لیبل شیرینگ

ماشین سازی عبدالملکی تولید کننده انواع لیبل شیرینگ در مدل های متفاوت. لیبل شیرینگ نوعی بسته بندی که شامل طرح های خلاقانه بوده و روی محصول درج می شود. جنس لیبل شیرینگ از پلی اتیلن و مشتقات آن میباشد

لیبل شیرینگ

اگر شما در خط بسته بندی محصولات خوراکی و .... کار کرده باشید اسم لیبل شیرینگ به گوش تان خورده، لیبل شیرینگ دستگاهی است که امکان ندارد در صنعت بسته بندی محصولات استفاده نشود.

لیبل شیرینگ نوعی بسته بندی که شامل طرح های خلاقانه بوده و روی محصول درج می شود. جنس لیبل شیرینگ از پلی اتیلن و مشتقات آن می باشد که میزان استفاده از آن به مدل استفاده دارد. شیرینگ کردن یک از فرایند بسته بندی میباشد که در آن یک لایه نازک از pvc را روی محصول میزنند تا فرایند طراحی تبلیغات روی آن انجام شود.

این نوع بسته بندی بیشتر برای صنعت مواد غذایی و بهداشتی استفاده میشود چون هر چقدر هم که محصول کارخانه با کیفیت باشد در نگاه اول ظاهر آن دیده میشود و باطن آن در دید مستقیم مردم قرار نمیگیرد بلکه لایه رویی آن باعث خودنمایی و جذب مشتری برای بار اول می شود.

 

 

لیبل شیرینگ pvc - لیبل شرینگ پی وی سی

لیبل شیرینگ کردن عملی است که در جهت بالا بردن کیفیت چاپ و جذاب نمودن چاپ صورت میگیرد که دو مدل صنعتی و دستی را دارا است .

در روش های دستی از سشوار های صنعتی و .... استفاده میکنند که مناسب برای کارگاه های کوچک است اما برای کارگاه های بزرگ با خط  تولید انبوه  از روش صنعتی استفاده میکنند که دیگر خبری از دستگاه های ساده نیست و از دستگاه های لیبل زنی نهایت استفاده را میبرند.

 

لیبل شیرینگ حرارتی

محصولات که قرار است لیبل بخورند را روی غلطک قرار میدهند و در دمای 20 الی 30 به آن حرارت میدهند  و لایه نازک pvc را روی آن شیرینگ میکنند تا عمل لیبل شیرینگ صورت گیرد.

 

لیبل شیرینگ دستی

وقتی میخواهیم هزینه زیاد نکنیم و برای بسته بندی های  کم هزینه یک تبلیغات ایده عال را انجام دهیم باید از روش دستی استفاده کنیم ، در این روش برای چاپ روی محصولات از سشوار های صنعتی استفاده میشود که گرمای حدود 70 الی 400 سانتی گراد گرما را تولید میکند تا بتواند لایه نازک pvc را روی محصول چاپ کند.

 

لیبل شیرینگ حرارتی بطری - لیبل شیرینگ بطری

معمولا محصولاتی که در بطری قرار میگیرند بهتر است که از نور خورشید و اشعه بنفش دور بمانند تا کیفیت محصول حفظ شود ، به همین منظور در کناره های بطری و در بطری از یک لایه لیبل استفاده میکنند که سلامتی محصول حفظ شود . معمولا در نوشیدنی ها در بطری و در روغن و... در بغل ها از این خاصیت استفاده میکنند.

 

لیبل شیرینگ اتوماتیک

در این حالت که برای شرکت های بزرگ استفاده میشود (چون لیبل شیرینگ دستی یک فرایند وقت گیر است ) و معمولا وقت کمتری را از آن ها میگیرد و یک بازدهی ایده عال را به آن ها تحویل میدهد ، در این روش همانطور که در بالا گفتیم اپراتور محصول را روی غلطک قرار میدهد و یک اپراتور دیگر هم برای دستگاه مشخص میکند که باید دستگاه کدام یک از قسمت محصول را شیرینک کند و وقتی قلطک شروع به رفتن کرد محصول در دمای 20 الی 30 درجه قرار میگیرد و لایه نازک پی وی سی به آن میچسبد و طرح مورد نظر را روی آن چاپ میکند .

چاپ لیبل شیرینگ در استان های مختلف کشورمان انجام میشود (مانند لیبل شیرینگ تبریز – لیبل شیرینگ اصفهان) اما ما در کرج توانسته ایم یکی از بهترین دستگاه های لیبل شیرینگ را تهیه کنیم تا شما عزیزان بتوانید در کمال رضایت از آن در راه اندازی کسب و کار خود استفاده کنید.

 

دستگاه لیبل شیرینگ بخار

دستگاه لیبل شیرینگ بخار هم یکی از انواع مدل های نیمه اتومات  میباشد که برای کسب و کارهای نوپا بسیار مناسب است و نحوه کار آن بدین صورت است که لیبل برش خورده را به دست اپراتور (نیروی انسانی) میرسانند و اپراتور نیز آن را روی محصول قرار میدهد و بعد از اینکه محصول روی نوار  نقاله قرار گرفت وارد قسمتی میشود که حرارت مورد نیاز به آن میخورد  و بدین ترتیب فرایند لیبل شیرینگ بخار صورت میگیرد.

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

مزایای لیبل شیرینگ

  • دیده شدن بیشتر محصول
  • تبلیغات ارزان
  • پوشش مناسب برای مواد غذایی و بهداشتی
  • جلوگیر ی از اشعه های مضر

اگر بخواهیم در قالب یک جمع بندی صحبت کنیم باید بگویم که فرایند لیبل شیرینگ کردن یکی از بهترین کارهای ممکن  هم برای تبلیغات و برند سازی و شیک کردن محصول است ، پس اگر بخواهیم این فرایند مهم را برای کسب و کار خودمان راه اندازی کنیم باید یا از دستگاه لیبل شیرینگ دستی یا از دستگاه لیبل شیرینگ اتومات استفاده کنیم که اگر از آن دسته از کسب و کار های جوانی هستید که قادر به هزینه زیاد نیستید دستگاه لیبل شیرینگ دستی گزینه مناسبی برای شما است اما اگر از آن دسته از کارخانه هایی هستید که زمان و دقت برای شما بسیار مهم است میتوانید از لیبل شیرینگ های اتومات استفاده کنید که در تایم کمتر خروجی بهتری به شما تحویل میدهد.

جهت اطلاعات بیشتر به قسمت تماس با مراجعه کنید و در این حوزه با مشاورین مجرب ما صحبت کنید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

عرفان معتمدی

انشالله همیشه تو کارتون موفق باشید

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

ممنون جناب معتمدی و همچنین

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما