شیرینگ پک اتوماتیک

در دستگاه های دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک بسته به حجم و سرعت بسته بندی هر کالا در دقیقه یا ساعت قابل اندازه گیری بوده که از مزیت های کارایی این دستگاه میتوان به

شیرینگ پک اتوماتیک چیست

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک به لحاظ اتوماسیون صنعتی در پیشرفته ترین حالت ممکن بوده که به صورت تمام اتوماتیک در کارخانه ها به کار گرفته می شود؛ یعنی کارایی آن بدون بهره گیری از نیروی انسانی می باشد. طراحی و تولید این دستگاه به تناسب چیدمان خطوط تولید قابل اجراست. تخصصی بودن این محصول بدین صورت است که بسته به حجم و سرعت بسته بندی هر کالا در دقیقه یا ساعت قابل اندازه گیری است.

 

کاربردهای شیرینگ پک اتوماتیک

این نوع شیرینگ پک برای کارخانه هایی که بسیار وسیع بوده و دارای خطوط پیوسته تولید می باشند بسیار مناسب و کاربردی می باشد؛ هم چنین برای کارخانه هایی که امکان دپوی محصول در پایان خط بسته بندی وجود نداشته و بلافاصله پس از بسته بندی اولیه وارد فاز نهایی بسته بندی می شوند مناسب است. از مزایای شیرینگ پک می توان به سرعت در بسته بندی محصولات با ابعاد و اندازه یکسان نام برد اما در صورتی که اندازه ی محصولات متفاوت است باید گونه های دیگری از این محصول را به کار برد.

شیرینک پک اتوماتیک دارای توان و سرعت بالا می باشد و دارای PLC و HMI هم چنین درایو های مخصوص به خود است؛ هم چنین در تولید این محصول از Safety Clutch و حفاظت های به خصوصی در بخش های گوناگون آن به کار گرفته شده است که به طور قطع می توان گفت همه ی استاندارد های CE اروپا در آن وجود دارد.

 

شیرینگ پک اتوماتیک

 

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما