گریس پرکن اتوماتیک

دستگاه گریس پرکن اتوماتیک🥇 با کیفیت و قیمت مناسب. این دستگاه یک شاسی به ابعاد یک در یک متر و سه متر نوار نقاله به همراه یک مخزن دویست کیلویی به صورت اتوماتیک تولید شده است

گریس پرکن اتوماتیک

این دستگاه با یک شاسی یک در یک متر و سه متر نوار نقاله به همراه یک مخزن دویست کیلویی به صورت اتوماتیک تولید شده است که اپراتور در سر خط دستگاه را تغذیه می کند.

سپس، پس از آمدن ظرف زیر نازل ظرف ها توسط یک جک، که جک جلو گیر نامیده می شود و یک جک که جلوی ظرفهای عقب را میگیرد که جک عقب گیر نامیده می شود زیر نازل استپ می شوند و حالا سنسور حساس که با دیدن ظرفها فرمان پایین آمدن نازلها را میدهد. نازلها پایین آمده و در حین بالا رفتن عملیات تزریق انجام میشود و حالا جک ها عقب رفته و ظرفها شروع به حرکت میکند و در آخر خط به میز ترافیک می رسند.

 

 

گریس پرکن اتوماتیک چیست

در دنیای صنعت همیشه برای روان تر شدن دستگاه ها از ماده ای نیمه جامد به نام گریس استفاده میکنند، اما علاوه بر اینکه این ماده میتواند در کار های صنعتی مانند روان کردن چرخ دنده ها و... بسیار مفید باشد دارای یکسری معایب است. چون گریس یک ماده چسب ناک است برای بسته بندی آن افراد دچار مشکل میشوند و مجبورند که آن را داغ و سپس مصرف کنند، همین مسئله باعث شد صنعتگران دست به کار شوند و دستگاهی به نام گریس پر کن را تولید کنند که دیگر در استفاده از گریس دچار مشکل نشوند.

دستگاه گریس پرکن به کمک ما آمده است تا بتوانیم با هزینه کمتر و دقت و صرفه جویی در مصرف ، یک بسته بندی ایده آل را به ارمغان بیاوریم.

 

انواع گریس پرکن

  • گریس پرکن تمام اتوماتیک
  • گریس پرکن نیمه اتوماتیک
  • گریس پرکن دستی

 

مزایا و معایب گریس پرکن اتوماتیک

این نوع دستگاه گریس پر کن نیازی به اپراتور (نیروی کار) ندارد و 0 تا 100 کار بسته بندی را خودش انجام میدهد و این میتواند سرعت خوبی به تولیدات شرکت بدهد. معمولا از این دستگاه ها در شرکت های بزرگ استفاده میشود که برایشان سرعت و عملکرد دستگاه خیلی مهم است. شما میتوانید این دستگاه را با معیار ها و نیاز های خود تهیه کنید و هیچ گونه محدودیتی از لحاظ ظرفیت ظرف در کار نیست.

نکته قابل توجه این دستگاه این است که گریس را از قسمت پایینی ظرف میریزد تا هیچ گونه حبابی به وجود نیاید و این میتواند به کیفیت گریس در ظرف کمک کند.

  1. مزایا: افزایش سرعت و دقت دستگاه ، هزینه کمتر (اپراتور) ، کاهش مصرف برق
  2. معایب: قیمت بالا دستگاه

 

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

رضایی

عالیه، خداقوت

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

و همچنین به شما

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما