دستگاه استرچ پالت

انواع دستگاه های استرچ پالت در مدل های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید میشود. قیمت دستگاه استرچ پالت بنا به نوع دستگاه متفاوت است. این دستگاه را به عنوان ابزار بسته بندی و سلفون کشی پالت ها

دستگاه استرچ پالت یا stretch warp machine   

تولید تجهیزات بسته بندی با استفاده از نایلون های شفاف که در بین مردم به عنوان سلفون پیچ شناخته می شود، به میزان قابل توجهی گسترش یافته است. افزایش مصرف بسته بندی با این روش و رقابت آن با محصولات مشابه کاغذ و متفاوت در آینده این تفاوت را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. دستگاه استرچ پالت یکی از آن دستگاه هایی است که قابلیت بسته بندی و کشیده شدن نایلون را با کارکرد آسان فراهم می کند. با کشیدن نایلون ها در اطراف محصول در ضمن ایجاد یک پوشش محافظ، دستگاه امکان ایجاد تعادل بین چندین محصول نامتعادل را فراهم کرد.

 

نایلون استرچ – فیلم استرچ

در حقیقت، عرضه پالت رول های شفافی به نام نایلون استرچ یا فیلم استرچ هستند. این غلطک ها از موادی مانند پلی وینیل کلراید (PVC) یا پلی وینیل کلراید (PVdC) ساخته شده اند. شفافیت و استقامت کششی این فیلم ها تأثیر بسزایی در کیفیت نهایی کار دارد.

ضخامت ، طول و عرض رول ها از دیگر ویژگی های نایلون استرچ است که با توجه به نوع مصرف و قابلیت های دستگاه استرچ پالت انتخاب می شوند.

 

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

استرچ پالت مرغکدار

از این نوع دستگاه استرچ می توان برای کشش محصولات طولانی (بلند) استفاده کرد و قابلیت سقوط یا کالاهایی با سطح پشتیبانی پایین را دارد. در واقع قسمت بالایی دستگاه که مرغک نامیده می شود به همین منظور نصب شده است.

دستگاه استرچ پالت

استرچ پالت صفحه گردان

با کمک این دستگاه که فضای کمی را اشغال می کند، می توان پالت ها و اجسام سبک را تا ارتفاع 2 متر با 25 پالت در ساعت، در سلفون پیچید. این محصول بر روی صفحه گردان دستگاه بالابر پالت قرار می گیرد و با پیچاندن نایلون استرچ آن را دور می زند.

 

استرچ پالت دروازه ای

با کمک این دستگاه شما قادر خواهید بود به راحتی پالت های سنگین و فوق سنگین مانند قطعات بزرگ سنگ و پالت قسمت های بزرگ خودرو را در استرچ بپیچید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که محصول را با استفاده از لیفتراک، پالت را به مرکز دستگاه ببرید و منتظر بمانید تا شروع به کار کند.

وزن این دستگاه 800 کیلوگرم است و قادر است 25 پالت فوق سنگین در ساعت استرچ کند.

پروفیل های مورد استفاده در ماشین آلات این شرکت با رنگ پودری پوشانده شده اند تا دوام و زیبایی بیشتری در عین حال داشته باشند.

 

دستگاه استرچ رولی

دامنه کاربرد استرچ پچ به طیف وسیعی از محصولات رسیده است. محصولات استوانه ای بلند روی این دستگاه استرچ پیچ می شوند. رول های کاغذی، توپ های پارچه ای و موارد مشابه نمونه هایی از کاربردهای این دستگاه است. حداکثر قطر غلتک مورد استفاده می تواند تا 100 سانتی متر باشد.

 

دستگاه شیرینگ پالت

برای دستیابی به استحکام بیشتر، می توان از نایلون شیرینگ در دستگاه انتخاب پالت استفاده کرد، که با استفاده از مشعل گاز و گرم کردن فیلم شیرینگ انجام می شود. فیلم های کوچک کننده زیبا تر و موثرتر از نایلون استرچ هستند.

 

استرچ فرودگاهی

با توجه به افزایش حمل و نقل داخلی و خارجی و جابجایی بسته ها و بارهای مسافران، در دسترس بودن دستگاه سلفون پیچ مناسب در این زمینه بسیار مهم است. کیف ها، چمدان ها و انواع بارها در برابر رطوبت محافظت می شوند و حتی در حین حمل و نقل باز نمی شوند، فوراً ساخته می شوند و کمترین قیمت را دارند.

این نوع دستگاه استرچ به دلیل سبکی و تحرک مناسب برای فرودگاه ها، پایانه های باری و حمل و نقل مسافر است.

 

وظیفه دستگاه استرچ پالت:

در اصل، عملکرد دستگاه استرچ پالت این است که یک فیلم استرچ را دور محصول بپیچد تا یک لایه نایلونی محافظ از بسته بندی مورد نظر را بپوشاند. دستگاه استرچ پالت مقرون به صرفه تر از سایر دستگاه های بسته بندی است و می توان از آن برای بسته بندی آسان محصولات مختلف با اشکال و اندازه های مختلف استفاده کرد. اکثر این دستگاه ها قابلیت تنظیم اندازه فیلم استرچ که نایلونی می باشد را دارند. وظیفه بزرگ دستگاه استرچ پالت، علاوه بر جلوگیری از گرد و غبار روی محصول، محافظت از محصول است.

 

کاربرد دستگاه بکسل پالت:

 1. بسته بندی هر پالت مقوایی در هر اندازه
 2. بسته بندی و شیرینگ انواع مدل های بطری در تعداد زیاد
 3. بسته بندی همزمان چند جعبه مقوایی روی پالت
 4. محصول از روکش نایلونی شفاف ساخته شده است

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

مزایای دستگاه بکسل پالت:

 • از محصول در برابر گرد و غبار محافظت کنید
 • کمک به زیبایی محصول
 • بسته بندی سریع محصولات

 

انواع دستگاه های استرچ پالت به شرح زیر طبقه بندی می شوند:

 1. دستگاه استرچ پالت دروازه ای
 2. دستگاه استرچ پالت مرغک دار
 3. دستگاه استرچ پالت صفحه گردان
 4. دستگاه ربات استرچ پالت
 5. دستگاه استرچ پالت فرودگاهی

 

دستگاه استرچ پالت صفحه گردان

روش دستگاه استرچ پالت صفحه گردان به این صورت است که پالت محصول روی صفحه گردان دستگاه قرار می گیرد و لبه قسمت نایلون استرچ به قسمتی از پالت متصل می شود و سپس دستگاه استرچ پالت طوری تنظیم می شود که صفحه گردان شروع به کند کردن چرخش و روند سلفون کشی باید در اطراف پالت محصولات انجام شود.

 

دستگاه استرچ پالت دروازه ای

در دستگاه استرچ پالت دروازه ای، محصول به وسیله پالت یا لیفتراک روی تور قرار می گیرد و با چرخاندن دستگاه استرچ پالت چرخشی پالت، سلفون را دور محصول می پیچند. عملکرد دستگاه یدک کش پالت در دروازه مشابه دستگاه استرچ پالت گردان است. دستگاه استرچ پالت دروازه ای برای بسته بندی محصولات حجیم با وزن بالا استفاده می شود.

 

 دستگاه استرچ پالت مرغکدار

فرایند استرچ پالت های مرغکدار همانند استرچ پالت بالایی است، با این تفاوت که تکیه گاه در بالای دستگاه به عنوان اهرمی برای نگه داشتن پالت ها در بالا نصب شده است. این قابلیت دستگاه، از افتادن محصولات روی پالت جلوگیری می کند. اهرم بالایی دستگاه مرغکدار نامیده می شود.

 

دستگاه استرچ پالت فرودگاهی

همانطور که از نامش پیداست، پالت فرودگاهی عمدتا در چمدان های سلفون کشی و کیف های مسافرتی استفاده می شوند و بسته بندی ایمن دور از گرد و غبار و رطوبت را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. فرایند کارکردن یک استرچ پالت فرودگاهی مشابه ماشینهای فوق است.

 

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

دستگاه ربات استرچ پالت

در ناحیه استرچ پالت رباتیک، دستگاه مانند یک ربات دور پالت می چرخد ​​و عملیات سلفون کشی را انجام می دهد و نیازی به حمل و هدایت پالت از لیفتراک و جک پالت به برانکارد پالت نیست. تفاوت در این است که روبات استرچ پالت فرایندی متفاوت از همه پالت های کشیده شده دارد. دستگاه استرچ پالت رباتیک مجهز به سنسور الکترونیکی چشم است که بطور خودکار در اطراف پالت می چرخد. هیچ محدودیتی برای دستگاه وجود ندارد - سرعت بالای ربات استرچ پالت و سهولت کارکرد و عدم حرکت پالت از مزایای این نوع دستگاه ها است.

 

سلفون کش یا استرچ کش

به طور کلی سلفون کش به دو نوع دستی و اتوماتیک تقسیم می شود.

 

سلفون کش دستی (استرچ کش دستی)

از این دستگاه برای بسته بندی مواد غذایی با روکش سلفون استفاده می شود. ظروف یکبار مصرف حاوی مواد غذایی معمولاً توسط این دستگاه بسته بندی می شوند. از این دستگاه برای بسته بندی مواد غذایی مانند گوشت، مرغ، ماهی، سبزیجات، قارچ، میوه و غیره استفاده می شود. بسته بندی در این دستگاه دستی است و توسط اپراتور به راحتی انجام می گیرد.

سیستم الکتریکی این دستگاه به گونه ای است که صفحه الکتریکی آن دائما داغ است و دارای سیم با سطح مقطع کم است که قبل از چسباندن فیلم به پایین سینی، آن را قطع می کند. دمای فر این دستگاه نیز قابل تنظیم است. سلفون ها در عرض های مختلف در دسترس هستند تا برای بسته بندی یا سلفون محصولات مختلف مانند محصولات گوشتی، سبزیجات، ماهی، میوه ها و غیره استفاده شوند. دستگاه سلفون دستی دارای دو غلتک برای چرخاندن غلتک دستگاه و یک تیغه گرمکن برای برش سلفون و یک آهن تفلون برای اتصال و جمع آوری سلفون به ظرف است.

 

کاربرد دستگاه سلفون کش (استرچ کش اتوماتیک)

این دستگاه بیشتر در سوپر مارکت ها، رستوران ها، کافه ها، مغازه های گوشت و پروتئین، هایپرمارکت ها، کارگاه ها و کارخانه های بسته بندی استفاده می شود.

قیمت دستگاه استرچ پالت

سلفون کش اتوماتیک (استرچ کش اتوماتیک)

در مورد سلفون اتوماتیک، پس از قرار دادن ظرف حاوی محصول بر روی نوار نقاله دستگاه، کلیه عملیات پیچاندن فویل سلفون برای غذا در ظرف و برش و چسباندن به ظرف به طور خودکار توسط دستگاه انجام می شود.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

محمدی

ممنون از زحمات تون برای درست کردن این دستگاه برای من.

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام و وقت بخیر.خواهش می کنیم.وظیفمون انجام دادیم جناب محمدی

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما