچک دارید یا حتی دقت و سرعت آنچنان اهمیت ندارد بهتر است که از مدل نیمه اتوماتیک استفاده کنید و اگر هم بودجه کافی برای این کار را دارید بهتر است که مدل اتوماتیک این دستگاه را تهیه کنید تا از دقت و سرعت بالا آن لذت کافی را ببرید .

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک


 • گارانتی از زمان نصب یکسال
 • خدمات پس از فروش پس از نصب پنج سال
 • مناسب برای فضاهای کوچک
 • نیازمند اپراتور
دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک دریافت کاتالوگ
پرکن اسپری نیمه اتوماتیک

نحوه عملکرد دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک

اسپری پرکن نیمه اتوماتیک یک دستگاهی است که به وسیله یک اپراتور (نیروی انسانی) و سیستم هوشمند با دقت و سرعت نسبتا رضایت بخش در کارگاه ها و کارخانه جات وجود دارد که وظیفه پر کردن اسپری هایی مانند اسپری های خوشبو کننده و تثبیت کننده مو ها و هر صنعتی که مربوط به اسپری بوده را برعهده دارد.

این دستگاه اسپری پرکن به صورت دستی تغذیه شده و پس از پر شدن ریل با زدن هر پدال سه نازل مایع و پانچ و گاز همزمان کار کرده و عملیات تزریق مایع و پرس و تزریق گاز انجام می شود. این دستگاه به صورت کاملا پنوماتیک بوده و تیراژ تولید آن ساعتی چهار صد تا هفتصد عدد نسبت به سرعت اپراتور متغیر است.

قیمت دستگاه اسپری پرکن

مقایسه با دستگاه اسپری پرکن دستی

دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک در مقایسه با دستگاه اسپری پرکن دستی یک برتری خاصی از چند لحاظ دارد که میتوان به دقت و سرعت بیشتر اسپری پرکن نیمه اتوماتیک نسبت به اسپری پرکن دستی و صرفه جویی در زمان و به صرفه بودن آن اشاره کرد. یکی از نکاتی که باعث برتری اسپری پرکن نیمه اتوماتیک نسبت به دستی دارد این است که اپراتوری (نیروی انسانی) که ناظر کار است دیگر نیازی به دقت و کار زیاد ندارد و بیشتر کار را خود دستگاه انجام میدهد

قیمت دستگاه اسپری پرکن نیمه اتوماتیک

مقایسه با دستگاه اسپری پرکن اتوماتیک

اسپری پرکن نیمه اتوماتیک در مقایسه با مدل اتوماتیک حرف کمی برای گفتن دارد چون اسپری پرکن اتوماتیک هم سرعت و هم دقت بالاتری دارد و البته یک نکته قابل توجهی که این دو مدل از هم جدا میکند این است که سری اتوماتیک نسبت به نیمه اتوماتیک دیگر نیازی به اپراتور (نیروی انسانی) ندارد. همین مسئله باعث شده است که کارگاه ها و کارخانه ها هزینه بیشتری بکنند تا اسپری پرکن نیمه اتوماتیک را خریداری کنند اما به دلیل اینکه برای بعضی از کارخانه ها مسئله مالی بسیار مهم است و زیاد صرفه جویی در زمان برایشان مهم نیست به سراغ مدل نیمه اتوماتیک میروند و اغلب اینگونه افراد رضایت کاملی از عملکرد دستگاه شان دارند

پس اگر بخواهیم چکیده و یک نتیجه خوب از مطلب بالا بگیریم این است که اگر یک کارگاه کوچک دارید یا حتی دقت و سرعت آنچنان اهمیت ندارد بهتر است که از مدل نیمه اتوماتیک استفاده کنید و اگر هم بودجه کافی برای این کار را دارید بهتر است که مدل اتوماتیک این دستگاه را تهیه کنید

پرکن اسپری به صورت دستی

پرکن دستگاه اسپری به صورت دستی

اسپری پرکن دستی زیر مجموعه دستگاه اسپری پرکن است که وظیفه پر کردن اسپری ها را دارد .

جهت بسته بندی اسپری ها از سه تیکه آلومنیوم و فلز برای انواع حشره کش ها و خوشبو کننده ها و رنگ غذا ها و فیکساتیت مو و ...... استفاده میکنند. دستگاه اسپری پرکن دستی یکی از پر طرفدار ترین سری اسپری پرکن ها است و دلیل اصلی آن این است که هم دارای امکانات خوب نسبت به قیمت آن است . اسپری پرکن دستی دارای قابلیت های بسیار جذاب نسبت به سری اتوماتیکو نیمه اتوماتیکیکاست و برای کارگاه ها و کارخانه های کوچک مناسب است البته نکته ای که وجود دارد این است که بسیاری از شرکت های بسته بندی نیازی به این دستگاه ندارند و کار های مربوط به بسته بندی اسپری را به شرکت های دیگر واگذار میکنند اما این شرکت ها بدلیل قیمت بالای دستگاه اسپری پرکن اتوماتیکو نیمه اتوماتیکیکاین خط تولید را راه نمی اندازند . اما از وقتی که دستگاه اسپری پرکن دستی به بازار عرضه شد راهکار مناسبی برای این افراد ایجاد شد چون با هزینه بسیار کم یک دستگاه مناسب با شرایط کاری خود ایجاد کرده اند.مزایای خرید اسپری پرکن دستی نسبت به سایر مدل ها

اسپری پرکن دستی در مقایسه با اسپری پرکن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک یک برتری خاصی از چند لحاظ دارد که میتوان به صرفه اقتصادی بیشتر اسپری پرکن دستی نسبت به اسپری پرکن اتوماتیک اشاره کرد. یکی از نکاتی که باعث شده است بسیاری از شرکت های بزرگ از این سری اسپری پرکن استفاده کنند این است که علاوه بر صرفه اقتصادی که برای آن ها به همراه دارد ، دیگر نیازی به واگذاری سفارشات اینگونه به باقی شرکت ها نیست. اما اگر بخواهیم چکیده و یک نتیجه خوب بگیریم این است که اگر یک کارگاه کوچک دارید یا حتی دقت و سرعت آنچنان اهمیت ندارد بهتر است که از مدل دستی استفاده کنید و اگر هم بودجه کافی برای این کار را دارید بهتر است که مدل اتوماتیکاین دستگاه را تهیه کنید تا از دقت و سرعت بالا آن لذت کافی را ببرید .

اسپری پرکن

اسپری پرکن دستی


 • گارانتی از زمان نصب یکسال
 • خدمات پس از فروش پس از نصب پنج سال
 • مناسب برای منزل و کارگاه های کوچک
 • راحت و جمع و جور
اسپری پرکن دستی دریافت کاتالوگ

ماشین سازی عبدالملکی :‌ تولید کننده ماشین آلات صنعتی

شرکت ماشین سازی عبد الملکی با داشتن سال ها تجربه توانسته محصولات خوبی را به بازار عرضه کند . شما میتوانید با خیال راحت در راستای خرید این دستگاه با متخصصین ما صحبت کنید و بهترین نتیجه گیری را نیز انجام دهید. جهت اطلاعات بیشتر به قسمت تماس با مراجعه کنید و در این حوزه با مشاورین مجرب ما صحبت کنیدساخت ایران
با افتخار، ساخت ایران

ماشین سازی عبدالملکی نتیجه سال ها تلاش، تجربه و کوشش مهندسین ایرانی

گارانتی
گارانتی برای همه محصولات

در تمامی ماشین آلات ماشین سازی عبدالملکی گارانتی از زمان نصب ۱ سال و خدمات پس از فروش از زمان نصب ۵ سال می باشد


همچنان اسپری پرکن مناسب خودتان را پیدا نکردید؟

کارشناسان ما آماده راهنمایی و مشتاق شندین صدای شما، برای انتخاب بهترین دستگاه اسپری پرکن هستند

دریافت مشاوره رایگان
فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

محب زاده

با آرزوی موفقیت برای شما

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سپاس گذاریم و همچنین

نوید

شما کارتون درسته

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

شما لطف دارید

کاووسی

با شماره ۹۱۲ تماس بگیرم، چه شخصی پاسخگو هستن؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

مهندس عبدالملکی

علی ابراهیم زاده

سلام اسپری پرکن ساعتی چند تا میزنه؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

توی دستگاه های نیمه اتوماتیک بستگی به سرعت اپراتور و اندازه گاز داره که تعداد معمولا در یک ساعت بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ عدد هست. توی دستگاه های اتوماتیک هم سه مدل داریم که با توجه به تعداد ایستگاه، رفت و برگشت بودن دستگاه و عوامل دیگر، بین ۱۰۰۰ تا ۴۰۰۰ عدد توی یک ساعت میشه تولید داشت

محمد موسوی

سلام دستگاه پرکن ادکلن توی سایتتون ندیدم، تولید میکنید؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام و عرض ادب، بله تولید میکنیم برای مشاوره بیشتر میتونید با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید 09124668761

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما