شیرینگ پک نیمه اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک برای بسته بندی کالاهای صنعتی با تیراژ متوسط، خشکبار و مواد غذایی کارایی مناسبی دارد. این دستگاه حاوی جک جلو برنده و نگهدارنده

شیرینگ پک نیمه اتوماتیک چیست

دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک از نظر اتوماسیون صنعتی متوسط است؛ در توضیح این دستگاه باید گفت که به طور متوسط بیشتر از نیمی از کارخانه ها به منظور تولید و بسته بندی محصولات خود از این نوع دستگاه استفاده می کنند. به طور کلی می توان گفت این دستگاه برای بسته بندی کالاهای صنعتی با تیراژ متوسط، خشکبار و مواد غذایی کارایی مناسبی دارد. شیرینک پک نیمه اتوماتیک حاوی جک جلو برنده و نگهدارنده بوده و در دستگاه شیرینگ پلی اتیلن کارایی بیشتری دارد و در دو نوع برقی و دوگانه سوز (برقی، گاز سوز) طراحی و تولید شده است.

 

مزایای شیرینگ پک نیمه اتوماتیک

از مزایای این محصول کارایی بسیار بالا برای تولید کنندگان کارخانه ها، هزینه ی تمام شده ی کمتر به نسبت کارایی بسیار زیاد آن و کاربرد سریع و آسان می باشد به طوری که به وسیله ی آن می توان به طور همزمان انواع و گونه های مختلف کالا ها را توسط یک شیرینگ پک بسته بندی کرد. این دستگاه تنوع و کارایی بسیار بالایی را دارد.

در اصل به نوعی بسته بندی  شیرینگ پک می گویند که دستگاه نیمه اتوماتیک آن با استفاده از سلفون های پلاستیکی محصولات را بسته بندی می کند. دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک این کار را با همراهی یک اپراتور انجام خواهد داد.

 

 

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

فراهانی

سلام آدرس تون کجاست؟

فراهانی

پیدا کردم

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما