گریس پرکن نیمه اتوماتیک

قیمت مناسب 09124668761✅ دستگاه گریس پرکن نیمه اتوماتیک🥇 این دستگاه یکی از زیر مجموعه های ماشین آلات پرکن است که برای پر کردن انواع گریس با انواع ظروف طراحی و درست شده است.

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

ویدیو دستگاه گریس پرکن نیمه اتوماتیک

 

تاریخچه گریس

در گذشته برای روان کردن چرخ دنده های دستگاه ها از روغن استفاده میکردند اما با گذشت زمان و بزرگ تر شدن چرخ دنده ها روغن جوابگو خواسته ها نبود و گریس به وجود آمد.

گریس در صنعت به عنوان یک ماده روان کننده استفاده و شناخته میشود، این ماده حالت نیمه جامد (ژله ای ) دارد که با حالت روغنی که دارد باعث روان شدن چرخ دنده ها میشود. بسیاری از چرخ دنده ها بعد از مدتی کند میشوند یا به اصطلاح اصطحکاک بین چرخ دنده ها کم میشود در همین منظور از گریس استفاده میکنند تا بین چرخ دنده ها روان تر شود.

از مزایای گریس میتوان به تعداد دفعات استفاده و کیفیت بالا تر نسبت به روغن و صرفه اقتصادی و... اشاره کرد.

همین مزایا باعث میشود که قطعاتی که دسترسی به آن ها دشوار است به راحتی سرویس شوند و قطعات در اثر کارکرد طولانی مدت از هم جدا و پاشیده نشوند و گریس باعث میشود که گرد و غبار به داخل دستگاه نفوذ نکند.

گریس با همه مزایایی که دارد دارای یک عیب هم است که نگهداری و جا به جایی آن را سخت میکند که این مشکل معمولا برای افرادی به وجود می آید که وظیفه بسته بندی این محصول را بر عهده دارند که این مشکل به وسیله دستگاه گریس پرکن حل شده است.

دستگاه های گریس پرکن به سه مدل (گریس پرکن اتومات، گریس پرکن نیمه اتوماتیک ، گریس پرکن دستی ) تقسیم میشود که وظیفه پر کردن ظرف را توسط گریس بر عهده دارند.

 

دستگاه گریس پرکن نیمه اتوماتیک

گریس نسبت به چسبندگی بسیار بالایی که دارد یعد از تولید نیاز به دستگاهی دارد که عمل بسته بندی محصول را انجام دهد و هر دستگاه پر کنی توانایی انجام این کار را ندارد.

این دستگاه معمولا به دو صورت تولید و مونتاژ میشود، اولی به صورت هیدرولیک و دومی به صورت پنوماتیک می باشد.

در این دستگاه نازلها توسط جک بالا و پایین میشوند یعنی با فشار دادن پدال ابتدا نازلها پایین می آیند و سپس توسط تایمر عمل تزریق انجام می شود. دستگاه نیاز به یک اپراتور دارد و البته یک پمپ باد دویست و پنجاه لیتر تا محصول خوب و یا کیفیتی به شما تحویل بدهد.

برای خیلی از افراد این سوال پیش میاید که دستگاه کریس پرکن چه فرقی با دستگاه های پرکن عادی دارد و آیا میشود از دستگاه پرکن به عنوان جایگزین دستگاه گریس پرکن استفاده کرد؟

در جواب این سوال باید گفت که دستگاه گریس پرکن مخصوص مایعات غلیظ است ولی مکانیزمی مشابه دستگاه پرکن دارد و در همین راستا بسیاری از افراد از دستگاه گریس پرکن برای پر کردن عسل و رب و مربا و .... استفاده میکنند.

 

نحوه عملکرد گریس پرکن نیمه اتوماتیک

  • ابتدا گریس از لحاظ شیمیایی توسط یک مهندس صنایع شیمیایی تست میشود و سپس در مخزن دستگاه ریخته میشود.
  • در مرحله دوم اپراتور (نیروی انسانی) ظروف را بر روی نوار نقاله قرار میدهد و سپس پدال شروع دستگاه را فشار میدهد.
  • دستگاه طبق برنامه ریزی که از قبل شده با فشار تمام گریس را به داخل ظرف هدایت میکند و سپس قبل از سر ریز شدن سرعت ریخته شدن گریس به صفر میرسد و ظرف بعدی توسط نوار به جلو هدایت میشود.

 

گریس پرکن اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک

اگر دقت کرده باشید بیشتر افرادی سراغ دستگاه گریس پرکن نیمه اتوماتیک میروند که فضا و بودجه کمی برای این کار دارند که نسبت به کارایی این نوع دستگاه خروجی خوبی را به آن ها میدهد .

اما نسبت به بودجه و نوع کاری شما انتخاب های متفاوتی وجود دارد.

ابتدا باید در نظر بگیرید که چه میزان گریس در روز تولید و در ظروف پر میکنید تا بر اساس آن بتوانید انتخاب درستی کنید برای مثال یک شرکت مقدار زیادی در روز گریس تولید میکند و برای اینکه کار بسته بندی را به شرکت دیگری واگذار نکند و سرعت عمل خوبی از لحاظ تولید در روز داشته باشد سراغ یک دستگاه گریس پرکن اتوماتیک میرود.

اما یک فرد دیگری هم میخواهد در کارگاه خود گریس های تولید شده توسط یک شرکت دیگر را بسته بندی کند و در همین جهت سراغ یک گریس پرکن نیمه اتوماتیک میرود.

پس نسبت به بودجه و نوع کسب و کار خود تصمیم نهایی در مورد خرید دستگاه گریس پرکن را بگیرید.

 

این محصول را از کجا خریداری کنیم

راه اندازی خط تولید  آنچنان جا و هزینه زیادی نمیخواهد (به جز هزینه دستگاه) اما خرید این دستگاه یکی از مهم ترین کار های راه اندازی خط تولید است چون اگر کیفیت آن مناسب نباشد مجبور به قطع خط هستید که باعث ضرر های بسیاری میشود .

یکی از مهم ترین بخش های راه انداختن یک خط تولید در کار گاه یا در کارخانه بخش خرید محصولات است که چگونه بتوانیم با بهترین قیمت بهترین محصول را خریداری کنیم .

تجربه نشان داده است که فرد صاحب خط تولید یک دستگاه با قیمت بسیار ارزان خریده است و پس از چند ماه کار کردن مدام نیاز به یک فرد جهت تعمیر داشته یا حتی فردی بوده است که دستگاهی را با قیمت بسیار بالا خریداری کرده است اما نتوانسته خروجی خوبی را از کار خود بگیرد.

این مسئله باعث شده است که افراد از انجام دادن این کار صرف نظر کنند یا حتی بسیار گیج شوند که چه انتخابی میتواند بهترین باشد .

اما دیگر در عصر جدید چنین اتفاقی نخواهد افتاد چون شما میتوانید با مشاورین این کار تماس حاصل فرمایید تا با علم و تجربه ای که در این کار کسب کرده اند شما را به یک انتخاب درست برسانند .

شرکت ماشین سازی عبد الملکی با داشتن سال ها تجربه توانسته محصولات خوبی را به بازار عرضه کند .

شما میتوانید با خیال راحت در راستای خرید این دستگاه با متخصصین ما صحبت کنید و بهترین نتیجه گیری را نیز انجام دهید. جهت اطلاعات بیشتر به قسمت تماس با مراجعه کنید و در این حوزه با مشاورین مجرب ما صحبت کنید

 

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

علیرضایی

سلام قیمت؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام لطفا با آقای مهندس عبدالملکی تماس بگیرید 09124668761

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما