دستگاه پرکن روتاری

دستگاه پرکن روتاری مایعات🥇 یکی از زیر مجموعه های ماشین آلات پرکن است که برای پر کردن انواع مایعات با غلظت های متفاوت درون ظرف ها و بطری های متفاوت در کارگاه ها و کارخانه ها

دستگاه پرکن روتاری

دستگاه پرکن مایعات روتاری یکی از زیر مجموعه های ماشین آلات پرکن است که برای پر کردن انواع مایعات با غلظت های متفاوت درون ظرف ها و بطری های متفاوت در کارگاه ها و کارخانه ها طراحی شده است.

پرکن روتاری و دربند همراه با درب گذار خطی یا همان پرکن روتاری مخصوص پر کردن مواد رقیق مثل آب و غیره میباشد.

 

دستگاه پرکن روتاری چیست

همانطور که در مقدمه به تعریفی از این دستگاه پرداختیم میدانیم که یک پرکن مایعات است که مقدار معینی از سیالات را از نازل خود به داخل ظرف تزریق میکند.

میزان پر کردن مایعات در ظرف ها و بطری ها کاملا قابل کنترل است و نکته قابل توجه اینجاست که نسبت به حجم کاری که این دستگاه دارد خطای کمی در پر کردن به جا میگذارد.

یکی از بزرگ ترین مزیت هایی که این دستگاه دارد این است که در کارخانه یا کارگاه شما فضای کمی را اشغال میکند.

اگر بخواهیم پر کردن قوطی ها و ... را به صورت دستی انجام دهیم باید حداقل حدود 6.5 متر فضا را اشغال کنیم اما با این دستگاه میتوانید در فضای 2 متر این عمل را با سرعت و دقت بهتری انجام دهید.

دستگاه پرکن روتاری بیشتر در صنایع بهداشتی و غذایی فعالیت دارد که نمونه هایی مانند آب معدنی و عطر و .... میتوان اشاره کرد. ظرفیت پر کردن این دستگاه بین 250 سی سی تا 4 لیتر میباشد.

 

دستگاه پرکن روتاری 2 نازله

دستگاه پرکن روتاری دو نازله بیشتر برای پر کردن مایعات رقیق مانند نوشیدنی ها استفاده میشود که فشار مواد برای تزریق در داخل بطری ها از طریق ثقل انجام می گیرد.

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

فرق بین دستگاه روتاری با خطی در چیست

در صنعت بسته بندی از دستگاه پرکن روتاری نسبت به دستگاه پرکن مایعات خطی بیشتر استفاده میشود چون دستگاه پرکن روتاری نسبت به دستگاه پرکن مایعات خطی فضای کتری را اشغال میکند.

اگر در کارخانه ای هستید که فضا و جای مناسب برای دستگاه را دارید پیشنهاد میکنم از مدل خطی استفاده کنید اما اگر در کارگاهی هستید که فضای مناسب انجام این کار را ندارید بهتر است که از مدل روتاری در کارگاه خود استفاده کنید چون بسیار فضای کمتری را اشغال میکند.

 

نحوه کارکرد این دستگاه چگونه است

نحوه کار این دستگاه اینگونه است که ابتدا باید دستگاه به طور کامل از لحاظ سلامت فنی چک شود و در مرحله دوم مواد داخل مخزن دپو میشود و بعد از آن اپراتور باید ظرف ها یا بطری ها را بر روی نوار قرار دهد و سپس همانطور که بطری ها و ظرف ها به سمت نازل هدایت میشوند بر اساس یک زمان بندی خاص نازل در هر دور آن ها را پر میکند و بعد از آن عملیات دربندی صورت میگیرد .

البته این نکته حائز اهمیت است که سرعت و نوع پر کردن قوطی ها به نوع و غلظت آن بستگی دارد.

 

پرکن روتاری را از کجا خریداری کنیم

راه اندازی خط تولید آنچنان جا و هزینه زیادی نمیخواهد (به جز هزینه دستگاه) اما خرید این دستگاه یکی از مهم ترین کار های راه اندازی خط تولید است چون اگر کیفیت آن مناسب نباشد مجبور به قطع خط هستید که باعث ضرر های بسیاری می شود.

یکی از مهم ترین بخش های راه انداختن یک خط تولید در کار گاه یا در کارخانه بخش خرید محصولات است که چگونه بتوانیم با بهترین قیمت بهترین محصول را خریداری کنیم.

تجربه نشان داده است که فرد صاحب خط تولید یک دستگاه با قیمت بسیار ارزان خریده است و پس از چند ماه کار کردن مدام نیاز به یک فرد جهت تعمیر داشته یا حتی فردی بوده است که دستگاهی را با قیمت بسیار بالا خریداری کرده است اما نتوانسته خروجی خوبی را از کار خود بگیرد.

این مسئله باعث شده است که افراد از انجام دادن این کار صرف نظر کنند یا حتی بسیار گیج شوند که چه انتخابی میتواند بهترین باشد.

اما دیگر در عصر جدید چنین اتفاقی نخواهد افتاد چون شما میتوانید با مشاورین این کار تماس حاصل فرمایید تا با علم و تجربه ای که در این کار کسب کرده اند شما را به یک انتخاب درست برسانند.

شرکت ماشین سازی عبدالملکی با داشتن سال ها تجربه توانسته محصولات خوبی را به بازار عرضه کند. شما میتوانید با خیال راحت در راستای خرید این دستگاه با متخصصین ما صحبت کنید و بهترین نتیجه گیری را نیز انجام دهید.

جهت اطلاعات بیشتر به قسمت تماس با مراجعه کنید و در این حوزه با مشاورین مجرب ما صحبت کنید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

محمد رضا

با آرزوی موفقیت برای شما

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

ممنون از شما و همچنین

موسوی

سلام پرکن 2 نازله دست دوم موجود دارید؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام وقت بخیر. لطفا تماس بگیرید

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما