دستگاه شیرینگ پک

شیرینگ پک دستگاهی است که از آن برای محافظت از محصولات مختلف استفاده می شود و پوششی از جنس پلاستیک شفاف دارد. مهم ترین کاربرد آن نگهداری چند محصول در کنار یکدیگر

شیرینگ یا شیرینگ پک چیست

دستگاه شیرینگ پک (Shrink Pack) چیست

کلمه انگلیسی shrink به معنای کشیده شدن نیز تعبیر می شود.pack یا packing نیز بسته است. در واقع shrink pack یا شیرینگ پک، نوعی بسته بندی است که در آن یک پلاستیک نازک و شفاف به نام نایلون شرینک دور محصول پیچیده می شود، به طوری که وقتی چندین محصول را با هم بسته بندی و ذخیره می کنید، همگی جزء یک عنصر باشد. زیرا محصول را از آب و گرد و غبار محافظت می کند. البته نام صنعتی دستگاه شیرینگ پک، Shrink Wrap Machine می باشد.

شیرینگ نوع خاصی از پلاستیک است که در صنعت بسته بندی کارایی بسیاری دارد ، این پلاستیک با گرم شدن(بین 150 تا 230 درجه سلسیوس) به حالت محصولی که قرار است بسته بندی شود در می آید و در واقع عمل وکیوم (مکش حداکثری هوای بین کالا و پلاستیک شیرینگ) شدن را به اجرا میزارد.

دریافت مشاوره رایگان نمایش کاتالوگ

انواع شیرینگ پک های ماشین سازی عبدالملکی

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک از نظر احتیاج به اپراتور (که نیروی کارگر نمی خواهد)، اتوماسیون صنعتی و دیگر خدمات ممکن در این ظمینه، در بالاترین حد ممکن قرار دارد که در کارخانه های تمام اتوماتیک به کار گرفته می شود.

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک
دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک

در این مدل از دستگاه شیرینگ پک، کل کار دستگاه به وسیله یک نیروی کار (اپراتور) انجام می گیرد که با استفاده از نایلون شیرینگ، محصول را بسته بندی می کند.

دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک
دستگاه شیرینگ پک تونلی

دستگاه شیرینگ پک تونلی

یکی از معمولی ترین دستگاه های شیرینگ پک با قابلیت جذاب سری تونلی آن به شمار میرود. دستگاه تونلی شیرینگ عملیات اساسی و اصلی شیرینگ را انجام می دهد و یکی از مهمترین قسمتهای دستگاه است.

دستگاه شیرینگ پک تونلی
دستگاه شیرینگ پک دستی

دستگاه شیرینگ پک دستی

این دستگاه مناسب کارگاه های کوچکیست که ظرفیت تولید کمی را شامل می شوند، این شیرینگ ها که در این مدل به خصوص PVC نیز نامیده می شود.

دستگاه شیرینگ پک دستی

اگر در صنایع زیر کار می‌کنید، قطعا به دستگاه شیرینگ پک نیاز دارید

کاربرد های دستگاه شیرینگ پک در صنعت ها و زمینه های مختلف

صنایع بهداشتی

صنایع بهداشتی

لوازم آشپزخانه و صنایع غذایی

لوازم آشپزخانه و صنایع غذایی

صنایع پلاستیک

صنایع داروسازی و پتروشیمی

صنایع پتروشیمی

مواد غذایی و قوطی های نوشیدنی

پالایشگاه‌ها

قوطی های رنگ و بسته بندی لوازم زینتی

آزمایشگاه‌ها

بسته بندی محصولات اداری و تولید چسب

دستگاه شیرینگ پک تونلی

دستگاه شیرینگ پک تونلی

دستگاه تونلی شیرینگ عملیات اساسی و اصلی شیرینگ را انجام می دهد و یکی از مهمترین قسمتهای دستگاه است. تونل حرارتی توسط برق یا گاز یا هر دو (دو گانه سوز) گرم می شود و دمای آن به 185 تا 200 درجه سانتیگراد می رسد. 4 نکته مهم در مورد تونل های حرارتی که هنگام خرید دستگاه شیرینگ پک باید به آنها توجه کنید:

- نوع گرمایش تونل های بزرگتر از 60 سانتی متر باید گازی باشد. به دلیل مصرف زیاد برق این گونه دستگاه ها، استفاده از دستگاههای شیرینگ پک گاز سوز عاقلانه تر است.

- دستگاه شیرینگ پک دو گانه سوز (برق و گاز) به دلیل افت فشار گاز در زمستان باید دارای سیستم تعویض گاز باشد.

- می توان المنت های الکتریکی شیرینگ پک تونلی را در خارج از تونل تعویض کرد. برای اینکه بتوانید عناصر دستگاه شیرینگ پک را هنگام روشن بودن دستگاه جایگزین کنید، اگر دستگاه خنک نیست، باید دستگاه را روشن کنید صبر کنید تا خنک شود، که برای بسیاری از خطوط تولید بسیار گران است.

- کوره گاز سوز 2 جداره و باید از فولاد نسوز (استنلس استیل) 309 آفریقای جنوبی ساخته شود. در غیر این صورت، کوره شیرینگ پک تونلی مشترک گاز ممکن است بیش از 6 ماه کار نکند و هزینه های اضافی بسیار زیادی را برای شما ایجاد کند.

دستگاه شیرینگ پک تونلی نمایش کاتالوگ
دستگاه شیرینگ پک حرارتی

دستگاه شیرینگ پک حرارتی

به لوله های پلاستیکی که قابلیت جمع شدن و عایق بندی سیم ها، اتصالات، کابل ها و... را دارند، شیرینگ پک حرارتی گفته می شود. این پوشش و یا روکش، به دلیل خاصیت شیمیایی در برابر سایش، حرکت و تغییرات آب و هوایی، مواد شیمیایی و غیره مقاوم است. این پوشش برای جلوگیری از آسیب دیدگی و ترمیم و عایق بندی سیم ها، اتصالات و اشیا دیگر استفاده می شود.

نحوه نصب شیرینگ حرارتی: ابتدا نوع شیرینگ باید بر اساس جسمی که باید عایق بندی شود تعیین شود، زیرا هر مدل شیرینگ برای بدنه ساخته و تولید می شود. پس از انتخاب، شیرینگ در اطراف جسم مورد نظر قرار می گیرد به طوری که کل قسمت مورد نظر را پوشش می دهد.

سپس با استفاده از منبع حرارتی که اغلب در سشوارهای صنعتی استفاده می شود، مقدار کمی گرما به شیرینگ منتقل می شود، اما شیرینگ به دلیل خاصیت شیمیایی ذوب نمی شود، اما هرچه گرما بیشتر باشد، جمع شدن آن بیشتر می شود. این امر باعث می شود پس از انبساط محصول (سیم یا اتصالات یا ...) شیرینگ به خوبی منبسط شود و عمل جدا سازی قطع شود.

دستگاه شیرینگ پک حرارتی مشاوره تخصصی شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک دستی

دستگاه شیرینگ پک دستی چطور کار میکند

شیرینگ پک دستی یکی از 3 مدل دستگاه شیرینگ پک است که طرفداران زیادی دارد. شیرینگ پک دستی بسته بندی و شیرینگ کردن را نسبت به سایر دستگاه ها ارزان تر می کند. این دستگاه برای افرادی که در حال ساخت یک خط تولید برای یک کارگاه با ظرفیت کم هستند مناسب است.

مقرون به صرفه و ارزان نسبت به مدل های دیگر

فضای کمی را اشغال می کند

جمع و جور بودن این دستگاه یکی از مهمترین دلایل فروش بالای آن است

مورد نیاز اکثر شرکت ها و کارخانه جات

دستگاه شیرینگ پک دستی
دستگاه شیرینگ پک دست دوم

دستگاه شیرینگ پک دست دوم

بعضی اوقات ممکن است به هر دلیلی خرید دستگاه شیرینگ پک جدید برای کارخانه، شرکت، تولیدی و یا... شما سودآور نباشد. همانطور که می دانید در شرایط فعلی کشور و با توجه به شرایط موجود همه تولید کنندگان، بسیاری از آنها به هر دلیلی صلاح به تامین بودجه و یا هزینه کردن بابت تحویل دستگاه شیرینگ پک را نمیدانند.

ماشین سازی عبدالملکی با بیش از ۱۰ سال ثابقه فعالیت حرفه ای در زمینه ساخت انواع دستگاه های شیرینگ پک در مدل های متفاوت، در زمینه فروش تجهیزات و دستگاه های شیرینگ پک دست دوم نیز کار میکنیم. شما میتوانید با تماس گرفتن با ما از آخرین وضعیت دستگاه های شیرینگ پک دست دوم مطلع شده و در صورت لزوم هر یک از مدل های اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، دستی، تونلی، کابینی و حرارتی را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

انواع دستگاه شیرینگ پک دست دوم مشاوره تخصصی شیرینگ پک
سفارش شیرینگ پک

برای انتخاب شیرینگ پک مناسب
کسب و کار خود، با ما تماس بگیرید

... با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

درخواست مشاوره و تماس

قیمت دستگاه شیرینگ پک

چه عواملی در قیمت دستگاه شیرینگ تاثیر گذار است

بسته های شیرینگ پک معمولاً براساس مدل، کاربرد و سایر عوامل تعیین می شوند. سرعت بسته بندی و مصرف انرژی و حضور اپراتور، معیارهایی هستند که بر قیمت شیرینگ تأثیر می گذارند.

دستگاه شیرینگ پک کابینی

دستگاه شیرینگ پک کابینی


در این مدل از دستگاه های شیرینگ پک اپراتور (نیروی انسانی) محصول مورد نظر را که از قبل درون فیلم شیرینگ گذاشته شده است را داخل کابین دستگاه قرار می دهد. سپس فیلم شیرینگ توسط تیغه دوزنده دوخته میشود و با حرارت معین شده ای به شکل محصول در می آید، اپراتور اضافی فییلم شیرینگ را جدا میکند و آن را باز میکند

دستگاه شیرینگ پک کابینی
دستگاه لیبل شیرینگ

دستگاه لیبل شیرینگ


در این نوع شیرینگ ، ضخامت شیرینگ ها بین 10 تا 100 میکرون است که بستگی به میزان کاربری دارد که توسط سازنده محصول قابل سفارش و تنظیم است.ابتدا به صورت خودکار و یا دستی تکه ای از لیبل را توسط اپراتور دستگاه برش داده می شود که این امر بسته به نوع و نحوه کار، روی محصول، دور کل محصول و یا قسمتی از دور محصول (مثلا وسط محصول یا تنها بخش درب محصول) را به صورت یک پوشش درز دار می گیرد.

دستگاه لیبل شیرینگ
فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

آهنگری

سلام وقت بخیر برای شیرینگ کردن بسته های پودر ماشین لباس شویی، شما کدوم دستگاه شیرینگ پک رو پیشنهاد میکنید؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام وقت شما هم بخیر. بسته به نوع نیاز و بودجه از هرکدوم از دستگاه ها میتونید استفاده کنید

مسیحا

با سلام دستگاه های شما شامل چند سال ضمانت میشه؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام وقتتون بخیر. تمامی دستگاه ها شامل یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش هستند.

بهروزی

با سلام، قیمت شیرینگ دستی و مشخصات دستگاه رو میفرمایید؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام وقتتون بخیر. جهت استعلام قیمت، فیلم دستگاه و یا نحوه کارکرد آن لطفا با شماره 09124668761 تماس بگیرید.

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما