اسپری پرکن تک روتار

دستگاه اسپری پرکن اتومات تک روتار شامل سه متر نوار رفت و سه متر نوار برگشت می باشد. قوطی پس از ورود به زیر نازل مایع رفته و توسط سیلندر پیستون مایع

دستگاه اسپری پرکن تک روتار

دستگاه اسپری پرکن تک روتار به صورت تک ایستگاه تولید می شود. این دستگاه شامل سه متر نوار رفت و سه متر نوار برگشت می باشد. قوطی پس از ورود به دستگاه زیر نازل مایع رفته و توسط سیلندر پیستون مایع تزریق شده و پس از تزریق مایع و گذاشتن ولو توسط اپراتور بطری به زیر پرچ رفته و عملیات پانچ انجام می شود. تیراژ تولید این دستگاه ساعتی هزار و سیصد عدد قوطی است.

حتما مطالعه فرمایید: دستگاه اسپری پرکن

 

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

 

خرید انواع ماشین آلات صنعتی

ماشین سازی عبدالملکی تولیدکننده انواع ماشین آلات صنعتی با سابقه چندین ساله در این عرصه بوده که سفارشات شما را با توجه به استاندارد های روز دنیا و متناسب با نیاز شغلی شما پذیرفته و تحویل می دهد، همچنین در راستای کسب رضایت مشتری و هموار شدن مسیر شما تسهیلات بسیاری را نیز برای شما عزیزان در نظر گرفته است. شایان به ذکر است تمامی ماشین های تولیدی توسط این شرکت دارای 1 سال گارانتی پس از نصب و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد. شما می توانید انواع ماشین آلات تولید شده توسط تیم ما را با کلیک بر روی فهرست بالای صفحه مشاهده کنید و برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

کیارش

سلام تیراژ تولید این دستگاه ساعتی چقدر میباشد؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام، ساعتی هزار و سیصد عدد قوطی

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما