شیرینگ پک دستی

شیرینگ پک دستی در این نوع PVC نیز نامیده می شود که به لحاظ اتوماسیون صنعتی کمترین پیچیدگی را دارد؛ شرینک پدالی، کابینی و تونل حرارتی جزء این گروه قرار دارند

شیرینگ پک دستی چیست

دستگاه شیرینگ پک دستی در این نوع PVC نیز نامیده می شود که به لحاظ اتوماسیون صنعتی کمترین پیچیدگی را دارد؛ شرینگ پدالی، کابینی و تونل حرارتی جزء این گروه قرار دارند. این دسته مناسب کارگاه های کوچک با تولید اندک یا متوسط است.

 

مزایای شیرینگ پک دستی

از مزایای این نوع دستگاه قیمت کمتر، اندازه ی کوچک تر، تعمیرات و نگهداری راحت و اپراتوری بودن آن می باشد. کارایی این نوع شیرینگ پک برای بسته بندی جعبه های کوچک، شیرینی جات و شکلات ها در شیرینی فروشی ها و یا بسته بندی ظروف کوچک در رستوران ها و فست فودی ها بسیار مناسب است هم چنین برای تولید کنندگان در هر حرفه ای بسیار مناسب است زیرا به صورت دستی بوده و کار با آن بسیار آسان می باشد.

این دستگاه در واقع همان شیرینگ پک کابینی می باشد که دارای یک کابین حرارتی بوده و با توجه به اینکه سلفون به دور محصول دوخته شده و برش شود، فن درون کابین شروع به حرکت می کند و نایلون را به دور کالا وکیوم می نماید.

 

دستگاه شیرینگ پک دستی

 

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

آشتیانی

سلام وقت بخیر این شیرینگ پک رو اگر بخواییم برای بسته بندی مواد غذایی استفاده کنیم، هزینش چقدر در میاد و خدمات پس از فروش شما به چه صورته؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام وقت شما هم بخیر. از اونجایی قیمت ابزار‌ آلات و قطعات در بازار به شدت نوسان دارد نمیشه قیمت رو توی کامنت اعلام کرد، برای استعلام قیمت لطفا تماس بگیرید. و همچنین در رابطه با خدمات پس فروش ما قطعا پس از فروش در کنار مشتریان عزیزمون هستیم

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما