اسپری پرکن دستی

دستگاه اسپری پرکن دستی قیمت مناسب ✅ این دستگاه یکی از زیر مجموعه های اسپری پرکن ها میباشد که جهت بسته بندی اسپری ها از سه تیکه آلومنیوم و فلز برای انواع حشره کش ها و خوشبو کننده

اسپری پرکن دستی

بسیاری از افراد روزانه به طور متوسط حداقل یک بار از موادی استفاده میکنند که در اسپری موجود است (مثل: اسپری حالت دهنده مو ، اسپری های خوشبو کننده ، اسپری های رنگ غذا و ....) اسپری ها با دستگاه هایی به نام اسپری پرکن پر میشوند که توی این مقاله میخواییم راجع اسپری پرکن دستی صحبت کنیم.

این اسپری ها توسط دستگاهی به نام اسپری پرکن بسته بندی و پر میشوند که دارای سه مدل اسپری پرکن اتومات و نیمه اتومات و دستی میباشند که تحول عظیمی در صنعت دستگاه های پر کن داشته اند.

اسپری پرکن ها از جمله دستگاه های مورد نیاز خط تولید کارگاه ها و کارخانه ها میباشد و زیر مجموعه دستگاه های پر کن هستند.

دستگاه اسپری پرکن یکی از مهم ترین ابزار های موجود در عرصه لوازم بهداشتی و غذایی است که توانسته کارایی و مزیت های خاص خودش را در صنعت به رخ همگان بکشاند.

بسیاری از افراد اطلاعات کافی در مورد نوع و مدل های اسپری پرکن ها را ندارند و نمیدانند که نسبت به بودجه و ظرفیت تولید خود کدام مدل از این دستگاه را خریداری کنند.

 

اسپری پرکن دستی چیست

اسپری پرکن دستی زیر مجموعه اسپری پرکن است که وظیفه پر کردن اسپری ها را دارد. بسته بندی اسپری ها از سه تیکه آلومنیوم و فلز برای انواع حشره کش ها و خوشبو کننده ها و رنگ غذا ها و فیکساتیت مو و.... استفاده میکنند.

اسپری پرکن دستی یکی از پر طرفدار ترین سری اسپری پرکن ها است و دلیل اصلی آن این است که هم دارای امکانات خوب نسبت به قیمت آن است .

اسپری پرکن دستی دارای قابلیت های بسیار جذاب نسبت به سری اتومات و نیمه اتومات است و برای کارگاه ها و کارخانه های کوچک مناسب است البته نکته ای که وجود دارد این است که بسیاری از شرکت های بسته بندی نیازی به این دستگاه ندارند و کار های مربوط به بسته بندی  اسپری را به شرکت های  دیگر واگذار میکنند  اما این شرکت ها بدلیل قیمت بالای دستگاه اسپری پرکن اتومات و نیمه اتومات این خط تولید را راه نمی اندازند .

اما از وقتی که دستگاه اسپری پرکن دستی به بازار عرضه شد راهکار مناسبی برای این افراد ایجاد شد چون با هزینه بسیار کم یک دستگاه مناسب با شرایط کاری خود ایجاد کرده اند.

حتما بخوانید: اسپری پرکن اتوماتیک

مزایای خرید اسپری پرکن دستی نسبت به سایر مدل ها

اسپری پرکن دستی در مقایسه با اسپری پرکن اتومات و نیمه اتومات یک برتری خاصی از چند لحاظ دارد که میتوان به صرفه اقتصادی بیشتر اسپری پرکن دستی  نسبت به اسپری پرکن اتومات اشاره کرد.

یکی از نکاتی که باعث شده است بسیاری از شرکت های بزرگ از این سری اسپری پرکن استفاده کنند این است که علاوه بر صرفه اقتصادی که برای آن ها به همراه دارد ، دیگر نیازی به واگذاری سفارشات اینگونه به باقی شرکت ها نیست.

اما اگر بخواهیم چکیده و یک نتیجه خوب بگیریم این است که اگر یک کارگاه کوچک دارید یا حتی دقت و سرعت آنچنان اهمیت ندارد بهتر است که از دستگاه اسپری پرکن دستی استفاده کنید و اگر هم بودجه کافی برای این کار را دارید بهتر است که مدل اتومات این دستگاه را تهیه کنید تا از دقت و سرعت بالا آن لذت کافی را ببرید.

 

جهت هرگونه استعلام قیمت با مهندس عبدالملکی تماس بگیرید

0912 466 87 61

 

از کجا با قیمت و کیفیت مناسب دستگاه اسپری پرکن دستی را خریداری کنیم

راه اندازی خط تولید اسپری آنچنان جا و هزینه زیادی نمیخواهد (به جز هزینه دستگاه) اما خرید این دستگاه یکی از مهم ترین کار های راه اندازی خط تولید است چون اگر کیفیت آن مناسب نباشد مجبور به قطع خط هستید که باعث ضرر های بسیاری میشود.

اگر از قبل تجربه خرید دستگاه های صنعتی را ندارید بهتون پیشنهاد میکنم که حتما با یک مشاور این مسئله را در میان بگذارید یا حداقل از شرکت معتبر خرید خود را انجام دهید.

 

درباره گروه ما

شرکت ماشین سازی عبدالملکی با داشتن سال ها تجربه توانسته محصولات خوبی را به یازار عرضه کند . شما میتوانید با خیال راحت در راستای خرید این دستگاه با متخصصین ما صحبت کنید و بهترین نتیجه گیری را نیز انجام دهید .

جهت اطلاعات بیشتر به قسمت تماس با مراجعه کنید و در این حوزه با مشاورین مجرب ما صحبت کنید

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید

در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
نظرات کاربران

© کلیه حقوق برای ماشین سازی عبدالملکی محفوظ است.

تماس با ما