دستگاه پرکن عسل

خرید🟡دستگاه پرکن عسل🟡 قیمت ارزان📈 و مناسب کیفیت عالی✔️✔️ عسل همیشه جزو یکی از اساسی ترین رکن های حرم غذایی به شمار می رود دستگاه پرکن عسل بدلیل داشتن سرعت و دقت بالا همچنین فضای

دستگاه پرکن عسل

عسل همیشه جزو یکی از اساسی ترین رکن های حرم غذایی به شمار می رود که به دلیل داشتن خاصیت دارویی نیز در گذشته برای پانسمان کردن زخم های موضعی استفاده میکردند.

اما همیشه بدلیل غلیظ بودن بسته بندی و استفاده از آن سخت میشد ، علاوه بر تمامی این موارد عسل یک ماده گرانبها به حساب میاید و جا به جایی آن از ظرفی به ظرف دیگر کمی سخت و دشوار به شمار میرود. در همین جهت بود مهندسان صنایع پرکن دستگاه پرکن عسل را درست و به بازار عرضه کردند.

دستگاه پرکن عسل در مدل های مختلف با کارایی های مختلف به بازار معرفی شد که شامل پرکن عسل دستی و تمام اتومات و نیمه اتوماتیک است. دستگاه پرکن عسل بدلیل داشتن سرعت و دقت بالا و همچنین فضای کمی که میگیرد باعث شده است که مشتری های فراوان و خاص خودش را داشته باشد و این دستگاه علاوه بر عسل مایعات غلیظ دیگری مانند رب و سس و مربا و .... را نیز پر میکند.

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

دستگاه پرکن عسل دستی

دستگاه پرکن عسل دستی دارای مکانیزمی کاملا ساده و کارآمد است بطوریکه بسیاری از افراد که خواهان راه اندازی کارگاه بسته بندی هستند از این دستگاه استفاده میکنند زیرا هم از لحاظ اقتصادی صرفه بالایی دارد و هم از لحاظ مکانیزمی بازده ای بالایی دارد(البته نسبت به مدل خودش).

دستگاه پرکن عسل دستی علاوه بر عسل مایعات غلیظی مانند شربت و مربا و ... را پر میکند اما باید توجه داشته باشید که مایعاتی مانند مربا که شامل تکه های ریز میباشد میتواند به دستگاه شما آسیب برساند.

دستگاه پرکن عسل دستی  باسیلندرهای، 50 ، 100، 200، 500، و 1000سی سی در کارخانه هایی پیشرفته تولید و به بازار عرضه میشود.

این دستگاه برای افرادی مناسب است که میخواهند در کارگاه خود کسب کاری راه بیاندازند یا صرفه اقتصادی فاکتور مهم تری از  سرعت و دقت و بازدهی است.

 

نحوه عملکرد دستگاه پرکن عسل دستی

ابتدا صحت سالم بودن عسل توسط ناظر بررسی میشود و سپس عسل مورد نظر را در مخزن دستگاه میریزند.

در مرحله بعدی ظروف را در زیر نازل قرار میدهند و سپس دکمه استارت دستگاه  را میزنند و دستگاه شروع به کار میکند البته نکته ای که وجود دارد این است که میزان پر کردن عسل توسط دستگاه بستگی به برنامه ریخته شده از قبل دارد.

 

دستگاه پرکن عسل

 

دستگاه پرکن عسل اتوماتیک

این دستگاه نیز کارایی همان دستگاه پرکن عسل دستی را دارد با این تفاوت که دارای سرعت و دقت بالایی هست و دیگر نیازی به  استفاده دست در خط تولید ندارد.(در واقع نیازی به نیروی انسانی (اپراتور) نیست)

دستگاه پرکن عسل اتوماتیک در واقع همان دستگاه پرکن مایعات غلیظ به شمار میرود که به دو اسم شناخته شده است. دستگاه پرکن عسل اتوماتیک به دلیل داشتن راندمان و دقت بالا برای کارخانه های بزرگی که دقت و سرعت خط تولید خیلی مهم است بسیار مناسب بوده و سرعت بهتری نسبت به سایر مدل ها دارد.

 

نحوه عملکرد دستگاه پرکن عسل اتوماتیک

پس تایید کیفیت عسل آن را درون مخزن ریخته و سپس دستگاه را برنامه ریزی کرده و دکمه شروع آن را میزنند.

دستگاه به صورت اتوماتیک تمام کارها اعم از بسته بندی و .... را انجام میدهد و نکته جالب تر این است که بدلیل غلیظ بودن عسل ممکن است که به راحتی به داخل ظرف ریخته نشود و به همین دلیل دستگاه مخزن نگه دارنده را کمی گرم میکند(قابل تنظیم است) تا کمی عسل رقیق تر شود و به راحتی داخل ظرف ریخته شود.

قیمت پرکن عسل هم بر اساس چند فاکتور (سرعت پرکن دستگاه و مدل دستگاه و سال تولید و برند دستگاه) دسته بندی میشود که هر فردی به نسبت کارایی مورد نظر خرید خود را انجام میدهد.

راه اندازی خط تولید بسته بندی آنچنان جا و هزینه زیادی نمیخواهد (به جز هزینه دستگاه) اما خرید این دستگاه یکی از مهم ترین کار های راه اندازی خط تولید است چون اگر کیفیت آن مناسب نباشد مجبور به قطع خط هستید که باعث ضرر های بسیاری میشود .

اگر از قبل تجربه خرید دستگاه های صنعتی را ندارید بهتون پیشنهاد میکنم که حتما با یک مشاور این مسئله را در میان بگذارید یا حداقل از شرکت معتبر خرید خود را انجام دهید.

 

درباره شرکت ما

شرکت ماشین سازی عبد الملکی با داشتن سال ها تجربه توانسته محصولات خوبی را به یازار عرضه کند .

شما میتوانید با خیال راحت در راستای خرید این دستگاه با متخصصین ما صحبت کنید و بهترین نتیجه گیری را نیز انجام دهید .

جهت اطلاعات بیشتر به قسمت تماس با مراجعه کنید و در این حوزه با مشاورین مجرب ما صحبت کنید

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما