دستگاه پرکن اتوماتیک

خرید دستگاه پرکن اتوماتیک با کیفیت🥇 با قیمت مناسب✅ پرکن های سیلندر پیستونی ماشین سازی عبدالملکی به صورت خطی به سیلندر های ذوج از دو سیلندر تا دوازده سیلندر بنابر سفارش مشتری

دستگاه پرکن اتوماتیک مایعات

این دستگاه دارای قابلیت پرکن مایعات غلیظ بر اساس حجم سیلندر میباشد. ظرفیت سیلندر ها ۵۰۰ سی سی بوده که از ۳۰ سی سی تا ۵۰۰ سی سی را تزریق میکند. سیلندر ها از جنس استیل ۳۰۴ (بستگی به نوع مواد هم دارد)، شاسی از جنس آهن با کاور کشی استیل، مخزن ۳۰۰ لیتر استیل نگیر، دارای ۳ متر نوار نقاله استیل، دکل پنوماتیک، عملیات تزریق و مکش توسط سیلندر پیستون انجام میشود.

  • ابعاد دستگاه حدودا 60 x 90 x 90
  • برق مصرفی ۳۸۰ وات سه فاز
  • قدرت فشار باد ۸ بار اتمسفر
  • قدرت موتور نوار نقاله یک اسب
  • سیستم دستگاه پنوماتیک میباشد.

 

مکانیزم عملکرد دستگاه پرکن اتوماتیک

همانطور که از اسم این دستگاه پیداست مکانیزم این دستگاه پرکردن مواد توسط سیلندر پیستون میباشد. پرکن های سیلندر پیستونی ماشین سازی عبدالملکی به صورت خطی به سیلندر های ذوج از دو سیلندر تا دوازده سیلندر بنابر سفارش مشتری ساخته میشود. کاربرد پرکن سیلندر پیستونی جهت مایعات غلیظ میباشد. حجم دستگاه بر اساس مقدار حجم ظرف طراحی و ساخته خواهد شد. به طور مثال برای پرکردن ظروف یک لیتری حجم سیلندر ۱۰۰۰ سی سی در نظر گرفته میشود که دستگاه را میتوان از ۱۰۰ الی ۱۰۰۰ سی سی تنظیم کرده و به کار گرفت.

لازم به توضیح است که این سیستم (به سفارش مشتری) میتواند همراه با درب گذار و درب بند باشد.

این دستگاه در حوزه های آرایشی بهداشتی، صنعتی، مواد غذایی و... کاربرد دارد

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما