دستگاه شیرینگ پک دستی

دستگاه شیرینگ پک دستی که این نوع PVC نیز نامیده می شود و به لحاظ اتوماسیون صنعتی کمترین پیچیدگی را دارد. شرینک پدالی، کابینی و تونل حرارتی جزء این گروه از شیرینگ پک ها هستند.

دستگاه شیرینگ پک دستی و ارزان مقرون به صرفه

دستگاه شیرینگ پک دستی نوعی دستگاه بسته بندی است که با استفاده از گرما فیلم شیرینگ را در اطراف محصول جمع می کند. این دستگاه در مدلهای مختلفی از جمله دستگاه شیرینگ دستی، دستگاه شیرینگ اتوماتیک، دستگاه شیرینگ تونل، دستگاه شیرینگ گازسوز، دستگاه شیرینگ پالت و ... طراحی و عرضه می شود که بسته به نیاز کارخانه ها و تولیدی های متفاوت، کاربردهای مختلفی دارند. همچون بسته بندی در صنایع غذایی، بسته بندی در صنایع لبنی، بسته بندی کاشی و سرامیک و... .

فرایندی که برای محافظت از محصول هنگام انتقال آن به بازار انجام می شود بسته بندی نامیده می شود. علاوه بر این، ما بسته بندی را به عنوان یک سیستم یکپارچه مورد نیاز برای حمل و نقل، نگهداری و فروش کالا می شناسیم. دستگاه های دستی به کار رفته اغلب در تولید و در محل های کار با تیراژ کم محصول مورد استفاده قرار می گیرند. یک دستگاه شیرینگ دستی ارزان که از آن برای شیرینگ کردن استفاده می شود نیز در نظر گرفته شده است. این دستگاه معمولاً برای بسته های کوچک و به تعداد کم استفاده می شود.

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

نمونه شیرینگ پک تولید شده توسط ماشین سازی عبدالملکی

 

انواع دستگاه های شیرینگ پک

از نظر گرم كردن فیلم شیرینگ، به دو دسته تقسیم می شود:

  • شیرینگ پک تونلی
  • شیرینگ پک كابینی

در مدل تونلی، این محصول از کوره ای عبور می کند که در آن گرما تولید و تابیده می شود تا لایه شیرینگ را جذب کند. دستگاه های شیرینگ تونلی به دلیل عدم دوختن فک سرعت بیشتری نسبت به مدل کابینت دارند.

از این نوع دستگاه شیرینگ پک دستی در تولیدی ها و کسب و کارهای کوچک استفاده های بسیاری میشود. شیرینگ دستی محفظه ای برای پخت فیلم شیرینگ دارد، زیرا این محفظه یکی از قسمتهای اصلی دستگاه است و دیواره های آن عایق بندی شده است تا از اتلاف حرارت پشم سنگ جلوگیری کند، اما در مدل دستی برای شیرینگ محصول شکل گرفته است در کابین و در آن بسته می شود.

در این محفظه، گرمای مورد نیاز برای جمع شدن فیلم شیرینگ توسط المنت الکتریکی تأمین می شود. پس از چند ثانیه، درب برای برداشتن محصول تا شده باز می شود. استفاده از دستگاه شیرینگ کابین در صنایع غذایی خصوصاً در هتل ها و رستوران ها بیش از این نوع شیرینگ برای کارگاه و منازل است.

دستگاه شیرینگ پک دستی و ارزان عملیات دوخت و بسته بندی را در یک مرحله و برای انواع گرما انجام می دهد. فیلم های قابل جمع شدن مانند PVC ، PO، PP و غیره مناسب هستند.

 

نحوه کار دستگاه شیرینگ پک دستی

کارکرد دستگاه شیرینگ کابین بسیار ساده و آسان است، زیرا اپراتور بعد از قرار دادن فیلم شیرینگ در یک مکان خاص و عبور از محل های نصب شده، محصول مورد نظر را در نایلون دو لایه از یک طرف قرار می دهد و سپس آن را قرار می دهد کابین و در را کاملاً ببندید و دکمه شروع را فشار دهید.

گرمای تولید شده توسط المنت و فن در گردش باعث جمع شدن و جمع شدن نایلون شیرینگ در اطراف محصول مورد نظر می شود. زمان شیرینگ قابل تنظیم است و حدود 10 تا 11 ثانیه طول می کشد. سرعت بسته بندی دستگاه بسته به نوع محصول بین 200 تا 400 قطعه در دقیقه می باشد. اگر به سرعت بالاتری نیاز دارید، پیشنهاد ما به شما خرید دستگاه شیرینگ پک هست.

 

دستگاه شیرینگ دستی و ارزان

سشوار نوع ارزان و شیرینگ دستی است. مهمترین ویژگی دستگاه شیرینگ دستی ارزان، سودآوری آن است. این دستگاه ها انواع مختلفی دارند. یکی از آنها به صورت سشوار است. کار با آن آسان است و فقط در هنگام استفاده باید نکاتی را به خاطر داشته باشید.

برای کار با این دستگاه ابتدا باید غلتک و فیلم شیرینگ را با دستگاه شیرینگ دستی به اندازه دلخواه آماده کنید. این دستگاه در کنار سشوار مورد نیاز است. برای شیرینگ غلتک پس از قرار دادن روی دستگاه، باید آن را تا آنجا که کشیده شده کشیده و از تیغه گرمای دستگاه عبور دهید. سپس تیغه باید روی غلتک نگه داشته شود تا عملیات شیرینگ کاملا انجام شود. از این غلتک می توان برای شیرینگ استفاده کرد.

در مورد رول نیز باید گفت که این یک قشای نازکی است که از پلاستیک ساخته شده است. وقتی رول دور محصول قرار می گیرد و توسط دستگاه گرم می شود، مانند یک بسته پلاستیکی به دیواره بسته بندی می چسبد. بسته بندی پک شده بین غلتک قرار می گیرد و پس از طی مسافت مناسب فن دستگاه باید نزدیک آن باشد. دمای این سشوار زیاد است و می تواند در اثر سهل انگاری آسیب ببیند و گرمای بیش از حد ایجاد کند. هنگامی که شیرینگ با یک دستگاه شیرینگ دستی ارزان انجام شد، باید آن را بر روی پایه قرار دهید تا سر آن رو به بالا باشد.

دستگاه شیرینگ پک دستی

بسته بندی محصول توسط شیرینگ پک دستی ارزان

برای بسته بندی با دستگاه شیرینگ پک دستی ارزان، باید فاکتورها را در نظر بگیرید تا نتیجه خوبی بگیرید. یکی از مهمترین عناصر رول مواد و فیلم شیرینگی است. این رول باید دارای فشرده سازی مخصوص نایلون باشد. ضخامت و اندازه مورد استفاده نیز مهم است. خیلی نازک باعث پاره شدن آن می شود. ضخامت غلتک شیرینگ باید متناسب با وزن محصول در نظر گرفته شود.

شیرینگ پک ها انواع مختلفی دارد. هر یک از آنها با توجه به اثربخشی خود انتخاب می شوند. به عنوان مثال دستگاه شیرینگ کابینت برای بسته بندی انواع کارتن و جعبه مناسب است. همچنین به دلیل کم مصرف بودن و ارزان بودن گزینه خوبی برای بسته بندی هدایای تبلیغاتی است.

دستگاه های تونلی برای تولید بسیار کارآمد استفاده می شوند. می توان از آن برای بسته بندی چهار لیتر روغن، اسباب بازی و بسته بندی در اندازه های نسبتاً بزرگ استفاده کرد. با استفاده از دستگاه شیرینگ، یک دروازه، دو دسته در دو طرف محصول ایجاد می شود و این دسته ها حرکت آنها را آسان می کند.

دستگاه های شیرینگ به صورت خودکار و اتوماتیک، نیمه خودکار و دستی در دسترس هستند. ماشین های اتوماتیک هنگام شیرینگ بسته سرعت بالاتری دارند. دستگاه شیرینگ دستی ارزان از سرعت بسته بندی کمتری برخوردار است. دستگاه های نیمه اتوماتیک نیز کندتر از اتوماتیک و سریعتر از دستگاه های دستی هستند. قیمت این دستگاه ها با توجه به عملکرد آنها تعیین می شود. قطعاً قیمت ماشین های اتوماتیک گرانتر از بقیه است. قیمت دستگاه شیرینگ دست دوم نیز کمتر از دستگاه نو و یا آکبند است.

 

دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز

برای ایجاد هوای گرم در تنظیمات داخل دستگاه شیرینگ پک، تأمین این انرژی از طریق برق ضروری است که باعث مصرف جدی انرژی در دستگاه شیرینگ می شود. شیرینگ دوگانه سوز می تواند هوای گرم داخل تونل حرارتی را هم به صورت الکتریکی و هم از طریق گاز به تنهایی یا هر دو با هم تأمین کند.

 

قیمت شیرینگ پک دستی

همانطور که گفته شد، دستگاه شیرینگ پک دستی یکی از ساده ترین و متداول ترین انواع دستگاه های شیرینگ پک است که از نظر صنعت و اتوماسیون پیچیدگی کمتری نسبت به سایر دستگاه ها دارد. دستگاه های شیرینگ پدالی، تونل های حرارتی و دستگاه های شیرینگ کابین انواع دستگاه های شیرینگ دستی هستند که بیشتر مناسب خانه ها، کارگاه های کوچک و به طور کلی مکان هایی با فضای کم هستند که به حجم تولید کم یا متوسط ​​می دارند.

دستگاه شیرینگ دستی

هزینه نایلون شیرینگ

با استفاده از سشوارهای صنعتی می توان پلاستیک را گرم کرد و محصول مورد نظر را به راحتی بسته بندی نمود. دستگاه های بسته بندی شیرینگ نیز وجود دارد تا محصول بتواند پلاستیک شیرینگ را از طریق یک تونل حرارتی جذب کند و به محصول اولیه بچسباند. قیمت دستگاه های شیرینگ بسته به ظرفیت و حجم تولید و فناوری مورد استفاده متفاوت است و در مدل های مختلف متفاوت است.

همانطور که گفته شد ، دستگاه شیرینگ کاربردهای زیادی در صنعت بسته بندی دارد ، این دستگاه عمدتا در صنعت بسته بندی محصولات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. اینها شامل بسته بندی مواد غذایی در صنایع غذایی و سایر صنایعی است که نیاز به بسته بندی محصولات خود دارند.

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

مزایای شیرینگ کردن محصول

بسته بندی در کارخانه های تولیدی یکی از عوامل مهم تولید است که یکی از آنها شیرینگ محصولات کارخانه است. محصولات شیرینگ دارای مزایای متعددی در بسته بندی محصول هستند از جمله مزایای شیرینگ محصول را می توان به شرح زیر بیان کرد:

به دلیل تقویت بسته بندی، شکل جعبه یا محصول با حرکات مکرر تغییر شکل نمی دهد و تا زمان استفاده نیز تغییر نمی کند و مانند قبل باقی خواهد ماند.

یکی از مهمترین مزایای شیرینگ کردن محصول سودآوری آن در مقایسه با کارتن است. به عنوان مثال ، در مورد کنسرو رب یا رنگهای ساختمانی یا مایعات نوشیدنی، اگر به جای شیرین سازی از بسته بندی مقوایی استفاده شود، هزینه ها از نظر مواد اولیه و نیروی کار چندین برابر خواهد شد.

شیرینگ مانع از ورود گرد و غبار به کارتن محصول یا نشستن گرد و غبار روی برلیبل محصول می شود. این از نفوذ رطوبت به سطح محصول یا کارتن جلوگیری نمی کند و بنابراین شکل ظاهری آن غیر قابل قبول است. باید با کمک یک تبلیغ شیرینگ یا متن دلخواه دیگر می توانید روی بسته بندی قرار دهید.

 

چرا باید محصول بسته بندی یا شیرینگ شود

  • بسته بندی در هنگام حمل و نقل تغییر شکل نمی یابد و آسیب نمی بیند.
  • با شیرینگ محصول، تا زمانی که به دست مشتری نرسد، سالم می ماند.
  • شیرینگ بسته ها باعث صرفه جویی در هزینه می شود. زیرا هزینه آن بسیار کمتر از کارتن است.
  • بسته بندی مناسب یکی از فاکتورهای مهمی است که در جذب مشتری بسیار موثر و تاثیر گذار است.
  • شیرینگ محصول از ورود گرد و غبار به محصول و آسیب رساندن به لیبل آن جلوگیری می کند.
  • شیرینگ محصول از ورود رطوبت به آن جلوگیری می کند.
  • هنگامی که محصول شیرینگ پک شد، می توان آگهی و هر پستی را به محصول چسباند
فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

آشتیانی

سلام وقت بخیر این شیرینگ پک رو اگر بخواییم برای بسته بندی مواد غذایی استفاده کنیم، هزینش چقدر در میاد و خدمات پس از فروش شما به چه صورته؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام وقت شما هم بخیر. از اونجایی قیمت ابزار‌ آلات و قطعات در بازار به شدت نوسان دارد نمیشه قیمت رو توی کامنت اعلام کرد، برای استعلام قیمت لطفا تماس بگیرید. و همچنین در رابطه با خدمات پس فروش ما قطعا پس از فروش در کنار مشتریان عزیزمون هستیم

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما