دستگاه شیرینگ پک تونلی

ماشین سازی عبدالملکی سازنده ماشین آلات صنعتی دستگاه های نظیر انواع شیرینگ پک های تونلی میسازد. دستگاه شیرینگ پک تونلی می تواند در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد

معرفی دستگاه شیرینگ پک تونلی

دستگاه شیرینگ پک تونلی برای بسته بندی نایلونی و پلاستیکی انواع محصولات غذایی (در صنایع غذایی) و محصولات کشاورزی (در صنعت کشاورزی) استفاده می شود. معمولاً برای پیچیدن نایلون به دور محصول و ایمن سازی آن با اعمال گرما، از دستگاه شیرینگ تونلی استفاده می شود. در این حالت نایلون کاملا دور محصول محکم است و محصولات را در یک دست قرار می دهد که حمل و نقل آنها را آسان می کند. بیشتر شیرینگ های دوگانه سوز می توانند از طریق برق یا گاز کار کنند. در مواردی که حجم تولید زیاد باشد یا اندازه محصول بزرگ باشد، از دستگاه شیرینگ پک تونلی استفاده می شود. طراحی شیرینگ تونلی باید به گونه ای باشد که گرما به طور مساوی در تمام قسمت های تونل توزیع شود و این توسط فن انجام می شود. در ساخت تونل یک فن وجود دارد که در زیر آن با دمیدن هوا به داخل عناصر المنت شیرینگ، تونل گرم می شود. هرچه طراحی و ساخت تونل از نظر اندازه، طرح و محاسبات دقیق تر باشد، بازده تونل نیز بالاتر است، که علاوه بر کاهش مصرف انرژی که نقش بسیار مهمی در هزینه های تولید دارد، تمام سطوح را ایجاد می کند، سطوحی بدون چین و چروک...

 

دو مدل شیرینگ پک تونلی

دستگاه شیرینگ پک تونلی در دو مدل شیرینگ تونلی سلفون (سلفون PVC و سلفون POF) و نایلون پلی اتیلن که به دستگاه شیرینگ پلی اتیلن معروف می باشد، موجود است.

 

کاربرد دستگاه شیرینگ تونلی

دستگاه شیرینگ تونلی عمدتا در صنعت، و در کارخانه ها و کارگاه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. صنایع غذایی بیشترین استفاده را از دستگاه شیرینگ تونلی می برد، زیرا با دستگاه شیرینگ تونلی محصولات به خوبی پلمپ و بسته بندی می شوند و هیچ گونه آلودگی و رطوبت وارد محصول نمی شود. همچنین نیز می توان گفت، دستگاه شیرینگ تونلی عملیات شیرینگ اساسی را انجام می دهد و یکی از مهمترین قسمتهای دستگاه است. تونل حرارتی توسط برق یا گاز یا هر دو (دو گانه سوز) گرم می شود و دمای آن به 185 تا 200 درجه سانتیگراد می رسد.

 

انواع دستگاه های شیرینگ تونلی

در ادامه انواع ماشین های شیرینگ تونلی در صنعت بسته بندی را توضیح خواهیم داد.

 

دستگاه شیرینگ تونلی اتوماتیک

دستگاه شیرینگ اتوماتیک همه کارها را بدون دخالت نیروی کار به صورت خودکار انجام می دهد. محصولات نوار نقاله این دستگاه ها به طور اتوماتیک محصولات را مطابق تنظیمات قبلی تراز می کنند و پس از کشیدن نایلون، آنها را به قسمت گرم و داغ دستگاه هدایت می کنند.

از گرم کن های گازی یا برقی نیز در قسمت گرمایش دستگاه استفاده می شود تا گرمای موجود را برای تشکیل نایلون و اتصال آن به محصول فراهم کند و بنابراین بسته بندی محصولات کاملاً خودکار است.

 

دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک

کارخانه های کوچکتر از شیرینگ نیمه اتوماتیک برای کاهش هزینه های مصرف استفاده می کنند. این دستگاه ها از اپراتور برای انتقال محصولات در مراحل مختلف استفاده می کنند. از پدال ها معمولاً برای جابجایی محصولات روی تسمه های نقاله استفاده می شود.

برای کاهش هزینه های سوخت و مصرف، می توان از مدل های تک سوز گاز برای بسته بندی محصولات بدون استفاده از برق و فقط با استفاده از نیروی کار و گاز شهری استفاده کرد.

 

مزایای شیرینگ پک تونلی

  • سیستم عامل الکترومکانیکی-حرارتی
  • قابلیت شیرینک فیلمهای POF، PVC
  • سرعت شیرینگ بالای محصول
  • امکان تنظیم ارتفاع تونل
  • قابل اتصال به چرخ خیاطی L.
  • دو مدل تک فاز و سه فاز حاضر است
  • فرصت شیرینگ مواد غذایی، مواد آرایشی ، بهداشتی و درمانی
  • مناسب برای کارگاه، کترینگ ها، چایخانه ها

 

چرا باید محصول بسته بندی(شیرینگ پک) شود؟

در هنگام حمل و نقل، بسته بندی تغییر شکل داده یا آسیب نبیند.
با شیرینگ پک کردن، محصول در همان وضع می ماند تا زمانی که به دست مشتری می رسد.
شیرینگ در این ضمینه، باعث صرفه جویی در هزینه می شود. زیرا هزینه آن بسیار کمتر از کارتن است.
بسته بندی مناسب یکی از مهمترین عوامل جذب مشتری است.
برش محصول از ورود گرد و غبار به محصول و آسیب رساندن به برچسب آن جلوگیری می کند.
شیرینگ پک کردن محصول از ورود رطوبت به آن جلوگیری می کند.
پس از بسته بندی محصول، می توان تبلیغات و هر پستی را به آن چسباند.

 

درباره ماشین سازی عبدالمالکی

گروه تولید ماشین آلات عبدالمالکی با 11 سال تجربه و فعالیت و رضایت مشتری، انواع ماشین های شیرینگ پک را تولید و عرضه می کند. تمامی تولیدات این شرکت دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است. ما منتظر تماس شما هستیم.

موفق باشید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما