دستگاه پرکن عطر و ادکلن

خرید دستگاه پرکن عطر و ادکلن🥇 پرکن شیشه ادکلن، قیمت مناسب✅ و با کیفیت بالا☑️ دستگاه های پرکن عطر و ادکلن در مدل های دستی، اتوماتیک، نیمه اتوماتیک قرار دارند که در صنعت ساخت ادکلن

دستگاه پرکن عطر و ادکلن

دستگاه پرکن ادکلن یکی از نیاز های اصلی بازار عطر و ادکلن بوده که در صورت داشتن یک دستگاه پرکن شیشه عطر و ادکلن خوب و مناسب قادر به تولید محصولی با کیفیت از نظر بسته بندی خواهید بود. این دستگاه ها زیر مجموعه دستگاه های پرکن بوده که در صنعت ادکلن سازی تاثیرات بسیار زیادی خواهد داشت.

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

امروزه ادکلن به یکی از دلایل شیک بودن تبدیل شده است که به همین دلیل اصطلاحا بازار بسیار داغی دارد که اگر بخواهیم به مقداری از تاثیر گذاری عطر در عصر جدید بپردازیم میتوان به تبلیغ عطر ها توسط بازیگران معروف اشاره کرد. به دلایل مختلفی شرکت های عطر سازی از محبوبیت خاصی برخوردار هستند.

به همین دلیل میتوان گفت که در صنعت پرکردن شیشه عطر و ادکلن، دستگاه های پرکن ادکلن در که در سه مدل پرکن ادکلن دستی، پرکن ادکلن اتوماتیک و پرکن ادکلن نیمه اتوماتیک ساخته میشوند، از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار هستند زیرا میتوانند در هویت آن برند تاثیر به سزایی داشته باشند. این دستگاه به عنوان یک دستگاه پرکن مایعات به حساب می آید که یکی از مهم ترین دستگاه های موجود در این کارخانه ها دستگاه پرکن عطر و ادکلن هست که انواع عطر و ادکلن را در انواع ظروف پرکن پلاستیکی و شیشه ای پر می کند.

 

نمونه کارهای دستگاه پرکن ادکلن

 

نحوه کارکرد دستگاه پرکن ادکلن دستی

دستگاه پرکن ادکلن دستی هم مانند سایر مدل ها وظیفه پر کردن ظروف به وسیله ادکلن را دارد با این تفاوت که مکانیزم و سرعت و دقت آن با سایر مدل ها فرق میکند.

طرز کار دستگاه پرکن ادکلن دستی بدین صورت است که ابتدا عطر و ادکلن های مورد نظر توسط اپراتور یا همان نیروی انسانی تایید شده و سپس دستگاه طوق زننده را وصل میکنند. در ادامه شیشه مناسب به هر ادکلن را زیر دستگاه گذاشته و اهرم طوق زننده را به پایین میکشند تا عمل طوق زدگی انجام شود.

سپس دستگاه مربوطه به پر کردن ادکلن ها را آماده کرده و سوزن سرنگ را به گونه ای تنظیم میکنند که دقیقا بر روی لبه شیشه قرار بگیرد. بعد از این کار، سرنگ را فشار داده و مقدار مورد نظر از آن عطر و ادکلن به داخل ظرف تزریق میشود، مکانیزم این دستگاه بسیار ساده بوده و مناسب افرادی است که خواهان برپایی یک خط تولید کوچک در کارگاه خود هستند.

پس بنابراین این دستگاه نمیتواند در یک کارخانه بزرگ جای داشته باشد به این دلیل که سرعت و دقت کافی مورد نظر یک شرکت بزرگ را ندارد و باعث میشود سرعت خط تولید تا مقدار چشم گیری پایین بیاید.

دستگاه پرکن ادکلن

نحوه کارکرد دستگاه پرکن ادکلن نیمه اتومات

این دستگاه مانند سایر مدل ها میباشد با این تفاوت که نسبت به مدل دستی سریع تر است. این دستگاه به سرعت و دقت سری پرکن ادکلن تمام اتومات نمیرسد که همین موضوع باعث شده است که بسیاری از افراد بین خرید این سری و سری های دیگر بسیار دچار مشکل (انتخاب بین سه مدل) شوند.

طرز کار دستگاه پرکن ادکلن نیمه اتوماتیک بدین صورت است که ابتدا مراحل طوق زنی به صورتی که در بالا گفته شد انجام میشود و سپس به صورت اتومات سرنگ ها به دستگاه متصل می شود. سرنگ ها بر اساس برنامه ای که از قبل ریخته شده است در شیشه ها پر می شود، تقریبا مراحل این سری مانند سری دستی بود با این تفاوت که اپراتور یا همان نیروی انسانی نقش کمتری در خط تولید دارد و دستگاه با سرعت بهتر و دقت بیشتر کار را انجام میدهد.

این سری (دستگاه پرکن ادکلن نیمه اتومات) برای کارخانه هایی مناسب است که دو فاکتور صرفه اقتصادی و سرعت و دقت خط تولید به یک اندازه مهم هستند.

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

نحوه کارکرد دستگاه پرکن ادکلن تمام اتومات

این سری از دستگاه های پرکن ادکلن نسبت به سایر مدل ها دارای مزیت هایی است که توانسته جای ثابتی در کارخانه های بزرگ تولید عطر و ادکلن برای خود کسب کند. معمولا افرادی که در خط تولید خود ظرفیت زیادی از سفارشات را دارند از این دستگاه استفاده میکنند زیرا هانطور که در بالاتر اشاره کردیم این دستگاه از سرعت و دقت بالایی در فرایند تولید برخوردار است که میتواند به سرعت خط تولید و کیفیت محصول تولید شده کمک شایانی کند.

طرز کار دستگاه پرکن ادکلن تمام اتومات بدین صورت است که این دستگاه شباهت زیادی به دستگاه پرکن مایعات دارد و اینگونه است که عطر به وسیله گرانش زمین و با سرعت بالا به داخل ظرف مکش میشود و مواد اضافی آن مانند (کف و ...) از ظرف خارج میگردد.

این مکانیزم باعث شده است که دیگر نیازی به اپراتور (نیروی انسانی) نباشد و سرعت خط تولید بسیار بالا برود.

دستگاه پرکن ادکلن اتوماتیک

 

دستگاه پرکن ادکلن مناسب خود را از کجا خریداری کنیم

ساخت و توسعه یک خط تولید همانند بسیاری از کارها و مشاغل دارای یکسری رکن می باشد، که با رعایت کردن آن ها می توان یک خط تولید به روز و سودمند را جهت کسب در آمد راه اندازی کرد. یکی از مهم ترین رکن های راه اندازی خط تولید به خرید مهم ترین بخش (قلب تپنده) ، یعنی دستگاه مربوطه (دستگاه پرکن شیشه ادکلن ، دستگاه ادکلن پرکنی) بر می گردد، مهم ترین تصمیم برای خرید یک دستگاه خوب، قیمت و کیفیت آن می باشد که می تواند تاثیر به سزایی در انتخاب شما داشته باشد.

همیشه دغدغه یک صاحب خط تولید در کارگاه یا کارخانه مشکلات فنی دستگاه یا کیفیت آن بوده است که تاثیر مستقیمی در خروجی و سود مالی حاصل از دستگاه داشته است. در طول یک دهه گذشته تجربه اثبات کرده است که خرید محصول با کیفیت می تواند تا 12% در توسعه و تجارت محصولات غذایی، بهداشتی و... کمک به سزایی کند. اما خرید محصولات ارزان هر چند از لحاظ مالی بسیار سودمند به نظر می آید اما پس از گذشت مدتی، خط تولید دچار مشکل حاد می شود که خسارت قابل توجه ای را به بار می آورد.

حتما بخوانید: دستگاه پرکن مایعات

این موضوع باعث شده است که صاحبان مشاغل (کارگاه ها یا کارخانه ها) از انجام دادن این کار (خرید دستگاه) صرف نظر کنند یا حتی بسیار دچار مشکل شوند که چه انتخابی میتواند بهترین باشد. اما دیگر در دهه جدید چنین اتفاقی نخواهد افتاد چون شما می توانید با مشاورین تماس حاصل فرمایید تا با علم و تجربه ای که در این کار کسب کرده اند شما را به یک خرید هوشمندانه نزدیک کنند.

شرکت ماشین سازی عبدالملکی تولید کننده ماشین آلات صنعتی با داشتن سال ها تجربه توانسته محصولات خوبی را به بازار عرضه کند. شما میتوانید با خیال راحت در راستای خرید این دستگاه (دستگاه پرکن شیشه ادکلن ، دستگاه پر کننده ادکلن) با متخصصین ما صحبت کنید و بهترین نتیجه گیری را نیز انجام دهید.
جهت اطلاعات بیشتر(قیمت دستگاه پرکن ادکلن) به قسمت تماس با مراجعه کنید و در این حوزه با مشاورین مجرب ما صحبت کنید

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

مجتبی

برای یک کارگاه کوچک پرکن ادکلن، چه دستگاهی را پیشنهاد میکنید؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام وقتتون بخیر. میتوانید از مدل دستی یا نیمه اتوماتیک این دستگاه استفاده کنید.

کامبیز ملکیان

با عرض درود و ادب و احترام خدمت شما اطلاعاتی فنی جهت خط پر کن مایعات در زمینه عطر و ادکلن نیاز دارم لطفا راهنمایی بفرمائید متشکرم

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

با سلام وقت شما بخیر. با توجه به حجم تولیدی که دارید میتوانید نوع دستگاه را انتخاب کنید. اگر میزان تولید تون پایین هست میتونید از مدل های نیمه اتوماتیک و اگر حجم تولید زیاد باشد، میتوانید از مدل های اتوماتیک استفاده بفرمایید.

ضمیمی

خسته نباشید_قیمت دستگاه چقدره؟

ماشین سازی عبدالملکی

ماشین سازی عبدالملکی

سلام و ارادت، شماره تماس شما برای استعلام قیمت ارجاع داده شد.

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما